O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Ronaldinho
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 2003

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5200
  • Liczba komentarzy 3772
  • Polecenia 7969

Komentarze

0

@SirChuck Nie pisałem tego jako przytyk w razie czego i jeśli chodzi o treść dyskusji to jak najbardziej się zgadzam, że to nie ma wpływu :) Po prostu dużo użytkowników zarzuca redakcji, że wrzucają jakieś artykuły "pudelkowe", wypominają każdą literówkę w artykułach a potem sami się tego nie trzymają.

PS. Też liczę na jego rychłe pożegnanie, pozdro!

0

@SirChuck Jakim cudem od 2018 roku i jego transferu ktoś jeszcze pisze "Langlet" (i to mając nazwisko nawet w tytule) to nie mam pojęcia.

3

@R_da_Souza_Faria Jak na swoją pozycję to jest bardzo młody i ledwie rok starszy niż taki Pedri, który uchodzi za młodego gracza.

0

@Dzieniu Sam sobie odpowiedziałeś- " jeśli gra" a gra rzadko. Ostatnio nawet jak grał to słabo i jeszcze się obraził, bo ktoś raczył mu to wypomnieć (nawet nie dosłownie, ale zrozumiał) i miał pretensje, że klub go nie wspiera. Rok temu przez myśl mi nie przeszła jego sprzedaż a po tym sezonie, jego grze, zachowaniu, kolejnych kontuzjach owszem. Już pomijam fakt jego zapowiedzi jak to kocha klub itd. a potem jego czyny mówią coś innego.

3

@Rhoo Tak, na pewno jest tak, jak mówisz. To jest tak pewne, że nawet dziennikarz zajmujący się głównie Realem postanowił do tego dołączyć żeby dać Barcelonie wymówkę :)

Zobacz wszystkie

104

Ledwo człowiek wyjdzie z domu a już wkurzony. Czego palacze nie rozumieją, że jest zakaz palenia na przystankach? Siedzi obok mnie taka patomama po 40. i kopci to gówno śmierdzące, że aż się udusić można....

95

Valverde nie robi zmian- Valverde out;
Valverde robi zmiany, ale gra nie idzie- Valverde out;
Valverde ma na imię Ernesto a nie Janusz- Valverde out;
A ja mam nadzieję, że co niektórzy komentujący, skaczący z kwiatka na kwiatek i oczekujących co mecz manity- zrobią out.
Pretensje można mieć do kilku zawodników, że w meczu gdzie mogli udowodnić swoją wartość, treptali i sobie odpuścili, bo to Levante i PK.

84

"UEFA sprzeciwia się Superlidze, ale dodaje dodatkowe mecze, tworzy nowe rozgrywki, Puchar Konferencji czy jak kto się tam nazywa... Zawsze jest to samo. Są wściekli na kluby, które chcą grać w Superlidze, ale w ogóle nie myślą o piłkarzach. Troszczą się tylko o swoje kieszenie"

Courtois ładnie podsumował natężenie spotkań w piłce i to jaki problem UEFA miała z Superligą.

77

@RR A może wolę jeździć komunikacją, bo jestem szybciej w pracy i mniej mnie to kosztuje? Jest zakaz palenia na przystankach a nie jazdy komunikacją miejską do pracy.

69

A ja chcę żeby Messi w tym meczu nawinął cię czapką i pokazał ile straciłeś odchodząc do psg. Być może w tym momencie obaj mielibyście kilka LM więcej grając dalej razem w Barcelonie. Nie lubiłem nigdy psg, za to lubiłem ciebie mimo tych wszystkich symulek itd. Odchodząc straciłeś cały mój szacunek i życzę ci abyś nigdy więcej nic nie wygrał.

Media

Sonda

Kto powinien otrzymać Złotą Piłkę?