O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 1107
  • Liczba komentarzy 2908
  • Polecenia 3561

Komentarze

0

@Arden zauważ tylko, że od kiedy jest ich trenerem, to poza pierwszym niepełnym sezonem, to w każdym kolejnym kończy ligę minimum w TOP3. Dla takiego klubu jak Atletico, który nigdy nie będzie na poziomie finansowym Realu i Barcelony, to raczej jest sufit, w sensie w każdym sezonie celem jest TOP3, raz na jakiś czas 2 miejsce, raz na 5 lat mistrzostwo, jakaś LE wygrana jak odpadną wcześnie w LM, jak przejdą dalej to celem jest 1/4 i czasem coś więcej wpadnie....ten klub ma stabilność, jakiej nie miał nigdy w swojej historii. I właściciele są tego świadomi, dlatego go trzymają. Simeone wyleci najwcześniej, jak nie zrobi awansu do LM, poza tym ma spokojną pracę.

1

@Mario96w na HBO Max możesz też np w piątek wieczorem obejrzeć, a w sobotę do kina na dwójkę. Szczerze, gdyby był to film z Rką (i przez to troszkę inny), to pewnie bym uznał za najlepszy film jaki w życiu widziałem

1

Właśnie wróciłem z 2 części Diuny i jeżeli ktoś ma wątpliwości po 1, dość nudnej części, to nie ma się czego obawiać. Film jest po prostu fenomenalny, a tempo dobre. Mocno wszystkim polecam, sam pewnie obejrzę jeszcze z 2 razy w kinie.

1

@skubi99 to jest po prostu sztandarowy przykład homo sovieticus i tyle. Nic nie poradzisz na to, że tacy ludzie byli, są i będą.

0

Skoro Barcelona zamierza "cenzurować" teraz Alvesa, to ciekawe przy okazji ile bramek Messiego będzie musiało zostać "ocenzurowanych" bo Alves zagrał świetną asystę lub rozpoczął akcję bramkową (jak chociażby przy golu Iniesty w 2009 roku na Stamford Bridge).

Zobacz wszystkie

50

Pewnie Xavi z Laportą wymyślili, że jak będą dawać 50k euro za każde spóźnienie, to rocznie powinno się zebrać z 5 mln...dzięki temu przedłużą kontrakt na obecnych warunkach, a obniżkę jego pensji odbiorą w karach ;)

49

Taka ciekawostka została przeze mnie znaleziona...Niemcy przynajmniej 2 mecze na Mundialu w Katarze rozegrają na stadionie Al Bayt Stadium w Al-Chaur. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, iż projekt stadionu wykonał już nieżyjący od 2017 roku niemiecki architekt...Albert Speer. Tak, nazwisko nie jest przypadkowe, bo był on synem Alberta Speera, osobistego architekta Adolfa Hitlera, który podczas procesów norymberskich został skazany na 20 lat pozbawienia wolności za swoją działalność na rzecz III Rzeszy (m.in. projektował obozy koncentracyjne). Zważywszy na podawane przez media szacunki odnośnie ilości osób (zagranicznych pracowników) zmarłych podczas budowy katarskich stadionów to cóż, może nie tylko ja widzę pewne podobieństwa...

49

Nawet oficjalny profili klubu lubi Pottera, tylko na La Rambli nie można...


47

Xavi terrorysta znowu wysadził notatnik w powietrze xD

40

22 mecze, 125 bramek strzelonych i 6 straconych, jak w jakiejś A-klasie...

Media

Sonda

Czy Barcelona powinna pożegnać się z Frenkiem de Jongiem?