Lokusekpl
Dołączył/a: sierpień 2023
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Hindus nie rozumiem dlaczego zakładasz, że szejk pójdzie na rękę Barcelonie a i sam zawodnik zgodzi się grać za grosze. Chlop ma 30, ostatni duży kontrakt i jak mu my nie damy to inni chętnie zapłacą
0
@Hindus city też musi patrzeć na ffp, jak mogą wziąć za gościa 60 czy 80 to oddadzą go za 20? XD poza tym w city grał za ponad 10 mln, nie sądzę, że zgodzi się podpisać kontrakt na 5 lat z milionem pensji, tu też trzeba będzie głęboko do kieszeni sięgnąć bo inne oferty zrobią się ciekawsze
0
@Emhyr pewnie jak co roku próba sprzedania FDJ ale nikt normalny mu takiej pensji nie da i znów nic z tego nie będzie :D
0
@Hindus nie ma żadnej bo barcelony nie było stać, gdyby była wpisana to FFP wymaga żeby ta kwota wykupu była uwzględniona w budżecie. Gra fajny sezon więc ofert trochę dostanie, nie sądzę aby MC był chętny oddać go za 20 mln ani nie sądzę, że będzie chciał grać za taką małą pensję
0
ja to tylko jestem ciekaw za co go wykupią skoro na teraz jest dziura w budżecie na ponad 100 mln a taki grajek to raczej za mniej niż 40-50 nie pójdzie :)
0
@kacperFCB_ Maratończyk biegnie w jednym tempie cały czas, tam mięśnie nie są potrzebne tak bardzo. Piłkarz wykonuje głównie sprinty, wyskoki, zmienia kierunki. To są zupełnie różne włókna w mięśniu, to nie przypadek, że wszyscy sportowcy uprawiający sporty szybkościowe mają potężne uda, mięśnie stabilizują wszystko w nodze. Pedri potrzebuje zbudować te włókna ale nie ma kiedy bo ciągle jest albo kontuzjowany albo po kontuzji i musi ćwiczyć na małych obciążeniach .
0
@JUNIORcom no oglądam, piłka mija pierwszego obrońcę gdy gość gwiżdże pierwszy raz. I to nie jest moja opinia tylko fakt bo wszystkie strony sportowe o tym piszą, w studiu hiszpańskim to 30 razy analizowali i na 100 % gwizdnął jak piłka przeleciała 2-3m
0
@Ronad10 ja prezentuję rynsztokowy poziom? To Ty usilnie przekręcasz rzeczywistość żeby Ci trochę lepiej było w smutnym życiu.
0
@Allblacks86 https://www.facebook.com/canalplussportpolska/videos/1074601827171445/ zobacz sobie, gdzie ty tam słyszysz gwizdek przed wrzutką? Piłka to już zdążyła parę metrów przelecieć zanim idiota zagwizdał, no jaja dekady :D
0
@Barcaa12 obejrzyj sobie jakąkolwiek powtórkę, nawet na fb canal plus masz, gwizdać zaczął nawet już po tym jak brahim dośrodkował xD
0
@MaroBrd to też było w meczu realu xD
0
@Barcaa12 piłkę wybili w stronę carvajala i zaczął gwizdać, też nie wiadomo czy gdyby nie gwizdek to by się tak idiotycznie zachował. Tu już dośrodkowanie w pole karne leciało, pierwszy raz w życiu tak idiotyczne zachowanie sędziego widziałem, chłop powinien stracić licencję bo jawnie okradł real na 2 pkt
0
@Ronad10 gwizać zaczął zanim carvajal stracił piłkę, nie przekręcaj żeby bardziej pasowało pod teorię
0
@Barcaa12 przecież to nawet blisko tego nie było, tu już dośrodkowanie leciało a tam real starcił piłkę jak już gwizdnął pierwszy raz. Jajca, totalne jajca
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Xonar imbecyl gwizdnął jak brahim już posłał dośrodkowanie, przecież to jest jawna kradzież 2 pkt, jak się okażą kluczowe w kontekście mistrzostwa to będzie najlepsze podsumowanie tej ligi
0
Bzdura totalna, klub chcąc wejść w takie coś musiałby zainwestować kilkaset mln euro w całą logistyke i przez ładne kilka lat to rozwijać zanim zacznie to przynosić zyski na poziomie wpłat od sponsorów, inne kluby już kilka lat temu miały takie pomysły ale wniosek i tak był zawsze taki sam- to się po prostu nie opłaca. Albo laporta chce wymusić więcej kasy od nike albo szuka kolejnej dźwigni
0
@Rsk94 o ile się nie skończy prokuraturą xD
8
@KibicBarcy84 nie sprzeda tego realnie bo wartość tej spółki jest zerowa, nie przynosi żadnych zysków a przez dwa lata fakturuja tylko wydatki w okolicach 2 mln euro. Od początku sprzedaże to zwykle wały, za pierwszym razem wszystko oddali a za drugim (liberto) podpisali "umowę" z funduszem który ma jedynie 65 mln zadłużenia, 0 przychodów i wszystkie umowy takie jak z Barcą- spółki w potrzebie piszą z nimi umowy, potem się ich poda do sądu przez co zyskują dużo czasu a i tak realnie ściągnąć się nic nie da bo fundusz nie ma dosłownie nic, równie dobrze można było to zulowi sprzedać za te 20 mln :)
0
@nyken to obejrzyj obie powtórki, do wyskoku ferrana bramkarz zrobił 2 kroki przy bliższym słupku szykując się do interwencji przez co felix miał pustą bramkę, tu jedyne absorbowanie uwagi to było na zasadzie, że mu mógł przebiec w polu widzenia ale nijak to wpływu na akcje nie miało
3
@nyken w jakiej kuźwa identycznej? tam skakał chłop do główki i bramkarz chciał to bronić wychodząc do piłki a tu rudiger uciekał od piłki. Nie szarpał się z obrońcą, żaden obrońca za nim nie pobiegł więc w jaki sposób brał udział w akcji? Nie szukajmy kontrowersji gdzie ich nie ma xd
0
@PietrasCoelho inne sekcje razem z juniorami razem kosztują łącznie kilkanaście mln. Jak dobrze liczę wypożyczeni kosztują 30 mln, sztab pewnie z 20. Nawet jak liczyć zaległych pensji 50 mln euro to i tak zostaje 350 na 19. Absurdalne pieniądze jak na nazwiska jakie tu grają
0
@PietrasCoelho wystarczy wejść w raport finansowy klubu, wydajemy 500 mln na pensje z czego idzie grubo ponad 90% na place pilkarzy z pierwszego zespolu. Wystarczy podzielić 450/19 i wyjdzie Ci ile kosztuje średnio jeden gracz w klubie
0
No tak, każdy zarabia po 5 mln a średnia ponad 20 mln brutto na piłkarza bierze się z powietrza xd
2
@mightyanaldevastator Paanie, to jest taki wał, że za chwile kolejny prokurator w klubie będzie siedział za te lewe umowy xD
0
@kacpernau a z tą ręką var nie miał powtórek od przodu tylko od tyłu gdzie wyglądało na ewidentny bark. Albo piętnujemy wszystkie błędy które się kończą wypaczeniem wyników albo wszystko czymś usprawiedliwymy, nie można wybierac tu pasuje a tu nie
0
@Murazor roberto też zdobył zwycięska bramkę po różnym ktorego być nie powinno, te 2 pkt też oddasz? Albo Osasunie jakiś punkt damy, przy 0:0 powini dostać karnego. Sędziowie są tragiczni i we wszystkie strony się mylą. Realowi też sędzia punkty zabierał ale o tym to nikt nie pamieta, lepiej gówno na boisku pudrować "aferami"
0
@swiergol2 no tak, dlatego jeżdżą chłopaki razem na wakacje i spędzają kilka dni ze sobą żeby cyknąć sobie dwie fotki na Instagrama xD
0
@swiergol2 wystarczy oglądać czasem mecze, wejść na Instagram, fejsa czy wiadomości sportowe a nie siedziec w bance swoich domysłów. Poczytaj wywiady, cokolwiek. Poza boiskiem vinicius to inny gość, chłopaki wolny czas spędzają razem całą paka z rodrygo czy judem wiec chyba sie dogadują.
1
@ViscaelBarca2007 dźwignie są czesciowo rozpisane na kilka sezonów, mamy wpisane w tym sezonie w teorii 40 mln za barca studios i w następnym 60 więc trochę podbija to wynik, do tego koło 30 oddajemy za prawa telewizyjne więc realnie klub zarobił z 70 mln mniej