O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 771
  • Liczba komentarzy 1850
  • Polecenia 2251

Komentarze

0

@Maciej1078 to zupełnie inny format był. Tam sporo pytań było mega prowokacyjnych i trafiały się prawdziwe perełki w odpowiedziach, jak np. to: https://youtu.be/v9VtJiuFWP4

0

@BartqRKO z tym Torresem to bez przesady...oprócz gola w finale EURO 2008 to tam praktycznie nic ważnego nie strzelał na turniejach...Morientes czy Raul to pokolenie klęsk Hiszpanii na wielkich turniejach...to David Villa był tym napastnikiem, który naznaczył epokę wielkich sukcesów Hiszpanii. Więc bez przesady, że co chwila mieli wielkich goleadorów, którzy co chwila ich do sukcesów prowadzili.

Poza tym wielka Hiszpania zawsze wynikała z wielkiej Barcelony, bo to z niej pochodziła większa część pierwszej "11". Obecnie gramy średnio, to i kadra gra średnio.

Inna kwestia jest też taka, że Hiszpanie mają problem z płynnym przejściem z U-21 do seniorskiej kadry. Na poziomie młodzieżowym od lat wyglądają bardzo dobrze na tle np. reprezentantów Francji, ale później gdzieś im rywale odjeżdżają.

Bojan, Deulofeu, Isco, Asensio, Saul, Denis Suarez, Vallejo to dzisiaj powinni być doświadczeni liderzy kadry, a dzisiaj są albo poza, albo na peryferiach wielkiego futbolu.

0

@okiemtypera_lucaxx95 Ja mam takie dziwne podejście, że jak kogoś nie lubię, to po prostu o nim nie wspominam. A ludzie kretyni - zamiast pozwolić Ronaldo na odejście w sportowy niebyt, to robią mu takie zasięgi, że jest dzisiaj najlepiej zarabiającym piłkarzem świata xD

0

@okiemtypera_lucaxx95 nie sądzę, żeby Cristiano Ronaldo kiedyś przeprosił kibiców Barcelony za to, że istnieje. W ogóle to powinniście się cieszyć, że budzi co chwila kontrowersje, bo co innego mielibyście wtedy w swoim życiu robić, niż śledzić jego każdą sekundę życia? :D sporo kibiców Barcelony to chyba powiesi się na sznurze po zakończeniu kariery przez Ronaldo, bo utracą sens swojej egzystencji.

0

@Nhyz j**ać Guardiole, #teamtitovilanova

Zobacz wszystkie

50

Pewnie Xavi z Laportą wymyślili, że jak będą dawać 50k euro za każde spóźnienie, to rocznie powinno się zebrać z 5 mln...dzięki temu przedłużą kontrakt na obecnych warunkach, a obniżkę jego pensji odbiorą w karach ;)

49

Taka ciekawostka została przeze mnie znaleziona...Niemcy przynajmniej 2 mecze na Mundialu w Katarze rozegrają na stadionie Al Bayt Stadium w Al-Chaur. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, iż projekt stadionu wykonał już nieżyjący od 2017 roku niemiecki architekt...Albert Speer. Tak, nazwisko nie jest przypadkowe, bo był on synem Alberta Speera, osobistego architekta Adolfa Hitlera, który podczas procesów norymberskich został skazany na 20 lat pozbawienia wolności za swoją działalność na rzecz III Rzeszy (m.in. projektował obozy koncentracyjne). Zważywszy na podawane przez media szacunki odnośnie ilości osób (zagranicznych pracowników) zmarłych podczas budowy katarskich stadionów to cóż, może nie tylko ja widzę pewne podobieństwa...

49

Nawet oficjalny profili klubu lubi Pottera, tylko na La Rambli nie można...


47

Xavi terrorysta znowu wysadził notatnik w powietrze xD

40

22 mecze, 125 bramek strzelonych i 6 straconych, jak w jakiejś A-klasie...