O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Xavi
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od 1997

Statystyki

  • Dni w serwisie 1186
  • Liczba komentarzy 1815
  • Polecenia 3338

Komentarze

2

Wychodzi lipny presezon bez treningów na boisku w Las Vegas.

2

10 powodów, żaden sportowy.

1

@dziku77 właśnie też zwróciłem na to uwagę, co więcej komentarze kibiców realu są w tym samym tonie co nasze. Trudno sobie to wyobrazić ale jeszcze będzie tak, że wspólny wróg nas wszystkich pojedna :)

1

@busel004 MŚ i ME/CA chyba by wystarczyły. Liga narodów przy tak napiętym terminarzu nie jest potrzebna.

0

@JimMorrisonFCB jeśli w twojej teorii jest choć ziarnko prawdy, to patrząc na to co dzieje się z ludźmi 90% nauczycieli jest do natychmiastowego wywalenia na pysk.

Zobacz wszystkie

71

@wyjasniecie bardziej truizmy. Populizm to mówienie ludziom to co chcą usłyszeć. Truizm to mówienie rzeczy oczywistych. Akurat w tym przypadku Joan powiedział to, co jest oczywiste.

57

Fajnie napisane, podparte statystykami i własną analizą. Bez silenia się na niepotrzebne ozdobniki tekstu, czytelne. Piątka.

53

Piłkarsko ten zawodnik nie ma słabych stron. Siła, szybkość, zwrotność, atletyzm, gra w powietrzu, ciąg na bramkę, krycie, odbiór, cechy przywódcze. Jeśli kogoś tu trzeba za wszelką cenę zatrzymać, to jego...

41

Ten rozdział jest zamknięty. Nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki. Pep zostawił tu dziedzictwo a powrót to zawsze ryzyko. O tym jak łatwo to zaprzepaścić niech świadczy przykład Zidana, który jeszcze pół roku temu był legendą, a dzisiaj szmatławce zastępują go Mourinho po 10 kolejkach.

36

Bojan ma dużo racji. Jak zagrałeś na Camp Nou w koszulce Barcelony i jeszcze strzeliłeś gola to przeszedłeś do historii. Żaden wstyd że nie starczyło talentu żeby zostać tam na dłużej.