O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 1875
  • Liczba komentarzy 3910
  • Polecenia 11756

Komentarze

6

@xavi890 no tak, my i real to co innego xD

0

@Azi A po co Ci informacja ile będzie pauzować skoro i tak wiadomo że będzie z dupy. Napiszą że wróci za 2 tygodnie a w praktyce straci pół roku. Tutaj niestety trzeba przyjąć zasadę że wróci jak wyzdrowieje xD

2

@marcin62 Od dawna wiadomo że mainstream jest pod mocnymi naciskami środowisk woke które niestety reprezentują postawę odwróconego rasizmu i prowadzą "politykę" tożsamości w imię której albo jesteś z nami albo jesteś przeciwko nam. Nie ma nic pomiędzy.

Jak mam być szczery to jestem pod wrażeniem Japończyków, którym udało się wywołać taką reakcje Ubisoftu że wydali jakieś oświadczenie w którym bronią swoich głupich decyzji. Oczywiście dla mnie z punktu widzenia polaka całkowicie obojętny jest protagonista w nowym assasinie ale jakby mieli zrobić jakiegoś Assasina z akcją w średniowiecznej Polsce i dali mi za głównego bohatera latynosa to raczej wolałbym całkowicie odpuścić zakup niż tłumaczyć sobie że to tylko gra i wizja artystyczna.

0

@Bykunn Jeżeli pracowała na umowę o prace, jeżeli na zleceniu to chyba nie ma tutaj ograniczeń w kwestii zwalniania bo w świetle prawa nie jest się pracownikiem a zleceniobiorcą.

7

@Arcybiskup Nie będę usprawiedliwiać jakiejkolwiek kradzieży ale sam tweet to ładna manipulacja. Piszą że Polacy odpowiadają za 29.4% WSZYSTKICH kradzieży dokonanych przez obcokrajowców w Niemczech, szkoda tylko że nie dopisali SAMOCHODÓW. Ciekaw jestem statystyki wszystkich kradzieży.

Edit: No chyba że ten nagłówek nie ma nic wspólnego z treścią poniżej...

Zobacz wszystkie

133

Wielka la rambla się odezwała, największe kluby świata chcą Frankiego ale co tam, Puig to jest dopiero pomocnik! Zaraz padnie jakiś idiotyczny post o złożeniu pomocy z trójki Nico Gavi Pedri i ludzie znowu popłyną… Frankie to nasz najlepszy pomocnik, może nawet zawodnik. Chłopak zaraz wejdzie w swój najlepszy wiek, jeśli go sprzedamy to jeszcze za nim zapłaczemy.

125

@Vebrol facet wygrał 4 razy Premiere League w 6 lat a niekótrzy wciąż go kwestionują, to jest niesamowite...

82

Rzygać się już chcę od tych porównań... Porównywanie Koemana który dostał stajnie augiasza do prowadzenia, całkowicie wybrakowany skład, zerowy budżet transferowy i dodatkowo zmaga się z plagami kontuzji podczas najdziwniejszego sezonu od lat jest zwyczajnie nie na miejscu... Jest absurdalne, głupie i nie powinno mieć miejsca. Z łaski swojej poczekalibyśmy do końca sezonu przynajmniej. Warto jednak zwrócić uwagę że Barce Koemana ogląda się o wiele lepiej niż jego poprzedników.

81

@Azacca A uważasz że zwalanie odpowiedzialności za śmierć ludzi na człowieka bo maseczki nie założył to jest czyn chwalebny ??

73

@Comentateiro Zabawne jak wybiórczo lewica wybiera to co istotne i to co nie istotne, jak waloryzuje czyja krzywda i gdzie jest ważna a gdzie nie jest ważna. Dzisiaj mówisz o prześladowaniu osób jak to pięknie określiłeś, nieheteronormatywnych w Polsce. Nie będę z tym polemizował, osobiście mieszkam w Krakowie i nigdy nie spotkałem się z taką sytuacją i nigdy żaden mój homoseksualny znajomy nigdy nie narzekał że coś złego go spotkało ale może kwestia skali, może tylko Kraków taki przyjazny. Zastanawia mnie jednak Twoja chęć wpuszczenia do kraju tabunu ludzi którzy w swoim kraju skazują osoby nieheteronormatywne na karę śmierci, często ukrzyżowanie. Ci biedni uchodźcy z którymi próbujesz się identyfikować i których wspierasz to kulturowo uosobienie Twoich największych demonów. Ludzie słabo wykształceni, nietolerancyjni, zwyczajnie obcy kulturowo.

Twierdzisz że mur uosabia człowieka bez refleksji i zamordystę, o ironio spójrzmy więc na największe kolebki tolerancji i kultury, USA? mur z Meksykiem, Izreal? Mur z Palestyną, Wielka Brytania? Wyszła z Unii między innymi aby walczyć z kryzysem migracyjnym. No to może UE ? otóż Unia wsparła budowę muru na granicy z Turcją i teraz wspiera budowę muru na granicy z Białorusią.

Więc jak to jest z tą ignorancją, z tym brakiem refleksji z tym nie wchodzeniem w detale?

Powiedz mi proszę, czemu dzisiaj tak bardzo wspierasz wszystko co nie Polskie, jednocześnie utożsamiając się jedynie z tym co modne. Czemu nie widzę walki o wolność Ujgurów w Chinach którzy są zwyczajnie mordowanie przez CHRL? Czemu nie widzę wsparcia dla Palestyny, gdzie jest walka o wolność dla lgbt na bliskim wschodzie? Nie ma, bo w mediach nie wolno tego pokazać, a to znaczy że nie jest wystarczająco modne. Za to modne jest obrażanie żołnierzy którzy chronią Unie przed wewnętrzną destabilizacją.

Wielkie imperia gniją od środka, i to czeka całą kulturę zachodnia. Rozproszenie i kwestionowanie wszystkiego co do tej pory znane doprowadzi do zmiany układu sił na świecie i niestety jak patrzę na wypowiedzi takich osób jak Ty, to mam wrażenie że czeka nas paskudny los.

Media

Sonda

Kto powinien otrzymać Złotą Piłkę?