O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 781
  • Liczba komentarzy 291
  • Polecenia 1358

Komentarze

2

@sokot tak w presezonie z ogórami… bądźmy realistami, to nie jest materiał na pierwszą drużynę więc jak jest okazja sprzedać to trzeba to zrobić.

8

Depay w 5 minut pokazał więcej jakości piłkarskiej niż cała pomoc i atak razem wzięte przez pozostałe 40 minut...

2

Żenada, Barcelona ma problemy żeby spiąć budżet, chłopak ma 18 lat i ledwie zadebiutował i chce dostać 6mln? Inni piłkarze schodzą z wypłaty, rezygnują z większych pieniędzy a on, gówniarz który nic nie osiągnął i nawet nie jest zawodnikiem pierwszej 11, chce podwyżkę. Sprzedać, zapomnieć, a jak nie będzie chętnego to do Juvenilu wysłać, niech gra z rówieśnikami. Jeżeli teraz na nim nie zarobimy, to już następnej okazji nie będzie.

0

@clyde Aż sobie sprawdziłem o co w tym chodzi. Takie patologie tylko na UAM bo chcą więcej kasy i stwierdzili że w d*** mają kształcenie, liczy się ranking i kasa :) więc co zrobili? A no zrobili wspólną rekrutacje dla wszystkich bez żadnej weryfikacji i tłumaczą się że na mocy ustawy z 2005 mogą akceptować każdy dokument, nawet taki z wynikiem 120% bo jest legit źródło, Ukraińska szkoła xD.

Np. na UJ dla obcokrajowców są limity, odrębna rekrutacja i rozmowy kwalifikacyjne sprawdzające znajomość języka. UAM obudzi się z ręką w nocniku za 3 lata jak się okażę że 80% studentów będzie musiała bronić dyplomu w języku Ukraińskim i nie ma komu sprawdzać, a potem pracodawcy będą sobie tyłki podcierać widząc taki papier (tzn już tak robią z każdą polską uczelnią ale UAM będzie memem)

6

Widzę mało nam młodych, zdolnych, perspektywicznych portugalczyków których talent u nas eksploduje…

Zobacz wszystkie

82

Rzygać się już chcę od tych porównań... Porównywanie Koemana który dostał stajnie augiasza do prowadzenia, całkowicie wybrakowany skład, zerowy budżet transferowy i dodatkowo zmaga się z plagami kontuzji podczas najdziwniejszego sezonu od lat jest zwyczajnie nie na miejscu... Jest absurdalne, głupie i nie powinno mieć miejsca. Z łaski swojej poczekalibyśmy do końca sezonu przynajmniej. Warto jednak zwrócić uwagę że Barce Koemana ogląda się o wiele lepiej niż jego poprzedników.

64

Chyba niektórzy lekko przesadzają w kwestii Pedriego, osobiście uważam że faktycznie jest przemęczony ale tutaj ławka rezerwowych mu nie pomoże, przecież wciąż normalnie trenuje. Zostało kilka meczy do końca sezonu, niech się chłopak hartuję, to też nie jest tak że odpocznie i będzie grać jak Iniesta, jest młody i ma wahania formy. Dajmy mu czas a Koemanowi zaufajmy, ma trochę większą wiedzę w kwestii przygotowania piłkarzy.

61

Fajnie że wyjaśnił tą kwestię. To pokazuję że obraz przedstawiany przez media to zwykle bzdury, informacja że Koeman powiedział "nie liczę na Ciebie, szukaj sobie klubu" a spokojne wyjaśnienie że w tym wieku zawodnik potrzebuje jak najwięcej minut których nie jest wstanie mu zagwarantować w 4-3-2-1 to spora różnica.

41

Ludzie co z wami? Dzisiaj graliśmy najlepszy futbol od wielu wielu miesięcy, gdybysmy wykorzystali połowę setek to byłoby 5:0 w pierwszej połowie i po meczu. Końcówka słabsza to prawda ale jak się nie wykorzystuje tylu okazji to trzeba się liczyć z tym że na koniec będzie gorąco. Przypominam że wciąż gramy bez napastnika, szkoda, bo gdyby Messi chciał grać z Griezmanem to wyglądałoby to lepiej.

40

Ludzie którzy hejtuja Koemana za to ze nie wygralismy LM i nie mamy 1 miejsca w lidze, standardowe Puiga nie wystawia wiec sie nie zna chyba bardzo mocno oberwali w głowę albo zwyczajnie żadnego meczu nie widzieli od kilku lat ale do komentowania pierwsi bo oni w FMie majstra rok w rok robią...

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Który piłkarz Barcelony pokaże się z najlepszej strony podczas EURO i Copa America?