O sobie

  • Zainteresowania sport (każdy), filmy (szczególnie horrory i sci-fi), książki, kulinaria
  • Ulubiony zawodnik Ronaldinho
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 2003

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 4100
  • Liczba komentarzy 1943
  • Polecenia 4138

Komentarze

0

@LatajacyHolender Tyle, że jak już ktoś z Barcelony miał dyszeć, to akurat wahadłowy Alba a nie, np. panowie De Jong.

0

@Chlebek23391 Muszę nadrobić w wolnej chwili podcasty :) Mam nadzieję, że poprzedni zarząd z bartomeu na czele odpowie za wszystkie te krzywdy wyrządzone klubowi.

0

@pt9 O tym samym pomyślałem :D I będzie wojował ze wszystkimi i im mówił, że się nie znają i nie mają pojęcia o czym gadają a on jeden wie wszystko i generalnie jest the beściak :D

6

I teraz mądrala totalsrak czy jak mu tam nie wrzuca tekstów i oskarżeń w stosunku do Laporty, że nic nie robi i zrzuca wszystko na bartomeu? Jak można podpisywać takie kontrakty wiedząc, że to jego następcy będą się musieli z tym uporać. Rzygać się chce jak widzę tego typa i jego uśmiech a jeszcze bardziej jak ktoś wytyka Laporcie, że nic nie robi gdy uporządkował te chore kontrakty, które były rakiem dla finansów Barcelony i to była pierwsza kwestia do rozwiązania.

3

@barca87f Połowa komentarzy pod artykułem twoja i wszędzie stękanie. Co za ludzie.

Zobacz wszystkie

95

Valverde nie robi zmian- Valverde out;
Valverde robi zmiany, ale gra nie idzie- Valverde out;
Valverde ma na imię Ernesto a nie Janusz- Valverde out;
A ja mam nadzieję, że co niektórzy komentujący, skaczący z kwiatka na kwiatek i oczekujących co mecz manity- zrobią out.
Pretensje można mieć do kilku zawodników, że w meczu gdzie mogli udowodnić swoją wartość, treptali i sobie odpuścili, bo to Levante i PK.

69

A ja chcę żeby Messi w tym meczu nawinął cię czapką i pokazał ile straciłeś odchodząc do psg. Być może w tym momencie obaj mielibyście kilka LM więcej grając dalej razem w Barcelonie. Nie lubiłem nigdy psg, za to lubiłem ciebie mimo tych wszystkich symulek itd. Odchodząc straciłeś cały mój szacunek i życzę ci abyś nigdy więcej nic nie wygrał.

63

Ten sezon zweryfikuje Lautaro. Jak zagra na wysokim poziomie to wtedy może sobie mówić gdzie chce iść. Na chwilę obecną nie wyróżnia się na tle innych. Jakoś mnie nie zmartwiła ta deklaracja.

60

Ta cieszynką Dembele wypatrywał hejterów na fcbarca :-)

59

Liczę, że jutro Barca ostatecznie skończy sezon Atletico a jednym z najbardziej widocznych zawodników będzie mimo wszystko Coutinho. Bardzo życzę mu aby nakrył czapką Griezmanna i zakończył temat jego transferu do Barcelony. Niech sobie księciuniu siedzi przy tym swoim stole i nie wstaje, bo się jeszcze potknie o własne ego.