O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od 2004

Statystyki

  • Dni w serwisie 958
  • Liczba komentarzy 3151
  • Polecenia 12945

Komentarze

0

dostanie jakieś 7 minut w sezonie i tyle o nim usłyszymy znając rękę Xaviego do wprowadzania młodzieży

7

Szacunek na zawsze. To jemu zawdzięczamy Pedriego czy Gaviego, zostawił dla klubu swojego życia reprezentację własnego kraju, którą w zasadzie własnoręcznie odbudował po latach niepowodzeń. Szkoda, że wyszło jak wyszło, zasłużył na więcej.

10

I dlatego mam nadzieję, że w sezonie 23/24 numer "10" otrzyma Pedri

Nie dziwię się, że nie rozważa ofert z Realu, bo tam to dopiero Vinicius by go przyspawał dupą do ławki.

0

@Marcinss10 nie, lepiej trzymać typa który zatracił większość atutów w momencie w którym powinien się najbardziej rozwijać i kształtować piłkarsko bo przez zachowawcze leczenie kolana pozbawił się przynajmniej kilku miesięcy gry, koniec końców i tak kończąc z operacją, a każda kolejna kontuzja może ostatecznie skończyć jego karierę, przez co gra jeszcze bardziej zachowawczo, bo może akurat odpali za 2, 5 albo 7 lat i przy dobrych wiatrach osiągnie 60% swojego potencjału.

3

@siara10 to "drewno" w jedną rundę zdobyło 15 goli w lidze. Dla porównania boski Fati przez 4 lata zebrał ich 18.

Zobacz wszystkie

146

Nie ma w tym momencie sensownej alternatywy, każdy wybór w stylu Xavi, Pimienta czy jakieś argentyńskie wynalazki to będzie kot w worku. Koeman nie jest idealny jako trener, ale powiedzmy sobie szczerze, że mając tak naprawdę 80% drużyny, bo tak trzeba oceniać naszą kadrę (1 rezerwowy pomocnik, 1 rezerwowy boczny obrońca, 1 skrzydłowy, pół napastnika), i tak wykręcił dobry wynik

136

Tylko po co, Wijnaldum to piłkarz o profilu Moriby, do tego kolejny 30+ zabierający miejsce w składzie młodym. Mieliśmy się pozbywać takich jak on, a nie sprowadzać ich więcej

134

>żałosny jesteś dwulicowy w c**j nara
>hej, chcesz obniżyć odszkodowanie?

107

"chcieliśmy sprowadzić Renato Sanchesa, on też chciał do nas przyjść, niestety na drodze stanęły względy formalne - przedstawiciele Lille otworzyli walizkę, w której miały być pieniądze, a był skitrany Samuel Umtiti. Ku naszemu rozczarowaniu dalsze rozmowy zostały zerwane"

90

Kiedy po pijaku kupujesz jakieś bzdety przez internet