O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 1122
  • Liczba komentarzy 1118
  • Polecenia 4648

Komentarze

0

@Lionel_Messi10 fajnie że forma na lato zrobiona ale jakby zagrał pół sezonu bez kontuzji to bym się bardziej cieszył.

1

@tomek8756 Filipiak to odklejeniec na poziomie Staśko, nie wiem czy ktoś go traktuje poważnie, gdzieś czytałem że podobno dobrze płaci w comarchu, śmiać mi się chciało bo jeszcze nie widziałem tak absurdalnych wymagań do zarobków, tak ze dwa lata temu widziałem oferty tupu: wymagania typu junior z tytułem mgr inż biegła znajomość 3 technologii i 2 języków obcych i 4k - 5k brutto na start xD Jeszcze koleś każe się nazywać Panem Profesorem xD

0

@bartas97 Czesław Michniewicz rozdawał pieniądze po tym jak wygrał mecz xD AFERA STULECIA

1

@czółkovsky Ja od dawna nie potrafiłem zrozumieć tego maniakalnego tworzenia big 3 w którym nic nie ma sensu. Kyrie - Harden - Durant nie mogło się dobrze skończyć tak samo jak LBJ - Westbrook - Davis. Co z tego że masz 3 all starów na parkiecie skoro jest tylko jedna piłka.

2

@macio_944 Źróło podaje że została przedstawiona oferta a nie że została zaakceptowana. Ja mam szacunek do Alemanyego ale nie będę pisał pieśni pochwalnych za złożenie oferty która jest zdroworozsądkowa. Będę zachwycony jak Dembele podpisze.

Zobacz wszystkie

133

Wielka la rambla się odezwała, największe kluby świata chcą Frankiego ale co tam, Puig to jest dopiero pomocnik! Zaraz padnie jakiś idiotyczny post o złożeniu pomocy z trójki Nico Gavi Pedri i ludzie znowu popłyną… Frankie to nasz najlepszy pomocnik, może nawet zawodnik. Chłopak zaraz wejdzie w swój najlepszy wiek, jeśli go sprzedamy to jeszcze za nim zapłaczemy.

125

@Vebrol facet wygrał 4 razy Premiere League w 6 lat a niekótrzy wciąż go kwestionują, to jest niesamowite...

82

Rzygać się już chcę od tych porównań... Porównywanie Koemana który dostał stajnie augiasza do prowadzenia, całkowicie wybrakowany skład, zerowy budżet transferowy i dodatkowo zmaga się z plagami kontuzji podczas najdziwniejszego sezonu od lat jest zwyczajnie nie na miejscu... Jest absurdalne, głupie i nie powinno mieć miejsca. Z łaski swojej poczekalibyśmy do końca sezonu przynajmniej. Warto jednak zwrócić uwagę że Barce Koemana ogląda się o wiele lepiej niż jego poprzedników.

81

@Azacca A uważasz że zwalanie odpowiedzialności za śmierć ludzi na człowieka bo maseczki nie założył to jest czyn chwalebny ??

73

@Comentateiro Zabawne jak wybiórczo lewica wybiera to co istotne i to co nie istotne, jak waloryzuje czyja krzywda i gdzie jest ważna a gdzie nie jest ważna. Dzisiaj mówisz o prześladowaniu osób jak to pięknie określiłeś, nieheteronormatywnych w Polsce. Nie będę z tym polemizował, osobiście mieszkam w Krakowie i nigdy nie spotkałem się z taką sytuacją i nigdy żaden mój homoseksualny znajomy nigdy nie narzekał że coś złego go spotkało ale może kwestia skali, może tylko Kraków taki przyjazny. Zastanawia mnie jednak Twoja chęć wpuszczenia do kraju tabunu ludzi którzy w swoim kraju skazują osoby nieheteronormatywne na karę śmierci, często ukrzyżowanie. Ci biedni uchodźcy z którymi próbujesz się identyfikować i których wspierasz to kulturowo uosobienie Twoich największych demonów. Ludzie słabo wykształceni, nietolerancyjni, zwyczajnie obcy kulturowo.

Twierdzisz że mur uosabia człowieka bez refleksji i zamordystę, o ironio spójrzmy więc na największe kolebki tolerancji i kultury, USA? mur z Meksykiem, Izreal? Mur z Palestyną, Wielka Brytania? Wyszła z Unii między innymi aby walczyć z kryzysem migracyjnym. No to może UE ? otóż Unia wsparła budowę muru na granicy z Turcją i teraz wspiera budowę muru na granicy z Białorusią.

Więc jak to jest z tą ignorancją, z tym brakiem refleksji z tym nie wchodzeniem w detale?

Powiedz mi proszę, czemu dzisiaj tak bardzo wspierasz wszystko co nie Polskie, jednocześnie utożsamiając się jedynie z tym co modne. Czemu nie widzę walki o wolność Ujgurów w Chinach którzy są zwyczajnie mordowanie przez CHRL? Czemu nie widzę wsparcia dla Palestyny, gdzie jest walka o wolność dla lgbt na bliskim wschodzie? Nie ma, bo w mediach nie wolno tego pokazać, a to znaczy że nie jest wystarczająco modne. Za to modne jest obrażanie żołnierzy którzy chronią Unie przed wewnętrzną destabilizacją.

Wielkie imperia gniją od środka, i to czeka całą kulturę zachodnia. Rozproszenie i kwestionowanie wszystkiego co do tej pory znane doprowadzi do zmiany układu sił na świecie i niestety jak patrzę na wypowiedzi takich osób jak Ty, to mam wrażenie że czeka nas paskudny los.