O sobie

  • Zainteresowania Sport, muzyka
  • Ulubiony zawodnik Lionel Messi, Ronaldinho, Coutinho
  • Ulubione zespoły FC Barcelona, Man. United
  • Barcelonie kibicuję od 2010

Statystyki

  • Dni w serwisie 1618
  • Liczba komentarzy 451
  • Polecenia 847

Komentarze

21

Fekir dużo lepszy niż Miralem, ale osobiście wciąż wole Cou

0

@Mns21 Skoro wszyscy tak porównujecie PO i PiS, to może zobaczcie skalę zjawisk, które spowodowali. Kiedy PO rządziła, wszyscy przeciwnicy mówili, że kradną, bo dawali sobie nagrody za pracę. Spójrzmy tylko na rok 2017, kiedy nagrody PiSu były dwunastokrotnie większe. Ktoś woli mówić o łamaniu prawa? Chyba nie ma co porównywać. O pozycji w UE? Tak jak poprzednio. PiS chwali się gospodarka, która ich zdaniem jest świetna- rzeczywiści, jest na tyle świetna, że niektórym bardziej opłaca się nie pracować. Zadanie 500+? Miało spowodować wzrost dzietności, ale -według danych- nie wyszło. Cały aktualny rząd to jedna wielka porażka i uważam, że porównywanie go do poprzedniego (zatrzymywanie agresywnych narodowców i zwykłych przedsiębiorców[z których jest zbudowana polska gospodarka]) jest bardzo nieuczciwe.

0

@Konias4318 wolisz odpowiedz wprost czy nie? Obydwaj trenerzy, których wymieniłeś jako przykłady nie chcą trenować Barcelony (z różnych przyczyn, o których mówili wprost). Valverde i Setien prezentowali się świetnie odpowiednio z Bilbao i Betisem. IMO Setien był najlepszym możliwym w tym momencie trenerem. Oczywiście istnieją trenerzy, którzy tez pasują do Barcelony (Ernesto takim nie był) np. Koeman, Xavi, Lucho czy Pep. Może zobaczymy jeszcze ich jako trenerów Barcelony, ale tymczasem trzymam kciuki za Quique i jego prace.
VeB!

0

Bardzo ciekawy kandydat z niego. Może w przyszłości będzie w Barcelonie.

0

@Scross a cena ta sama

Zobacz wszystkie

51

Bawi mnie to, jak niektórzy najeżdżają na Setiena i mówią, ze robi dokładnie to co Valverde i z tym samym składem + niszczy zawodników. Gość jest trenerem Barcelony przez bardzo krótko, a i tak trzeba być ślepcem, żeby nie zauważyć poprawy stylu. Nie wolno krytykować go po tak krótkim czasie, ponieważ na razie nie ma do tego podstaw. Jeszcze się nikt taki nie urodził, kto całemu społeczeństwu fcbarca.com by dogodził.

35

Ja natomiast uważam, że Real nie powinien kończyć meczu w 11.

31

Ciekawostka:
• po obu kontaktach Braithwaita w polu karnym padły bramki;
Mam nadzieje ze będzie z tego zawodnika wiele pożytku i radości z jego gry. Powodzenia Martin! VeB!

28

Szczerze wole, żeby Cou zagrał w pomocy dziś, a co najwyżej Vidal zmieniłby go, jeśli grałby słabo

28

Ten zarząd już i tak jest pośmiewiskiem