O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 394
  • Liczba komentarzy 129
  • Polecenia 529

Komentarze

0

DeJong - Puig to może być środek pola na lata. Jeśli Puig dalej się będzie rozwijał a Frankie wskoczy na poziom z Ajaxu to możemy mieć w końcu środek który godnie zastąpi duet Xavi - Iniesta

0

Po ch*** nam Pjanic... Serio nie było w Juve nikogo lepszego na wymianę? W pomocy na jego miejsce mamy De Jonga i Rakietę Puiga i Vidala. Nie jest ani najmłodszy z nich ani najlepszy. Dla mnie będzie najsłabszym pomocnikiem w przyszłym sezonie.

7

@y13 którymi nie pomaga? Kiedy wystawia pewniaków to wszyscy krytykują że młodzi nie grają, kiedy młodzi grają to ludzie się plują że Griezman na ławce... Setien ma gówno nie skład, sorry ale jeżeli w ataku gra Vidal Messi I Suarez to równie dobrze możemy zmienić rozgrywki na Old boyów... Griezman gra beznadziejnie bo nie ma dla niego miejsca i skład go nie chce, Suareza jak nie strzeli po jakiejś totalnej magi z czapy to tak jakby go nie było. Lewe skrzydło to od odejścia Neymara martwa strefa. W środku De Jong ma kontuzje a Artura sprzedaliśmy więc gra 21 letni Puig z doświadczeniem 7 meczów w lidze i każemy mu ciągnąć wózek... Ten skład to jest katastrofa, dramat, żart, tragedia, kompromitacja. Cieszmy się że skończymy na 2 miejscu. To nie jest wina Setiena że dostał najgorszy skład od 12 lat i nawet nie miał okresu przygotowawczego.

9

@Chwytliwy Sorry chłopie ale Twoje posty wyglądają jakby pisał je pseudo progresywny nastolatek który widział 2x wywiad w CNN albo innym BBC i potem stawia w jednej wypowiedzi Mao Stalina i Trumpa ... Mówisz że w Polsce nie dostaję się głosów za bycie gejem i tutaj wychodzi Twoja naiwność, ktoś Ci wmówił że Polska jest krajem homofobicznym i w to wierzysz tymczasem żeby zrozumieć problem polaryzacji społeczeństwa w kontekście wyboru Biedronia na prezydenta Słupska trzeba zrozumieć jak kształtowało się poparcia dla osób homoseksualnych w Polsce na przestrzeni ostatnich 10 lat a nie jak wygląda to teraz. Zanim w Polsce mieliśmy do czynienia z ruchami skrajnie lewicowymi, albo raczej z ich nasileniem co zaowocowało profanacją sakramentów czy jawnym podżeganiem do mordowania księży - spalenie kukły księdza na paradzie ( mówię to jako ateista). Mogliśmy obserwować stale rosnącą liberalizacje społeczeństwa i rosnące poparcie dla osób homoseksualnych a do czasu kryzysu migracyjnego i próby narzucenia uchodźców, również dla ugrupowań lewicowych. Wybór Biedronia na prezydenta Słupska nastąpił w roku 2014 czyli jeszcze przed rządami PiS, przed kryzysem migracyjnym i przed nasileniem ruchów skrajnie lewicowych. Robert Biedroń tak jak inne osoby LGBT lansował się swoją orientacją seksualną a Polska mając kompleks zachodu chciała pokazać jak bardzo progresywna jest. To sobie wybrali. I teraz lećmy dalej, każda skrajność ma swój elektorat, Biedroń w 1 turze wyborów w Słupsku zdobył jedynie 20% głosów co stanowiło ok 5900 głosów, w drugiej turze pokonał kandydata PO, która była u schyłku swoich rządów. Jak myślisz, ile z tych 5900 osób które głosujących w 1 turze oddałoby głos na Biedronia gdyby nie był gejem? Orientacja zrobiła różnice a jego program to pic na wodę i mrzonki. W aktualnych wyborach prezydenckich eksperci ING banku ocenili program prezydencki Biedronia jako mający negatywny wpływ na budżet kraju, jedynie Kosiniak Kamysz miał gorszy. Natomiast w kwestii homofobii Polaków to powiem Ci że dałeś sobie wyprać mózg, zrozum że w każdym kraju na świecie w każdym zakątku znajdziesz ludzi którzy mają poglądy homofobiczne i rasistowskie, przez kilka tysięcy lat istnienia naszej cywilizacji, nie udało się nam wyplewić morderstw, gwałtów, kradzieży i innych przestępstw a oczekujesz że zniknie homofobia? Ja w swoim otoczeniu mam 3 gejów, osobiście znam paręnaście osób homoseksualnych i nigdy nie spotkałem się ani z wykluczeniem społecznym ani nawet z obrabianiem dupy za plecami... Czy te osoby miały jakieś doświadczenia homofobiczne? Tak miały, ale tak samo do mnie startowały nawalone dresy bo śmiałem iść z dziewczyną za rękę i mieli z tym problem. Czy to był atak na tle mojej orientacji? Nie, jak ktoś chcę znaleźć problem to go znajdzie, wciąż jest na świecie pełno debili.

14

Śmiechu wartę, gramy o wiele lepszą piłkę niż za Valverde, jak można oceniać trenera nie dając mu nawet okresu przygotowawczego i okienka transferowego? To jest już żenujące że nasze gwiazdeczki broniły faceta który przez ponad 2 lata nie kazał im biegać i ogólnie ch*** robił. A jak przychodzi trener z pomysłem to jest problem bo nagle trzeba na treningi chodzic, Messi nie potrafi z 15 metrów w bramkę trafić, a Griezmana widzi jedynie Lenglet

Zobacz wszystkie

41

Ludzie co z wami? Dzisiaj graliśmy najlepszy futbol od wielu wielu miesięcy, gdybysmy wykorzystali połowę setek to byłoby 5:0 w pierwszej połowie i po meczu. Końcówka słabsza to prawda ale jak się nie wykorzystuje tylu okazji to trzeba się liczyć z tym że na koniec będzie gorąco. Przypominam że wciąż gramy bez napastnika, szkoda, bo gdyby Messi chciał grać z Griezmanem to wyglądałoby to lepiej.

35

Pierwszy mecz po 2 miesięcznej przerwie z pseudo okresem przygotowawczym w którym pracowali w małych grupach a ludzie porównują Setiena do Valverde i marudzą pomimo tego że Gargamel miał 2 i pół roku 5 okienek transferowych i Suareza a i tak za jego kadencji Barca grała największą kupę od ponad 10 lat. Wygrywamy 2 : 0 ale pseudo fani Valdka muszą ponarzekać.

34

Fati nie gra w Barcelonie B nie przez Setiena tylko przez zarząd. Przecież to nasz jedyny skrzydłowy! Nawet jeżeli nie ma dla niego aktualnie miejsca w 1 składzie bo walczymy o każdy punkt to jednak jakiś ofensywny zawodnik na ławce musi być.

33

Niesamowite wszyscy chwalą Puiga i mówią że potrzebuję czasu na rozwój i wejście do pierwszej drużyny. Tymczasem od starszego raptem o 2 lata De Jonga oczekujemy zbawienia w pomocy na już a od 3 lata młodszego Fatiego ze będzie grał regularnie i strzelał bramki... Ja osobiście nie widziałem nic niezwykłego w grze Puiga, wychodzi do gry i ma duzo chęci ale równie dużo strat, gry asekuracyjnej i braków w obronie. Do tego ma kiepskie warunki fizyczne. Z chłopaka może coś będzie, może nawet wyrośnie nam drugi Iniesta, ale przy tak ciężkich meczach jakie ostatnio rozgrywamy, wpuszczanie chłopaka bez doświadczenia w tak ważnym sektorze boiska jest jak strzał w stopę.

29

Ja osobiście jestem pełen podziwu dla Setiena. Pierwsza sprawa, Barcelona zaczęła grać ładnie, druga sprawa, Barcelona stwarza sobie bardzo dużo setek po grze zespołowej ( nawet bez udziału Messiego!) i ostatnia rzecz. Dochodzą do tych sytuacji nawet pomimo braku napastnika i braku współpracy między Messim a Griezmanem. Za Valverde tego nie było, Messi albo Suarez musieli wyczyniać cuda. Teraz najzwyczajniej w świecie brakuje napastnika który potrafiłby wykorzystać okazje albo zabrać ze sobą obrońców.
Zresztą, pal licho z tym napastnikiem. Gdybyśmy wykorzystali tylko te sytuacje które były absolutnym obowiązkiem do strzelenia bramki to dziś bylibyśmy w półfinale.