O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Xavi
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od 1997

Statystyki

  • Dni w serwisie 1420
  • Liczba komentarzy 2100
  • Polecenia 3693

Komentarze

0

@slayer zdaje się, że w finale LM jest Inter, z którym trochę jednak powalczyliśmy.

0

@MesQueUnClub_87 tak jak mówisz byłoby idealnie ale w tle tej historii jest jeszcze kwestia budżetu płacowego. Nie ma przypadku w tym że akurat na ten transfer tak mocno uparł się Laporta. Nie sądzę, i nie pamiętam z historii klubu takiego drugiego przypadku Laporty gdy aż tak naciskał na sprowadzenie zawodnika wbrew trenerowi. Ty pamiętasz ?

0

@MesQueUnClub_87 Jak dla mnie to Xavi jest daleko od pozycji w której może wysuwać kategoryczne żądania. Powinien grać tym co dostaje, bo klub jest na skraju bankructwa. I nie przesadzajmy że Ruben Neves jest aż o tyle gorszy od tego Zubimendiego z potężnego Realu Sociedad że warto dołożyć tyle kasy. Prezydent ma zapewnić jak najlepszych piłkarzy za jak najmniejsze pieniądze. A Laporta wyciągnął nam już nie jednego kota za marne grosze.

2

@Comentateiro w zasadzie trudno było oczekiwać innego finału tej historii. Trener z topu, wartościowi piłkarze w składzie, sensowne wzmocnienia przed sezonem, w perspektywie dalsze wzmocnienia gdyż nikt tam teraz nie poskąpi środków gdy światełko w tunelu zaczyna już razić w oczy. Zastanawia mnie jedna rzecz, czy wynik naszej rywalizacji byłby taki sam, gdybyśmy z United zamienili się trenerami przed rozpoczęciem sezonu? Czy ten Haag wycisnąłby więcej z tego co mamy u nas?

3

Mnie nieustannie rozśmiesza przywoływanie w kółko tego szamana, i że gdyby Umtiti nie wybrał leczenia zachowaczego tylko operację, którą zalecał klub to wszystko byłoby ok. Ciekawe co w tej kwestii mają do powiedzenia Coutinho i Fati, którzy całkowicie zaufali klubowym lekarzom...

Zobacz wszystkie

71

@wyjasniecie bardziej truizmy. Populizm to mówienie ludziom to co chcą usłyszeć. Truizm to mówienie rzeczy oczywistych. Akurat w tym przypadku Joan powiedział to, co jest oczywiste.

57

Fajnie napisane, podparte statystykami i własną analizą. Bez silenia się na niepotrzebne ozdobniki tekstu, czytelne. Piątka.

53

Piłkarsko ten zawodnik nie ma słabych stron. Siła, szybkość, zwrotność, atletyzm, gra w powietrzu, ciąg na bramkę, krycie, odbiór, cechy przywódcze. Jeśli kogoś tu trzeba za wszelką cenę zatrzymać, to jego...

42

Gavi napisze tu piękną histrorię. Strejlau ostatnio powiedział, że może Barca nie gra jeszcze na poziomie tych najmocniejszych obecnie drużyn ale ma w składzie takie talenty, że za 2-3 lata będzie potęgą. I ma dziad rację!

41

Ten rozdział jest zamknięty. Nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki. Pep zostawił tu dziedzictwo a powrót to zawsze ryzyko. O tym jak łatwo to zaprzepaścić niech świadczy przykład Zidana, który jeszcze pół roku temu był legendą, a dzisiaj szmatławce zastępują go Mourinho po 10 kolejkach.

Media

Sonda

Zgadzasz się na sprzedaż Raphinhi za około 80 milionów euro?