La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 963 Culés

Trzykrotny zakład bez ryzyka do 100, 200 i 300 zł - wygrana lub zwrot z opcją wypłaty i dodatkowo 30 zł freebet.

18+. Fortuna to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi. Graj odpowiedzialnie.

#Tiki-taka

Ronaldinho: Messi musi zostać, jest historią Barçy. Kiedy zakończy karierę, niech nikt nie rusza numeru 10. [Mundo Deportivo]

18

Myślę że 10 powinna być zastrzeżona po odejściu Messiego. Można też zrobić coś podobnego co ma miejsce w Milanie, że numer po Maldinim może nosić tylko jego syn.

67

Bez sensu z blokowaniem numeru. Wiadomo szacun dla Leo, tyle lat na topie zawsze gotowy zawsze najlepszy. Ale blokowanie numeru jest bez sensu bo za x lat będą grać z numerem 10001 bo reszta będzie zajeta dla legend klubu.

29

@Filipfcb2000 jak zastrzega numer 10 to skrócą kadrę o 1 zawodnika :)

3

@Filipfcb2000 tak tak to za 10 lat wszystkie numery beda zastrzeżone i będą biegać z 9999999 na plecach. co za glupota

konto usunięte

4

Głupota z tym numerem.

7

Bez przesady 10-ka Barcelony to historia. Ta przed Messim, z nim i po nim. Rozumiem pomnik, rozumiem pożegnanie na milion ludzi, klucze do miasta, stadionu czy co tam jeszcze wymyślą. Ale wszystko się kiedyś kończy a zaczyna się nowe...

0

@Filipfcb2000 dla mnie jeszcze bardziej historyczną postacią był Xavi, myślałem że nikt przez jakiś czas nie tknie jego numeru, no ale Był Dani Alves i od razu po odejściu Generała go przechwycił :)

6

@asas1237 Też uważam, że nie powinno się zastrzegać numeru, ale to co napisałeś to brednia, bez urazy.

6

@Filipfcb2000 La Liga nie dopuszcza możliwości zastrzegania numerów, więc pomysł od czapy, zwłaszcza, że wg przepisów I drużyna może zająć numery od 1 do 23/25, więc jeśli masz większą kadrę, to nie może być on zarejestrowany jako zawodnik I drużyny. We Włoszech przepisy są z goła odmienne (numery można mieć od 1 do 99, istnieje możliwość zastrzegania numerów).

3

Blokowanie numeru to najgłupsza rzecz jaką robią kluby aby legenda została zapamiętana.

2

@Filipfcb2000 ja proponuję cofnąć sie pół roku w komentarzach na tej stronie i poczytać co 90% ramblowiczów pisało o Messim - za to że go broniłem - byłem totalnie hejtowany, a teraz ohy i ahy

1

Czyli jak kiedys bedziem mieli jeszcze wieksza legende to bedzie ona miala nr 34 albo 99?
Juz nigdy nikt nie bedzie nasza 10ką?
Bez sensu.

2

@Filipfcb2000 Niby spoko, ale kiedyś może być jeszcze większy geniusz od Leo (jak grał Ronaldinho to się wydawało, że jego skilla nikt długo nie przebije) i co wtedy? Prawdopodobieństwo jest niskie, ale jednak.

0

Dla mnie blokowanie numeru jest bezsensu, tym bardziej numeru 10 który jest marzeniem wielu młodych piłkarzy.

0

@Bogan i nadal jeszcze nikt skilla Ronaldinho nie przebił!!! Gdyby tylko miał lepiej ułożoną głowę ...ehhh

0

Kiedy w końcu każdy ogarnie, że w La Liga można nosić numery tylko od 1 do 25. Zastrzeżając numer stracimy 1 zawodnika w sezonie.

2

Blokować bez sensu ,ale nie dawać ogórkom i bardziej się zastanawiać komu przyznać ten numer to już lepiej

0

Jak on nawet nie jest zawodnikiem Barcelony XD
A tak poważnie, totalna głupota.

0

W Hiszpanii zastrzeganie numeru nie ma sensu, członkowie pierwszego zespołu mogą nosić tylko od 1 do 25, co równa się krótszą kadrę.

2

Widać jak bardzo tutaj większość ma problemy z czytaniem ze zrozumieniem. Ja pier przecież Ronaldinho wyraził swój podziw dla Leo mówiąc te słowa.

0

Nawet jeśli nie zastrzegą to nikt z uwagi na szacunek nie powinien tykać ale moim zdaniem powinni zastrzedz.Najlepszemu piłkarzowi w całej historii tego sportu to się należy.Zamiast 10 bedzie 20

0

jeśli już to można go zastrzec na jeden sezon, ale tak po za po co blokować numery

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Kto Twoim zdaniem powinien dostać szansę pod nieobecność Gaviego?