O sobie

  • Zainteresowania sport, horrory sci-fi
  • Ulubiony zawodnik Ronaldinho
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 2003

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 3500
  • Liczba komentarzy 921
  • Polecenia 1706

Komentarze

0

@itmustbejoke No raczej tak :-D Jesteś kibicem Barcelony i jak widać Neymara a nie powiesz mi, że odszedł z godnością :-P

0

@LuisSalvano Niektórym? Więcej jest tych co go nie chcą więc to stwierdzenie pasuje raczej do was, że się Wam nie da wytłumaczyć.

0

@itmustbejoke Nie boli mnie Neymar a jego fanboye. Cisną wszyscy zarząd, że "Więcej niż klub" nic już nie znaczy a chcą powrotu kogoś takiego. Wypiął się na klub, na kibiców i na Ciebie. Sądzi się z Barceloną, jest nieprofesjonalny i wyróżnia się na tle ligi, której nikt nawet nie ogląda.

1

@itmustbejoke Po 4 it must be joke.

0

@witkacy36 strims.world zapewne

Zobacz wszystkie

95

Valverde nie robi zmian- Valverde out;
Valverde robi zmiany, ale gra nie idzie- Valverde out;
Valverde ma na imię Ernesto a nie Janusz- Valverde out;
A ja mam nadzieję, że co niektórzy komentujący, skaczący z kwiatka na kwiatek i oczekujących co mecz manity- zrobią out.
Pretensje można mieć do kilku zawodników, że w meczu gdzie mogli udowodnić swoją wartość, treptali i sobie odpuścili, bo to Levante i PK.

60

Ta cieszynką Dembele wypatrywał hejterów na fcbarca :-)

59

Liczę, że jutro Barca ostatecznie skończy sezon Atletico a jednym z najbardziej widocznych zawodników będzie mimo wszystko Coutinho. Bardzo życzę mu aby nakrył czapką Griezmanna i zakończył temat jego transferu do Barcelony. Niech sobie księciuniu siedzi przy tym swoim stole i nie wstaje, bo się jeszcze potknie o własne ego.

59

Symulowanie też powinno być bardziej karane. Niech się zastanowi wtedy seniorek czemu sędziowie nie chronią zawodnika, który co drugi kontakt z przeciwnikiem się kładzie. Zaczynają wierzyć, że cały czas próbuje wymusić faule i nie gwizdają czasami nawet oczywistych fauli. Podobnie było z Suarezem.

49

Bardzo lubię Neymara, ale jeśli to wszystko, co jest o nim ostatnio pisane i odejdzie, to nie będę miał do niego ŻADNEGO szacunku. Zasrane biedaki co na chleb nie mają i rodzinę muszą wyżywić. Czym kuźwa? Krewetkami i innymi widzi mi się? Robi z siebie gwiazdkę strojącą fochy, bo to bo siamto. Chce być najlepszy? Jak na razie to jest najlepszy w narzekaniu (o ile informacje podane w artykułach są prawdziwe). I jeszcze jedno. Skoro boli go hierarchia w drużynie, to już to widzę jak zostaje nr 1 na świecie w PSG. Niech zapomni o ZP na zawsze, bo nawet w Barcelonie zbytnio sie nie zbliżył (stojąc na podium i tak wąchał plecy Messiego i CR i nikt nie brał pod uwagę jego zwycięstwa).

Media

Liga typerów

1 barcatv 107 pkt
2 marius64 101 pkt
3 piotrtrzebinia 99 pkt
4 TrogluS 97 pkt
5 biczu 97 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Kogo Barcelona powinna sprowadzić w zastępstwie Ousmane'a Dembele?