O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Xavi
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od 1997

Statystyki

  • Dni w serwisie 511
  • Liczba komentarzy 939
  • Polecenia 1623

Komentarze

0

@horang za dużo coś ostatnio tych pozwów, Valverde, Setien, Sarabia, Braida. Do ugody dąży ten kto nie ma racji i sam to rozumie.

0

@JarekS czy ja wiem? Na Ronaldo wyskrobali, na Mourinho też, na Ibre. A Z tego co pamiętam to Moratti zawsze stękał za Messim.

0

@MarioVeB! Dać sobie spokój i rzucić chłopaków z La Masii na głęboką wodę. Zapłacimy frycowe, trudno. Lepiej teraz, gdy i tak liczymy się z tym że sezon może być na straty.

0

@socha ta sytuacja jest chyba bardziej skomplikowana. Zaraz może się okazać że nowy zarząd beknie za poczynania Bartka.

0

Mam nadzieję że Araujo wyleczy się na tyle szybko by zagrać w środku z Mingueza zanim do zdrowia wróci Lenglet.

Zobacz wszystkie

57

Fajnie napisane, podparte statystykami i własną analizą. Bez silenia się na niepotrzebne ozdobniki tekstu, czytelne. Piątka.

41

Ten rozdział jest zamknięty. Nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki. Pep zostawił tu dziedzictwo a powrót to zawsze ryzyko. O tym jak łatwo to zaprzepaścić niech świadczy przykład Zidana, który jeszcze pół roku temu był legendą, a dzisiaj szmatławce zastępują go Mourinho po 10 kolejkach.

35

Nie załamujcie mnie tym Busquetsem, od lat gra na wysokim poziomie...gość jest jednowymiarowy, wolny i od kilku sezonów najsłabszy na boisku. Jest głównym oskarżonym w procesie o Liverpool, razem z naszym trenejro.

35

Bojan ma dużo racji. Jak zagrałeś na Camp Nou w koszulce Barcelony i jeszcze strzeliłeś gola to przeszedłeś do historii. Żaden wstyd że nie starczyło talentu żeby zostać tam na dłużej.

28

Znęcanie się nad Griezmannem jest nie fair. Dzisiaj ewidentnie brakowało mu szczęścia, dwa strzały o centymetry minęły bramkę, jeden słupek. Fakt, karnego zmarnował ale to się zdarza. Ja tam ciągle w niego wierzę, zostawia zdrowie na boisku, walczy i ma swoją jakość. W końcu zacznie trafiać. Prawdziwy problem to mamy na środku obrony. Lenglet dzisiaj najgorszy w drużynie. Każda sytuacja Betisu przy jego udziale. Na ławkę precz z tą miernotą.