O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Ronaldinho
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 2003

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 4900
  • Liczba komentarzy 3379
  • Polecenia 7204

Komentarze

0

@Kgorecki2500 Mi wczoraj City utopiło, bo dałem wygrana 1 połowa, mecz i +1,5 gola i jak było każdy widział -_- Życzę więcej szczęścia :-D Powodzenia ;-)

0

Roberto za gola z psg może grać w Barcelonie to Mila za gola z Niemcami może być asystentem selekcjonera w kadrze. Proste :D

1

"Pewnie rozmawialiście o tym jak ma wyglądać gra kadry"- Tak, numerem jeden było to, kto będzie w sztabie o.O (czyt. jeśli koledzy to spoko). Faktycznie gadali o piłce i grze a koniec końców Kuszczak ma mówić naszym obecnym bramkarzom jak bronić :D

0

@SuperPatsonFCB A to jego pierwsza praca, że kibice nie mają na czym opierać zdania? Skoro argument, który podobno zaważył na wyborze Probierza a nie Papszuna polegał na tym, że Kulesza go zna i nie będzie się stawiał no to jak kibice mają nie drwić z tego wyboru. Tam do tego sztabu brakuje tylko jeszcze Rasiaka na trenera napastników.

Zobacz wszystkie

104

Ledwo człowiek wyjdzie z domu a już wkurzony. Czego palacze nie rozumieją, że jest zakaz palenia na przystankach? Siedzi obok mnie taka patomama po 40. i kopci to gówno śmierdzące, że aż się udusić można....

95

Valverde nie robi zmian- Valverde out;
Valverde robi zmiany, ale gra nie idzie- Valverde out;
Valverde ma na imię Ernesto a nie Janusz- Valverde out;
A ja mam nadzieję, że co niektórzy komentujący, skaczący z kwiatka na kwiatek i oczekujących co mecz manity- zrobią out.
Pretensje można mieć do kilku zawodników, że w meczu gdzie mogli udowodnić swoją wartość, treptali i sobie odpuścili, bo to Levante i PK.

84

"UEFA sprzeciwia się Superlidze, ale dodaje dodatkowe mecze, tworzy nowe rozgrywki, Puchar Konferencji czy jak kto się tam nazywa... Zawsze jest to samo. Są wściekli na kluby, które chcą grać w Superlidze, ale w ogóle nie myślą o piłkarzach. Troszczą się tylko o swoje kieszenie"

Courtois ładnie podsumował natężenie spotkań w piłce i to jaki problem UEFA miała z Superligą.

77

@RR A może wolę jeździć komunikacją, bo jestem szybciej w pracy i mniej mnie to kosztuje? Jest zakaz palenia na przystankach a nie jazdy komunikacją miejską do pracy.

69

A ja chcę żeby Messi w tym meczu nawinął cię czapką i pokazał ile straciłeś odchodząc do psg. Być może w tym momencie obaj mielibyście kilka LM więcej grając dalej razem w Barcelonie. Nie lubiłem nigdy psg, za to lubiłem ciebie mimo tych wszystkich symulek itd. Odchodząc straciłeś cały mój szacunek i życzę ci abyś nigdy więcej nic nie wygrał.

Media

REKLAMA

Sonda

Jak oceniasz letnie okienko transferowe w wykonaniu Barcelony?