O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Ronaldinho
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 2003

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 4200
  • Liczba komentarzy 2264
  • Polecenia 4976

Komentarze

0

@robimen12345 Szkoda się produkować. Chłop pisze cały czas o machaniu łapami po czym zarzuca innym, że to oni wszystko do tego sprowadzili. Człowiek próbuje pokazać, że Alba to coś więcej niż symulki a jego argumentem jest powtarzanie i zarzucanie czegoś, co sam napisał.

8

Według osób trzecich był to najlepszy przyjazd Dembele na trening odkąd jest w Barcelonie. Zależy mu.

0

@lukasz222 Do niczego nie sprowadzałem, tylko odnosiłem się do tego, co Ty sam napisałeś. Dla mnie to logiczne o czym rozmawialiśmy i że machanie zalicza się po prostu do symulowania. Ja nie wiem czy wy serio za każdym razem doszukujecie się jakichś "ukrytych przekazów" czy jak. Za każdym razem mam rozpisywać całą listę "zarzutów" do niego? Nie każę Ci go uważać za legendę, ani nikomu innemu, tylko kwestionowanie tego co osiągnął z drużyną jest niedorzeczne.

0

@LatajacyHolender Aha, jestem chory, bo podałem PRZYKŁAD xD Bez komentarza :D

0

@Bisz No widzisz. Ja ci podam prosty przykład piłkarza, który robi to samo a jest uznawany za legendę i to piłki a nie jednego klubu- Cristiano Ronaldo. Masz prawo do własnego zdania itd., ale trzeba umieć odróżnić pewne kwestie, bo symulkami robi krzywdę tylko sobie, że jest o nim taka opinia potem a nie innym. Dla mnie prędzej legendą nie będzie ktoś taki jak Ramos, który gra chamsko i brutalnie i nie widzi w tym problemu.

Zobacz wszystkie

104

Ledwo człowiek wyjdzie z domu a już wkurzony. Czego palacze nie rozumieją, że jest zakaz palenia na przystankach? Siedzi obok mnie taka patomama po 40. i kopci to gówno śmierdzące, że aż się udusić można....

95

Valverde nie robi zmian- Valverde out;
Valverde robi zmiany, ale gra nie idzie- Valverde out;
Valverde ma na imię Ernesto a nie Janusz- Valverde out;
A ja mam nadzieję, że co niektórzy komentujący, skaczący z kwiatka na kwiatek i oczekujących co mecz manity- zrobią out.
Pretensje można mieć do kilku zawodników, że w meczu gdzie mogli udowodnić swoją wartość, treptali i sobie odpuścili, bo to Levante i PK.

84

"UEFA sprzeciwia się Superlidze, ale dodaje dodatkowe mecze, tworzy nowe rozgrywki, Puchar Konferencji czy jak kto się tam nazywa... Zawsze jest to samo. Są wściekli na kluby, które chcą grać w Superlidze, ale w ogóle nie myślą o piłkarzach. Troszczą się tylko o swoje kieszenie"

Courtois ładnie podsumował natężenie spotkań w piłce i to jaki problem UEFA miała z Superligą.

77

@RR A może wolę jeździć komunikacją, bo jestem szybciej w pracy i mniej mnie to kosztuje? Jest zakaz palenia na przystankach a nie jazdy komunikacją miejską do pracy.

69

A ja chcę żeby Messi w tym meczu nawinął cię czapką i pokazał ile straciłeś odchodząc do psg. Być może w tym momencie obaj mielibyście kilka LM więcej grając dalej razem w Barcelonie. Nie lubiłem nigdy psg, za to lubiłem ciebie mimo tych wszystkich symulek itd. Odchodząc straciłeś cały mój szacunek i życzę ci abyś nigdy więcej nic nie wygrał.

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Którego rywala chciał(a)byś dla Barcelony w Lidze Europy?