La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1783 Culés

84

"UEFA sprzeciwia się Superlidze, ale dodaje dodatkowe mecze, tworzy nowe rozgrywki, Puchar Konferencji czy jak kto się tam nazywa... Zawsze jest to samo. Są wściekli na kluby, które chcą grać w Superlidze, ale w ogóle nie myślą o piłkarzach. Troszczą się tylko o swoje kieszenie"

Courtois ładnie podsumował natężenie spotkań w piłce i to jaki problem UEFA miała z Superligą.

0

@swiergol2 gdzie tak powiedział?

konto usunięte

6

@DaPidejpi pomeczowy wywiad.

0

@RR trochę dla mnie to dziwne, ze tak otwarcie powiedział. Wiadomo, ze spoko, ale Cerafinowi może odwalić i jakaś karę mu da. Wierze na słowo, ze tak było :D

2

@swiergol2 Ta, a potem zamiast przegrywać z Sheriffem, to przegrają z Bayernem lub City i nie będzie tych pięknych momentów, gdzie małe kluby jadą po większych.

0

@DaPidejpi Tebas przy Cefferinie to pikuś.

2

@Rewolucja123 Nie o to w tym wszystkim chodzi ;)

0

@swiergol2 Co to zbyt dużej ilości spotkań to się zgodzę, ale mówienie o lidze konferencji, kiedy Real prawdopodobnie nigdy w niej nie zagra i to jest raczej stworzone dla drużyn typu Lech, Legia, Roma, Rennes czy innych średniaków, żeby się ogrywały i wkraczały w rytm 3-4 dniowy przed lepszymi rozgrywkami, to argument trochę z dupy Courtois wyciągnął

0

@Symson Moim zdaniem bardziej chodziło mu o to, że zarzucają większym klubom chciwość na kasę w związku z Superligą a sami wprowadzili "3 poziom" rozgrywek w Europie głównie dla pieniędzy.

0

@swiergol2 Fakt, taka opcja też jest możliwa. Choć osobiście akurat tego poziomu rozgrywek to bym się nie czepiał, bo to raczej ma pomóc piłkarzom słabszych klubów się ogrywać w Europie.

« Powrót do wszystkich komentarzy