O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 665
  • Liczba komentarzy 272
  • Polecenia 648

Komentarze

0

@waletpl ok dzięki za info.

0

Tak się mi wydaje jakby byli z Raphinia dogadani. Przedłużaja komara a za rok pozbeda się z zyskiem i wezmę Raphinie za Free bo chyba mu się kontrakt kończy. Poprawcie jak się mylę z kontraktem Raphini.

5

@Boniek10 jak skończą się chore kontrakty za czasów Barto to dopiero wtedy będziemy sprzedawać z zyskiem a nie wypożyczać bo mają chore pensje.

1

Zachowuje się jak by był przez Sissoko ubezwlasnowolniony. Parodia i tyle.

1

Tebas to pajac. Gdyby real był w takiej sytuacji to by naginali prawo. Ciekawe gdzie był wcześniej skoro wiedzial że "spiżarnia jest pusta" od dawna w FCB. Teraz się przypierdziela a za Bartka to było niby ok i udawał ,że nie widzi co robi z kasa. Nie mogę patrzeć na tego gościa.

Zobacz wszystkie

47

1. Faul nie byl złośliwy
2. Faul nie byl brutalny
3. Oboje mieli tak samo "daleko" do pilki
3. Faul nie byl taktyczny
4. Gdyby Mingezie pilka nie przeszla miedzy nogami to faul byl by dla FCB
5. Wystarczającą karą dla FCB byl KARNY a to ze nie wykorzystany to juz niech Jordan do swojego kolegi ma pretensje.

43

Niech dzis zamiast Griezmmana wystawi Dembele w podstawowym skladzie to zobaczymy jego uzytecznosc dla druzyny. I wtedy niech zdecydują o jego odejsciu bo dla mnie numer jeden do sprzedania jest Griezmann

31

Na chwile obecną Dembele jak nie łapie kontuzji to nie ma konkurencji na prawej stronie. Widac różnicę Trincao a Dembele

23

Brawo za remontade ale czy ktos w końcu ich nauczy zamykac mecze. Powinni strzelic na 4:0 i zamknac mecz a nie meczyc sie do końca. Strzelili na 3:0 i dopuścili. Juz przez takie opuszczanie z LM odpadli i sie dalej nie nauczyli. Oni lubia chyba grac nam na nerwach.

18

Martin kuruj sie bo w porownaniu z lukiem to jestes elita