O sobie

  • Zainteresowania Barcelona
  • Ulubiony zawodnik Ronaldinho
  • Ulubione zespoły Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 1998

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 4100
  • Liczba komentarzy 927
  • Polecenia 3059

Komentarze

3

Tak samo było za jego pierwszej kadencji Rijkard nie miał mega meczy ale nie zwalniał trenerów co chwilę. Budował skład na wychowankach dodając do tego kilka gwiazd. Wtedy pojawił się Iniesta teraz jest Gavi historia podobna myślę że rudy odejdzie, bo nie ma pomysłu ale nie zostanie zwolniony będzie najpierw przygotowany nowy kandydat. A media muszą się odczepic i dać żyć nowej Barcy.

0

No sorry ale jakie miał szansę przy tej bramie lemara czy Suareza. Najgorsze w Barcy jest to że ta presja mediów ich zjada brakuje gościa który ułoży środek pola kogoś typu kante w chelsea.

0

Brak pomysłu. Brak drużyny. De jong z ataku gra jak kołek najwyższy na boisku a nie widziałem ani jednej główki w jego wykonaniu. Niestety potrzeba innego trenera.

3

Tu nie ma pomysłu na grę, brak wiary w zwycięstwo, zero gry z pierwszej piłki. Oczy krwawia jak się to ogląda. Niestety ale potrzeba trenera który coś zmieni.

1

Kim jest Jordi Cruyff i kogo trenowal że byłby lepszy od Koemana?

Zobacz wszystkie

96

120 milionów co miesiąc kontuzjowane, 150 mln wypożyczone do Bayernu 270 mln euro prze***dolone przez barana bartomeu który trzyma trenera nie mającego pojęcia o kierowaniu Barca przez trzeci sezon. Kiedy ich się pozbędziemy? Jak można dac za mlokosa z Borussii 120 mln kiedy oni dają nam za chwilę grosze za solidnego napastnika? Kto rządzi tym klubem? Żal obserwować obecnych poczynań.

82

No to wprowadził element zaskoczenia.
Jak trener może powiedzieć że napięcie spada... najbardziej to spada napięcie podczas oglądania meczy Barcy odkąd on ja prowadzi.

67

Bez sensu z blokowaniem numeru. Wiadomo szacun dla Leo, tyle lat na topie zawsze gotowy zawsze najlepszy. Ale blokowanie numeru jest bez sensu bo za x lat będą grać z numerem 10001 bo reszta będzie zajeta dla legend klubu.

62

Mógłby jeśli miałby takiego piłkarza:)

51

Nikt nie gra u tego pseudo trenera na swojej pozycji. Dembele to prawy pomocnik gra na lewej. Griezmann ofensywny pomocnik bedzie grał na lewej, to samo Coutinho. Już nie wspomnę o eksperymentach z Roberto i pomocą...