O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 1774
  • Liczba komentarzy 3603
  • Polecenia 11012

Komentarze

0

@Chucky Przesadziłeś z tym "broni się liczbami", Neymar w 186 meczach strzelił 105 goli i zaliczył 76 asyst czyli miał prawie 1 G/A na mecz. Raphinha w 80 meczach zaliczył 22 bramki i 18 asyst czyli 0.5 G/A na mecz. Przepaść.

Roni w 207 meczach 94 G i 70A czyli 0.79 G/A na mecz. Również przepaść.

1

@macio_944 Moim zdaniem Xavi to po prostu trener który nie potrafi grać po "Barcelońsku". Zaczęliśmy grać lepiej kiedy Xavi kazał zawodnikom grać długie piłki ale próby rozegrania i gry kombinacyjnej dalej wyglądają fatalnie. Wystarczy spojrzeć na bramki które zdobywamy, wczoraj 1 bramka po minięciu podaniem 6 zawodnik PSG, rozegraniu na skrzydło i dośrodkowaniu w pole karne. Druga bramka to długa piłka za linie obrony do wbiegającego Raphinhi. Bramka z Las Palmas? To samo, długie podanie do wbiegającego Raphy, można tak wymieniać i żeby nie było, ja nie krytykuje tego ale trzeba uczciwie stwierdzić że nie jest to najbardziej "Barceloński" sposób na zdobywanie bramek.

1

@Dari0G WIesz, ja tam jestem realistą więc ja nie twierdze że my ogramy to PSG, wciąż mam w głowie te traumy z ostatnich lat i świadomość o genie frajerstwa. Będzie 10 słabszych minut i nam Mbappe hat tricka właduje... Twierdze jedynie że to PSG, obiektywnie, na tle innych drużyn europejskich, jest przeciętne. Połowa siły ofensywnej tej drużyny to Kylian, gdybym mógł wziąć jakiegoś zawodnika z ich drużyny nie licząc żółwia to wziąłbym Hakimiego i to jest koniec mojej listy zawodników których widziałbym w Barcy.

@ShawnC jak bez niego? Pierwsza bramka to jego wygrany pojedynek na skrzydle i dośrodkowanie którego Araujo nie dał rady dobrze wybić, z tego padła bramka. A druga bramka to nasze błędy w kryciu, najpierw Frenkie zostawił za dużo miejsca przed polem karnym a potem SR odpuścił krycie Vitinhi. To że są to przeciętni zawodnicy nie znaczy że nadają się do tarcia chrzanu.

2

@escarabajo zapomniałeś dodać że to jeszcze z rynku wtórnego na którym ceny są niższe xd

0

@Mns21 Pełna zgoda, chociaż moim zdaniem nie tylko ich. Cała drużyna grała tak żeby Kyliana blokować, widać było że nie wychodzimy wysoko linią obrony żeby nie zostawiać Mbappe miejsca, Kylian to nie jest zawodnik który potrafi w miejscu kręcić obrońcami albo drybluje w tłumie zawodników. Chłopak ma niesamowite odejście na pierwszych metrach, jest szybki i ma świetne uderzenie. Drużyna nie dała mu przestrzeni, wyganiała z dryblingiem do lini końcowej i podwajała i okazało się że Mbappe nie taki straszny.

Zobacz wszystkie

133

Wielka la rambla się odezwała, największe kluby świata chcą Frankiego ale co tam, Puig to jest dopiero pomocnik! Zaraz padnie jakiś idiotyczny post o złożeniu pomocy z trójki Nico Gavi Pedri i ludzie znowu popłyną… Frankie to nasz najlepszy pomocnik, może nawet zawodnik. Chłopak zaraz wejdzie w swój najlepszy wiek, jeśli go sprzedamy to jeszcze za nim zapłaczemy.

125

@Vebrol facet wygrał 4 razy Premiere League w 6 lat a niekótrzy wciąż go kwestionują, to jest niesamowite...

82

Rzygać się już chcę od tych porównań... Porównywanie Koemana który dostał stajnie augiasza do prowadzenia, całkowicie wybrakowany skład, zerowy budżet transferowy i dodatkowo zmaga się z plagami kontuzji podczas najdziwniejszego sezonu od lat jest zwyczajnie nie na miejscu... Jest absurdalne, głupie i nie powinno mieć miejsca. Z łaski swojej poczekalibyśmy do końca sezonu przynajmniej. Warto jednak zwrócić uwagę że Barce Koemana ogląda się o wiele lepiej niż jego poprzedników.

81

@Azacca A uważasz że zwalanie odpowiedzialności za śmierć ludzi na człowieka bo maseczki nie założył to jest czyn chwalebny ??

73

@Comentateiro Zabawne jak wybiórczo lewica wybiera to co istotne i to co nie istotne, jak waloryzuje czyja krzywda i gdzie jest ważna a gdzie nie jest ważna. Dzisiaj mówisz o prześladowaniu osób jak to pięknie określiłeś, nieheteronormatywnych w Polsce. Nie będę z tym polemizował, osobiście mieszkam w Krakowie i nigdy nie spotkałem się z taką sytuacją i nigdy żaden mój homoseksualny znajomy nigdy nie narzekał że coś złego go spotkało ale może kwestia skali, może tylko Kraków taki przyjazny. Zastanawia mnie jednak Twoja chęć wpuszczenia do kraju tabunu ludzi którzy w swoim kraju skazują osoby nieheteronormatywne na karę śmierci, często ukrzyżowanie. Ci biedni uchodźcy z którymi próbujesz się identyfikować i których wspierasz to kulturowo uosobienie Twoich największych demonów. Ludzie słabo wykształceni, nietolerancyjni, zwyczajnie obcy kulturowo.

Twierdzisz że mur uosabia człowieka bez refleksji i zamordystę, o ironio spójrzmy więc na największe kolebki tolerancji i kultury, USA? mur z Meksykiem, Izreal? Mur z Palestyną, Wielka Brytania? Wyszła z Unii między innymi aby walczyć z kryzysem migracyjnym. No to może UE ? otóż Unia wsparła budowę muru na granicy z Turcją i teraz wspiera budowę muru na granicy z Białorusią.

Więc jak to jest z tą ignorancją, z tym brakiem refleksji z tym nie wchodzeniem w detale?

Powiedz mi proszę, czemu dzisiaj tak bardzo wspierasz wszystko co nie Polskie, jednocześnie utożsamiając się jedynie z tym co modne. Czemu nie widzę walki o wolność Ujgurów w Chinach którzy są zwyczajnie mordowanie przez CHRL? Czemu nie widzę wsparcia dla Palestyny, gdzie jest walka o wolność dla lgbt na bliskim wschodzie? Nie ma, bo w mediach nie wolno tego pokazać, a to znaczy że nie jest wystarczająco modne. Za to modne jest obrażanie żołnierzy którzy chronią Unie przed wewnętrzną destabilizacją.

Wielkie imperia gniją od środka, i to czeka całą kulturę zachodnia. Rozproszenie i kwestionowanie wszystkiego co do tej pory znane doprowadzi do zmiany układu sił na świecie i niestety jak patrzę na wypowiedzi takich osób jak Ty, to mam wrażenie że czeka nas paskudny los.

Media

Sonda

Czy Joao Felix powinien zacząć mecz z PSG od pierwszej minuty?