O sobie

  • Zainteresowania Barcelona
  • Ulubiony zawodnik Ronaldinho
  • Ulubione zespoły Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 1998

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 3700
  • Liczba komentarzy 740
  • Polecenia 2488

Komentarze

5

Ja bym proponował żeby Griezmann stanął przed Setienem i obsypal się konfetti.

1

Czas na duże zmiany w tym klubie a zacząć trzeba od góry nie od trenera tylko od prezydenta po dyrektorów i utworów od przygotowania. Sprzedać gwiazdy kupić młodych godnych gry graczy. Mamy to co real za czasów Zidana Ronaldo i Carlosa

1

@klemek85 może dlatego go sprzedali. próbuje znaleźć sens tego transferu

1

Ogólnie gość miał latke super transferu drugi Xavi itd. Dla mnie oprócz tego że robi sto kółek podaje do najbliższego to zbytnio nic nie pokazuje nie umie przejść rywala i podać do przodu. Biega tylko caly zziajany i imprezuje z Neymarem. Może wiedzą co robią sprzedając go.

1

@Raul_Shhhhh hmmm jak jesteś za realem to pomyliłeś strony. Hazard też nie błyszczy a twoi ludzie o zdrowych zmysłach sporo pieniążków za niego dali.

Zobacz wszystkie

96

120 milionów co miesiąc kontuzjowane, 150 mln wypożyczone do Bayernu 270 mln euro prze***dolone przez barana bartomeu który trzyma trenera nie mającego pojęcia o kierowaniu Barca przez trzeci sezon. Kiedy ich się pozbędziemy? Jak można dac za mlokosa z Borussii 120 mln kiedy oni dają nam za chwilę grosze za solidnego napastnika? Kto rządzi tym klubem? Żal obserwować obecnych poczynań.

82

No to wprowadził element zaskoczenia.
Jak trener może powiedzieć że napięcie spada... najbardziej to spada napięcie podczas oglądania meczy Barcy odkąd on ja prowadzi.

62

Mógłby jeśli miałby takiego piłkarza:)

51

Nikt nie gra u tego pseudo trenera na swojej pozycji. Dembele to prawy pomocnik gra na lewej. Griezmann ofensywny pomocnik bedzie grał na lewej, to samo Coutinho. Już nie wspomnę o eksperymentach z Roberto i pomocą...

44

Szczupak stadiony świata

Media

Liga typerów

1 lefreux 84 pkt
2 maryjan240282 79 pkt
3 Tridente2015 79 pkt
4 mario1966 78 pkt
5 maciek2164 76 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Czy Eric Abidal powinien zostać na stanowisku dyrektora sportowego FC Barcelony?