La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1372 Culés

#Tiki-taka

Neymar o Messim: Zawsze powtarzałem, że jest najlepszym piłkarzem, jakiego widziałem. Jest też dobrym przyjacielem, ale teraz gramy w finale i jesteśmy rywalami. Chcę wygrać ten tytuł, który podobnie jak w przypadku Messiego byłby tym pierwszym.

10

Nic zaskakującego nie powiedział.

69

A ja chcę żeby Messi w tym meczu nawinął cię czapką i pokazał ile straciłeś odchodząc do psg. Być może w tym momencie obaj mielibyście kilka LM więcej grając dalej razem w Barcelonie. Nie lubiłem nigdy psg, za to lubiłem ciebie mimo tych wszystkich symulek itd. Odchodząc straciłeś cały mój szacunek i życzę ci abyś nigdy więcej nic nie wygrał.

0

@ swiergol2 Wiesz jakoś po 2015 grali razem, Lucho za sterami i nie pykło...

0

@swiergol2 interesujące

0

@SeWo77 Bo potrzebne było małe przemeblowanie w składzie, uzupełnienie go zawodnikami głodnych sukcesów a tu poszły wysokie kontrakty dla nasyconych świętych krów, odszedł taki Neymar i zrobiła się równia pochyła. I jeszcze próbowano za grube miliony zatuszować jego brak i widać teraz tego efekty.

1

@swiergol2 A ja mu życzę sukcesów. Jest dla mnie Messi, Ronaldo i on. :) ale niestety źle poprowadził swoją karierę. :(

1

@swiergol2 mam tak samo...

1

@koksik2700 Każdy ma prawo do własnego zdania i ja to szanuję :-) Ja się akurat na nim bardzo zawiodłem i nie potrafię go znowu szanować czy lubić ;-)

0

@swiergol2 Wooooooooooooooord. Bardzo sie pomyliłem z tym człowiekiem.


0

@swiergol2 niestety transfer Neymara z perspektywy czasu pokazuje tylko że Bartek już od samego początku nie potrafił dobrze zarządzac tym klubem

« Powrót do wszystkich komentarzy