O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Ronaldinho
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 2003

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 4600
  • Liczba komentarzy 2837
  • Polecenia 6010

Komentarze

1

@pioz123 Doceniam i nawet bym się podzielił, no ale wiadomo :/

0

@pioz123 Za późno. Już rozje#####.

0

https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=MzQyMDIyMzM5NTEzNjYwMToJyLs43k_b-xaL6JU%3D

https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=MzQyMDIyMzM5NjgxODIwMDq-_OWHO5tq3ihd-hQ%3D

Chciałem wypróbować za drobniaki takie cuda i dużo nie brakowało. Chociaż ta dyszka na pocieszenie na drugim kuponie wpadła i jutro przy takich kursach wygrana może być okazalsza :-D Pozdro z Malediwów.

1

Nie ma stylu? Dawać Polacy!

0

@kamilop Nie ukrywam, że mnie jego facjata irytuje na równi z Pepe i Casemiro :-D

Zobacz wszystkie

104

Ledwo człowiek wyjdzie z domu a już wkurzony. Czego palacze nie rozumieją, że jest zakaz palenia na przystankach? Siedzi obok mnie taka patomama po 40. i kopci to gówno śmierdzące, że aż się udusić można....

95

Valverde nie robi zmian- Valverde out;
Valverde robi zmiany, ale gra nie idzie- Valverde out;
Valverde ma na imię Ernesto a nie Janusz- Valverde out;
A ja mam nadzieję, że co niektórzy komentujący, skaczący z kwiatka na kwiatek i oczekujących co mecz manity- zrobią out.
Pretensje można mieć do kilku zawodników, że w meczu gdzie mogli udowodnić swoją wartość, treptali i sobie odpuścili, bo to Levante i PK.

84

"UEFA sprzeciwia się Superlidze, ale dodaje dodatkowe mecze, tworzy nowe rozgrywki, Puchar Konferencji czy jak kto się tam nazywa... Zawsze jest to samo. Są wściekli na kluby, które chcą grać w Superlidze, ale w ogóle nie myślą o piłkarzach. Troszczą się tylko o swoje kieszenie"

Courtois ładnie podsumował natężenie spotkań w piłce i to jaki problem UEFA miała z Superligą.

77

@RR A może wolę jeździć komunikacją, bo jestem szybciej w pracy i mniej mnie to kosztuje? Jest zakaz palenia na przystankach a nie jazdy komunikacją miejską do pracy.

69

A ja chcę żeby Messi w tym meczu nawinął cię czapką i pokazał ile straciłeś odchodząc do psg. Być może w tym momencie obaj mielibyście kilka LM więcej grając dalej razem w Barcelonie. Nie lubiłem nigdy psg, za to lubiłem ciebie mimo tych wszystkich symulek itd. Odchodząc straciłeś cały mój szacunek i życzę ci abyś nigdy więcej nic nie wygrał.