O sobie

  • Zainteresowania Barcelona
  • Ulubiony zawodnik Ronaldinho
  • Ulubione zespoły Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 1998

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 3800
  • Liczba komentarzy 772
  • Polecenia 2546

Komentarze

1

@ZIBI88 tylko że depay nie jest typem wysunietego napastnika

0

@Imonkey masz rację Iniesta w jego wieku objezdzal wszystkich miał niesamowity drybling a Pucz póki co coś próbuje zaraz straci albo poda bez sensu.

2

@patryk1995991 ty jesteś slepy każdy krzyczy o niego a póki co nic nie pokazał niech idzie się ogra i wróci za rok. Lepiej żeby grzał lawe?

0

@Litman a że będzie koronawirus też byś przewidział?

0

Ja bym proponował dac na dm de jong Roberto bo co jak co ale roberto pracowotosci nie można odmówić i myślę że by się uzupełniali. Ogólnie mamy super skład dokupić prawego obronce i jeśli griezmann ma grać na środku ataku to nie kupować juz napastnika bo kto usiądzie? A kasy nie ma.

Zobacz wszystkie

96

120 milionów co miesiąc kontuzjowane, 150 mln wypożyczone do Bayernu 270 mln euro prze***dolone przez barana bartomeu który trzyma trenera nie mającego pojęcia o kierowaniu Barca przez trzeci sezon. Kiedy ich się pozbędziemy? Jak można dac za mlokosa z Borussii 120 mln kiedy oni dają nam za chwilę grosze za solidnego napastnika? Kto rządzi tym klubem? Żal obserwować obecnych poczynań.

82

No to wprowadził element zaskoczenia.
Jak trener może powiedzieć że napięcie spada... najbardziej to spada napięcie podczas oglądania meczy Barcy odkąd on ja prowadzi.

62

Mógłby jeśli miałby takiego piłkarza:)

51

Nikt nie gra u tego pseudo trenera na swojej pozycji. Dembele to prawy pomocnik gra na lewej. Griezmann ofensywny pomocnik bedzie grał na lewej, to samo Coutinho. Już nie wspomnę o eksperymentach z Roberto i pomocą...

44

Szczupak stadiony świata