O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Ronaldinho
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 2003

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 4400
  • Liczba komentarzy 2513
  • Polecenia 5345

Komentarze

6

@Crystal37 To niezbyt mocny z historii jesteś jak widać.

0

@Firestone Sam mówił o tym, że nie chce odchodzić, ale w porównaniu do kilku darmozjadów w tej drużynie jak widzi, że go nie chcą to pewnie odejdzie więc bez sensu ten twój przytyk do tych osób.

0

Skoro chcą płacić część wynagrodzenia to niech Barcelona wyśle część Lengleta. Każdy klub chce wykorzystać teraz słabą sytuację finansową Barcelony i proponuje jakieś ochłapy. Już lepiej żeby odszedł za małe pieniądze, ale spadnie całkowicie z listy płac i jakieś miliony wpadną do kasy.

0

@rutek71 Akurat moje sympatie to nic nie mają do tego, co zrobi klub :D Po prostu go nie lubię i swoim cwaniackim zachowaniem mnie irytuje. Nie lubię tego typu ludzi i nijak mi pasuje do Barcelony.

0

@ArcziArtt To samo było gadane o Pedrim a nikt nie wyobraża sobie środka pola bez niego.

Zobacz wszystkie

104

Ledwo człowiek wyjdzie z domu a już wkurzony. Czego palacze nie rozumieją, że jest zakaz palenia na przystankach? Siedzi obok mnie taka patomama po 40. i kopci to gówno śmierdzące, że aż się udusić można....

95

Valverde nie robi zmian- Valverde out;
Valverde robi zmiany, ale gra nie idzie- Valverde out;
Valverde ma na imię Ernesto a nie Janusz- Valverde out;
A ja mam nadzieję, że co niektórzy komentujący, skaczący z kwiatka na kwiatek i oczekujących co mecz manity- zrobią out.
Pretensje można mieć do kilku zawodników, że w meczu gdzie mogli udowodnić swoją wartość, treptali i sobie odpuścili, bo to Levante i PK.

84

"UEFA sprzeciwia się Superlidze, ale dodaje dodatkowe mecze, tworzy nowe rozgrywki, Puchar Konferencji czy jak kto się tam nazywa... Zawsze jest to samo. Są wściekli na kluby, które chcą grać w Superlidze, ale w ogóle nie myślą o piłkarzach. Troszczą się tylko o swoje kieszenie"

Courtois ładnie podsumował natężenie spotkań w piłce i to jaki problem UEFA miała z Superligą.

77

@RR A może wolę jeździć komunikacją, bo jestem szybciej w pracy i mniej mnie to kosztuje? Jest zakaz palenia na przystankach a nie jazdy komunikacją miejską do pracy.

69

A ja chcę żeby Messi w tym meczu nawinął cię czapką i pokazał ile straciłeś odchodząc do psg. Być może w tym momencie obaj mielibyście kilka LM więcej grając dalej razem w Barcelonie. Nie lubiłem nigdy psg, za to lubiłem ciebie mimo tych wszystkich symulek itd. Odchodząc straciłeś cały mój szacunek i życzę ci abyś nigdy więcej nic nie wygrał.