O sobie

  • Zainteresowania Barcelona
  • Ulubiony zawodnik Ronaldinho
  • Ulubione zespoły Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 1998

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 4500
  • Liczba komentarzy 1011
  • Polecenia 3312

Komentarze

9

Mi to się wydaje że oni na treningach mogliby zacząć biegać, a nie tylko w dziadka grać. Pojechali na reprezentacje zaczęli normalne treningi to się połowa połamała.

0

Według mnie powinno być wykupować, a nie wykupywać

2

Była mowa że będzie wprowadzany z glowa powoli więc o co chodzi ledwo się sezon zaczął już pismaki szukają sensacji.

0

Mnie zaskoczył nowa fryzura nowy Roberto. Zawsze byłem za jego odejsciem ale trzeba przyznać że może się przydać.

9

Neto pjanic braithweit ich nigdy nie powinno tu być tym bardziej za te ceny. To samo Griezmann nigdy tu nie pasował bo Cou to chociaż bronił się gra w Lfc i Brazylii tyle że glowa nie wytrzymala.

Zobacz wszystkie

96

120 milionów co miesiąc kontuzjowane, 150 mln wypożyczone do Bayernu 270 mln euro prze***dolone przez barana bartomeu który trzyma trenera nie mającego pojęcia o kierowaniu Barca przez trzeci sezon. Kiedy ich się pozbędziemy? Jak można dac za mlokosa z Borussii 120 mln kiedy oni dają nam za chwilę grosze za solidnego napastnika? Kto rządzi tym klubem? Żal obserwować obecnych poczynań.

82

No to wprowadził element zaskoczenia.
Jak trener może powiedzieć że napięcie spada... najbardziej to spada napięcie podczas oglądania meczy Barcy odkąd on ja prowadzi.

67

Bez sensu z blokowaniem numeru. Wiadomo szacun dla Leo, tyle lat na topie zawsze gotowy zawsze najlepszy. Ale blokowanie numeru jest bez sensu bo za x lat będą grać z numerem 10001 bo reszta będzie zajeta dla legend klubu.

62

Mógłby jeśli miałby takiego piłkarza:)

51

Nikt nie gra u tego pseudo trenera na swojej pozycji. Dembele to prawy pomocnik gra na lewej. Griezmann ofensywny pomocnik bedzie grał na lewej, to samo Coutinho. Już nie wspomnę o eksperymentach z Roberto i pomocą...