O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Xavi
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od 1997

Statystyki

  • Dni w serwisie 1544
  • Liczba komentarzy 2308
  • Polecenia 3986

Komentarze

2

@TheNekro94 200 lat za murzynami? możesz to rozwinąć np. wskazując czego nie jesteśmy w stanie dokonać bez wsparcia i przyzwolenia Niemiec i Francji, czy tak sobie tylko napisałeś żeby dodać dramatyzmu swojej wypowiedzi?

0

@JaroCoach to co oni mówią, a to co później robią to są dwa zupełnie inne światy. W ogóle nie sugerowałbym się tym co piszą w programach, bo po wyborach 4 lata rządzą i nie muszą dotrzymać słowa w kompletnie żadnej kwestii. Co więcej, bez mrugnięcia oka wprowadzą też zmiany, o których nie zająknęli się nawet w czasie kampanii. Trudno to przyznać, ale szczerze mówiąc to nie sięgam pamięcią innej zrealizowanej obietnicy wyborczej niż 500+. Jeśli się mylę, poprawcie mnie.

1

@th@les myślę, że jest to właśnie efektem tego, że cały mecz siedzimy na przeciwniku. Nie da się chyba posyłać piłek za kołnierz obrony, jak ta cała obrona siedzi w swoim polu karnym i tylko czeka na dośrodkowanie. Oddajmy im tą piłkę, idę o zakład że nie będą wiedzieli co z nią robić.

3

@DonMatteo901 Widziałem kawałek debaty u Moniki Olejnik. Ta laska wytarła podłogę przeciwniczkami i samą Stokrotką.

0

@AxelF za guardioli traciliśmy tylko takie bramki, nie ma co się dziwić skoro my jesteśmy całym zespołem na połowie przeciwnika, a przeciwnik całym zespołem na swojej. To mnie wcale nie martwi. Gorzej, że ciągle stwarzamy za mało sytuacji i nie wypracowaliśmy sposobu na otwieranie meczu przy tak głęboko broniących drużynach. Będę się upierał, że powinniśmy odejść od tak wysokiego pressingu przy słabszych przeciwnikach. Oddajmy im trochę piłkę, pozwólmy wejść do meczu, zmuśmy do budowania ataku pozycyjnego - tego nie będą się spodziewać, nie są w tym wystarczająco dobrzy by nam zagrozić. Mallorca odrobiła lekcję i dodała coś od siebie - nasiąknięte jak gąbka kartoflisko, które zniwelowało wszystkie nasze atuty. Za chwilę wezmą z nich przykład inne drużyny i będziemy mieli prawdziwy kłopot.

Zobacz wszystkie

71

@wyjasniecie bardziej truizmy. Populizm to mówienie ludziom to co chcą usłyszeć. Truizm to mówienie rzeczy oczywistych. Akurat w tym przypadku Joan powiedział to, co jest oczywiste.

57

Fajnie napisane, podparte statystykami i własną analizą. Bez silenia się na niepotrzebne ozdobniki tekstu, czytelne. Piątka.

53

Piłkarsko ten zawodnik nie ma słabych stron. Siła, szybkość, zwrotność, atletyzm, gra w powietrzu, ciąg na bramkę, krycie, odbiór, cechy przywódcze. Jeśli kogoś tu trzeba za wszelką cenę zatrzymać, to jego...

42

Gavi napisze tu piękną histrorię. Strejlau ostatnio powiedział, że może Barca nie gra jeszcze na poziomie tych najmocniejszych obecnie drużyn ale ma w składzie takie talenty, że za 2-3 lata będzie potęgą. I ma dziad rację!

41

Ten rozdział jest zamknięty. Nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki. Pep zostawił tu dziedzictwo a powrót to zawsze ryzyko. O tym jak łatwo to zaprzepaścić niech świadczy przykład Zidana, który jeszcze pół roku temu był legendą, a dzisiaj szmatławce zastępują go Mourinho po 10 kolejkach.

Media

REKLAMA

Sonda

Jak oceniasz letnie okienko transferowe w wykonaniu Barcelony?