O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 869
  • Liczba komentarzy 361
  • Polecenia 1652

Komentarze

24

Myślę że Alves najbardziej przydałby się w szatni. Jeżeli będzie grać za małe pieniądze to czemu nie.

1

To już nawet śmieszne nie jest, gdzie jest to całe FFP? Pensja Messiego, Neymara, Mbappe, Ramosa, Donnarumy I w sumie można wymieniać, a oni jeszcze 15 baniek pensji Fatiemu dają od tak bez negocjacji…

0

No nie wygląda to jakoś pozytywnie ale poczekajmy, może mając dwa aktywne skrzydła będzie to lepiej wyglądać. Rywal nie jest wymagający, wiadomo Ansu nie mógł dzisiaj zagrać.

1

Czekam na komentarze wina Koemana :)

18

Myślę że najlepszy sposób uniknięcia spadku wartości niektórych piłkarzy to trzymanie ich jak najdalej od boiska.

Zobacz wszystkie

82

Rzygać się już chcę od tych porównań... Porównywanie Koemana który dostał stajnie augiasza do prowadzenia, całkowicie wybrakowany skład, zerowy budżet transferowy i dodatkowo zmaga się z plagami kontuzji podczas najdziwniejszego sezonu od lat jest zwyczajnie nie na miejscu... Jest absurdalne, głupie i nie powinno mieć miejsca. Z łaski swojej poczekalibyśmy do końca sezonu przynajmniej. Warto jednak zwrócić uwagę że Barce Koemana ogląda się o wiele lepiej niż jego poprzedników.

64

Chyba niektórzy lekko przesadzają w kwestii Pedriego, osobiście uważam że faktycznie jest przemęczony ale tutaj ławka rezerwowych mu nie pomoże, przecież wciąż normalnie trenuje. Zostało kilka meczy do końca sezonu, niech się chłopak hartuję, to też nie jest tak że odpocznie i będzie grać jak Iniesta, jest młody i ma wahania formy. Dajmy mu czas a Koemanowi zaufajmy, ma trochę większą wiedzę w kwestii przygotowania piłkarzy.

61

Fajnie że wyjaśnił tą kwestię. To pokazuję że obraz przedstawiany przez media to zwykle bzdury, informacja że Koeman powiedział "nie liczę na Ciebie, szukaj sobie klubu" a spokojne wyjaśnienie że w tym wieku zawodnik potrzebuje jak najwięcej minut których nie jest wstanie mu zagwarantować w 4-3-2-1 to spora różnica.

44

Te komentarze ćwierćinteligentów i dzieci są już męczące. Ja wiem że tutaj jest sporo wielbicieli ideologi komunistycznej ale jednak macie liczby czarno na białym. Mieliśmy limit płacowy na poziomie 200mln z czymś a wydawaliśmy na pensje 600mln. Co oni mieli zrobić? Klub sprzedać? 1.3mld długu, pożyczka 80mln żeby pensje wypłacić. Też chciałbym żeby Messi został ale sorry nie możemy mieć pretensji że to się nie udało. Można mieć pretensję o to że mówili że się uda ale nie o końcowy rezultat…

41

Ludzie co z wami? Dzisiaj graliśmy najlepszy futbol od wielu wielu miesięcy, gdybysmy wykorzystali połowę setek to byłoby 5:0 w pierwszej połowie i po meczu. Końcówka słabsza to prawda ale jak się nie wykorzystuje tylu okazji to trzeba się liczyć z tym że na koniec będzie gorąco. Przypominam że wciąż gramy bez napastnika, szkoda, bo gdyby Messi chciał grać z Griezmanem to wyglądałoby to lepiej.