O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 870
  • Liczba komentarzy 361
  • Polecenia 449

Komentarze

0

Popełnił wielki błąd, real mu obiecał co chciał, by tylko nam go zabrać. Myślę że u nas by pasował i by się odnalazł, przynajmniej jako dobry solidny rezerwowy.

0

Bernardo jest przereklamowany i jego wartość zdecydowanie mniejsza, tak samo Kounde, wydać 160 mln takich zawodników głupota.

Azplicueta, Alonso Kessie Christiansen tak bo łącznie będą mało kosztować w wzmocnią drużynę

4

Jeśli przyszedł by Azplicueta to powinien odejść, jeśli nie to zostać, Dani będzie miał problem tylko z zawodnikami typu Vinicius, resztę ogarnie.

0

Miejmy nadzieję że się odbuduje, szkoda że i tak dostał tak wysoką pensje, bodajże 5 mln brutto, powinien max 4 mln

0

Tylko że Gavi powinien odpocząć, jego organizm musi mieć czas na regenerację przed sezonem bo stanie się z nim jak z pedrim

Zobacz wszystkie

17

Mam nadzieję że po dzisiejszym meczu go zwlnią. Zero pomysłu, zero jaj. On z tego zespołu nic nie wyciągnie wiecej

16

Depay na koniec roku to był zajechany fizycznie, w Lyonie reprezentacji oraz u nas grał wszystko i wyglądało jakby mu akumulatory siadały z każdym kolejnym meczem. Wolę postawić na niego niż Dembele. Poza tym za to że przyszedł do nas za darmo za dużo gorsze pieniądze niż by dostał gdzie indziej należy mu się trochę szacunku.

14

Póki będzie Busquets grał w środku puty będzie lipa straszna, spóźniony, nie kryje, niestety dzisiaj tez bardzo słaby mecz minguezy w obronie

14

@monsterrize hamulcem w rozwoju drugiej linii to jest Busquets, w którego miejsce powinien wskoczyć FdJ i Nico

11

Bardzo dobry transfer, da nam trochę fizyczności, i poprawi grę w ataku pozycyjnym, duży plus że to Hiszpan, a nie kolejny nie wiadomo skąd grajek oraz plus że trenował i grał ostatnie lata u Guardioli i LE to nie powinien mieć problemu z adaptacją do naszego systemu.