O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 498
  • Liczba komentarzy 1109
  • Polecenia 1451

Komentarze

0

Roczne wypożyczenie Neymara z opłacaniem pensji w wysokości 50% byłoby moim zdaniem dobrym dealem. Moim zdaniem na najbliższy sezon akurat się zmobilizuje, bo jest mundial, jakby wygrali z jego dobrą grą, to Złota Piłka będzie na wyciągnięcie ręki. Chyba ostatnia jego okazja w życiu.

1

@Szpenser dlatego szkoda, że gramy z Atletico dopiero w styczniu...bo ew. kontuzja Felixa by mogła nam załatwić sprawę ;)

2

apropo Michniewicza powiem wam jedno...to, że prokuratura nic nie zrobiła, to żaden argument. Kto miał okazję z racji wykonywanego zawodu czy bycia poszkodowanym "przyjemność" kontaktu z prokuraturą np. przy wielomilionowych przestępstwach gospodarczych, ten wie jak słaby merytoryczne i przekupny jest ten organ...oskarżenie prokuratury lub brak takiego oskarżenia nic nie znaczy i wie to każdy, kto miał okazję trochę bliżej "obcować" z tematem.

0

@Armin96 o, nauczyłeś mnie nowej funkcji na La Rambli, dzięki ;)

0

a wielkiemu polskiemu "mężowi stanu" Pawłowi Kukizowi to nikt życzeń nie złoży? :)

Zobacz wszystkie

50

Pewnie Xavi z Laportą wymyślili, że jak będą dawać 50k euro za każde spóźnienie, to rocznie powinno się zebrać z 5 mln...dzięki temu przedłużą kontrakt na obecnych warunkach, a obniżkę jego pensji odbiorą w karach ;)

49

Taka ciekawostka została przeze mnie znaleziona...Niemcy przynajmniej 2 mecze na Mundialu w Katarze rozegrają na stadionie Al Bayt Stadium w Al-Chaur. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, iż projekt stadionu wykonał już nieżyjący od 2017 roku niemiecki architekt...Albert Speer. Tak, nazwisko nie jest przypadkowe, bo był on synem Alberta Speera, osobistego architekta Adolfa Hitlera, który podczas procesów norymberskich został skazany na 20 lat pozbawienia wolności za swoją działalność na rzecz III Rzeszy (m.in. projektował obozy koncentracyjne). Zważywszy na podawane przez media szacunki odnośnie ilości osób (zagranicznych pracowników) zmarłych podczas budowy katarskich stadionów to cóż, może nie tylko ja widzę pewne podobieństwa...

49

Nawet oficjalny profili klubu lubi Pottera, tylko na La Rambli nie można...


40

22 mecze, 125 bramek strzelonych i 6 straconych, jak w jakiejś A-klasie...

31

Jeżeli to prawda, to jest GRUBO ;)