O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik MSN, Busi
  • Ulubione zespoły Barca, Man City
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 4062
  • Liczba komentarzy 2582
  • Polecenia 8633

Komentarze

1

@Montjuic według mnie powinniśmy grać Cancelo-Araujo-Kounde-Balde. Natomiast mamy dobrze obsadzoną obronę i z powodzeniem można rotować.

6

@BordowyPtak wydał zawrotne 3,4 mln w tym sezonie. Najmniej w całej lidze mistrzów. W tamtym sezonie wydał 150 mln, licząc dodatki Real wyda podobną kwotę na…. Belinghama.

15

Co do samego Xaviego to nie rozumiem krytyki. Przyszedł gość do 9 drużyny w lidze, dostał się do pucharów a w następnym sezonie zdobył mistrza. Teraz także zapowiada się że będzie walczył o mistrzostwo. Po sezonie w którym było bardzo dużo kontuzji mięśniowych wynikających między innymi z przemęczenia zawodników dlatego teraz stara się cały czas rotować składem by nie było powtórki z rozrywki. Ma dość wąską, ale jakościowo dobrą kadrę i kombinuje na tysiące sposobów reagując na wydarzeni boiskowe zmianami personalnymi czy też formacji. Gramy formacjami między innymi takimi jak 3-2-2-3, 4-4-2, 4-3-3 dostosowując je do przeciwników. W drużynie cały czas jest zdrowa rywalizacja połączona z naprawdę bardzo dobrą atmosferą. Europa być może nie była w tamtym sezonie jakimś super pozytywnym aspektem, co sam zresztą zauważył i chce udowodnić to że potrafi tam grać. Do tego wszystkiego trzeba było mierzyć się z brakiem podstawowych zawodników w dość trudnych, kluczowych wręcz meczach. Rozumiem krytykę, ale mówienie że ta drużyna nie progresowala w czasie w którym on trenuje to mocna odklejka.

0

@takisobiektos ale ten kontakt miał wpływ na przesunięcie nogi oraz wybicie z rytmu, w konsekwencji upadek. Czy to nie jest karny?

2

Bez przesady, zawiodła koncentracja, niewykorzystalismy dwóch doskonałych sytuacji by strzelić na 2:1, po czym sami tracimy bramkę. Taka jest piłka. Kubeł zimnej wody na głowy i pełna koncentracja w kolejnych meczach. Sezon jest jeszcze bardzo długi i z całą pewnością zdarza się słabsze mecze. Walczyliśmy do końca.

Zobacz wszystkie

106

OFICJALNIE: Barcelona odwoła się od Kary dla Komana. Barcelona domaga się przedłużenia kary do końca sezonu.

101

Pewnie moja wypowiedź zginie wśród tysięcy innych, ale chuj w tego karnego, wynik meczu itd. Cieszę się że w tak szalonym i specyficznym sezonie drużyny znalazły chwilę by zagrać w szczytnym celu i za to im chwała. Reszta w takich chwilach schodzi na drugi plan.

85

@damiano996 szczyt inteligencji
1. Zostać zaszczepionym
2. Zostać zaszczepionym po raz 2601
3. Zarazić się Covid 19
4. I na końcu być może umrzeć
Rzeczywiscie, iq200

84

Co by nie mówić, chłop który ciągnie traktorem czołg nie dosz ze jest bohaterem całego kraju to jeszcze może powiedzieć na wsi „to to c***, ja kiedyś jak popiłem ze szwagrem to na wojnie czołgi kradłem”

77

Imo bardzo spoko zachowanie i żarcik „na czasie”

Media

REKLAMA

Sonda

Jak oceniasz letnie okienko transferowe w wykonaniu Barcelony?