O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Ronaldinho
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 2003

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 4700
  • Liczba komentarzy 3080
  • Polecenia 6444

Komentarze

0

@Kibic05 Obczaj, że ten gościu jest pod każdym artykułem, w każdej dyskusji i wszędzie narzeka. Lepiej ignorować i zostawić we własnym świecie.

0

@David_Martin No jeden niżej twierdzi, że Ansu jest już skończony w Barcelonie :D

0

@Uukasz_93 Jakieś dowody na to, że Ansu jest wrogiem publicznym numer 1 w Barcelonie? To raz. A dwa to klub i Ansu ciągle powtarzają, że chcą kontynuować współpracę a ty twierdzisz, że to jego koniec. Nieźle.

1

Najlepsze w tym wszystkim jest to, że znowu nikt nie ma żadnych dowodów, ale Bolton DOMYŚLA się i ZAKŁADA, że tak mogło być i uj, skarga. Czekam aż te wszystkie czarne chmury nad Barceloną miną i pójdzie kontrofensywa.

0

@VanBarca Przyjaźni? :D Co ty pitolisz :D Zresztą po Realu to spokojnie można wstawić jeszcze Espanyol, p$g. Nie wiem skąd ci się wzięła jakaś przyjaźń między Barcą a Bayernem :D

Zobacz wszystkie

104

Ledwo człowiek wyjdzie z domu a już wkurzony. Czego palacze nie rozumieją, że jest zakaz palenia na przystankach? Siedzi obok mnie taka patomama po 40. i kopci to gówno śmierdzące, że aż się udusić można....

95

Valverde nie robi zmian- Valverde out;
Valverde robi zmiany, ale gra nie idzie- Valverde out;
Valverde ma na imię Ernesto a nie Janusz- Valverde out;
A ja mam nadzieję, że co niektórzy komentujący, skaczący z kwiatka na kwiatek i oczekujących co mecz manity- zrobią out.
Pretensje można mieć do kilku zawodników, że w meczu gdzie mogli udowodnić swoją wartość, treptali i sobie odpuścili, bo to Levante i PK.

84

"UEFA sprzeciwia się Superlidze, ale dodaje dodatkowe mecze, tworzy nowe rozgrywki, Puchar Konferencji czy jak kto się tam nazywa... Zawsze jest to samo. Są wściekli na kluby, które chcą grać w Superlidze, ale w ogóle nie myślą o piłkarzach. Troszczą się tylko o swoje kieszenie"

Courtois ładnie podsumował natężenie spotkań w piłce i to jaki problem UEFA miała z Superligą.

77

@RR A może wolę jeździć komunikacją, bo jestem szybciej w pracy i mniej mnie to kosztuje? Jest zakaz palenia na przystankach a nie jazdy komunikacją miejską do pracy.

69

A ja chcę żeby Messi w tym meczu nawinął cię czapką i pokazał ile straciłeś odchodząc do psg. Być może w tym momencie obaj mielibyście kilka LM więcej grając dalej razem w Barcelonie. Nie lubiłem nigdy psg, za to lubiłem ciebie mimo tych wszystkich symulek itd. Odchodząc straciłeś cały mój szacunek i życzę ci abyś nigdy więcej nic nie wygrał.