O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Ronaldinho
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 2003

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5100
  • Liczba komentarzy 3663
  • Polecenia 7775

Komentarze

0

Chciałbym być miły i powiedzieć, że szkoda chłopaka, ale mi nie jest i niech to całe p$g rozbije się o kant dupy.

0

@Bartek1817 Trzyma kartki dla kogoś z Barcy, jakieś pierdnięcie lub za szybkie mruganie oczami.

1

Pisałem to z psg i napiszę znowu- gol o 21.37 i to już na pewno nie przypadek.

0

@Darek_Maruszczak Na filmiku w artykule z Cubarsim widać w jednej sytuacji jak FdJ jest bierny w obronie i tu było podobnie.

1

@Murazor Dlatego napisałem, że kilka miesięcy temu :) A narzekanie tutaj to norma. Ja mam mnóstwo osób zablokowanych, bo nie chce żeby mi się wyświetlały ich wysrywy. Po golu na 2-1 sam wrzuciłem komentarz, że jak zwykle śpią na początku meczu i 2 połowy, ale przez myśl mi nie przeszło żeby komuś cisnąć czy wyzywać.

Zobacz wszystkie

104

Ledwo człowiek wyjdzie z domu a już wkurzony. Czego palacze nie rozumieją, że jest zakaz palenia na przystankach? Siedzi obok mnie taka patomama po 40. i kopci to gówno śmierdzące, że aż się udusić można....

95

Valverde nie robi zmian- Valverde out;
Valverde robi zmiany, ale gra nie idzie- Valverde out;
Valverde ma na imię Ernesto a nie Janusz- Valverde out;
A ja mam nadzieję, że co niektórzy komentujący, skaczący z kwiatka na kwiatek i oczekujących co mecz manity- zrobią out.
Pretensje można mieć do kilku zawodników, że w meczu gdzie mogli udowodnić swoją wartość, treptali i sobie odpuścili, bo to Levante i PK.

84

"UEFA sprzeciwia się Superlidze, ale dodaje dodatkowe mecze, tworzy nowe rozgrywki, Puchar Konferencji czy jak kto się tam nazywa... Zawsze jest to samo. Są wściekli na kluby, które chcą grać w Superlidze, ale w ogóle nie myślą o piłkarzach. Troszczą się tylko o swoje kieszenie"

Courtois ładnie podsumował natężenie spotkań w piłce i to jaki problem UEFA miała z Superligą.

77

@RR A może wolę jeździć komunikacją, bo jestem szybciej w pracy i mniej mnie to kosztuje? Jest zakaz palenia na przystankach a nie jazdy komunikacją miejską do pracy.

69

A ja chcę żeby Messi w tym meczu nawinął cię czapką i pokazał ile straciłeś odchodząc do psg. Być może w tym momencie obaj mielibyście kilka LM więcej grając dalej razem w Barcelonie. Nie lubiłem nigdy psg, za to lubiłem ciebie mimo tych wszystkich symulek itd. Odchodząc straciłeś cały mój szacunek i życzę ci abyś nigdy więcej nic nie wygrał.

Media

Sonda

Czy Joao Felix powinien zacząć mecz z PSG od pierwszej minuty?