O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Xavi
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od 1997

Statystyki

  • Dni w serwisie 802
  • Liczba komentarzy 1558
  • Polecenia 2807

Komentarze

0

@Magicc89PL no ale to nie znaczy że nie stworzyliśmy sytuacji czy akcji pod bramka. Akcje były, może tyle co trzeba i nie tak groźne jak potrzeba ale to był zdecydowanie inny mecz niż 8-2. Otwierająca bramka podcięła skrzydła, później zabrakło sił i wiary. Bayern to Barca z lat 9-13. Potęga , konsekwentnie budowana przez lata, doskonale przygotowana fizycznie. Czy z jakimkolwiek innym trenerem i tym samym składem mielismy realną szansę wygrać? To po co to robić , po co latami wzmacniać drużynę i budować ja wokół ustalonego projektu skoro może przyjść jakiś Koeman czy inny magik i ograć cię banda dzieciaków z ogólniaka?

0

@mleczkoo w tym całe pocieszenie, że czekają nas cudowne lata gdy zostanie prezydentem.

1

Jak dla mnie gra wcale nie wyglądała tak źle, przynajmniej do straty bramki. Podobało mi się to że w końcu oddaliśmy trochę ta piłkę i próbowaliśmy wychodzić z kontrą. Wiedziałem że ten mecz przegramy, jeśli chodzi o poziom zaawansowania zespołu to dzielą nas lata. Lata w których Bayern krok po kroku budował swoją najmocniejsza ekipę w historii a my się rozpadalismy.

2

Jaka rywalizacja? Między Neuerem a ter Stegenem nie ma żadnej rywalizacji. Jest rewelacyjny bramkarz reprezentacji i jest gość który broni w znanym hiszpańskim klubie i czasami robią mu uprzejmość powołując do kadry. To taka rywalizacja jak kiedyś między Suarezem a Braithwaitem.

1

@Lola120 Tak się to robi dzisiaj! A nie jak ja dałbym się zabić za żonę, jeździłem po 70 kilometrów 3 razy w tygodniu, wracałem w środku nocy, zasypiałem za kierownicą i w pracy żeby tylko tą chwilę być przy niej. Lamus.

Zobacz wszystkie

71

@wyjasniecie bardziej truizmy. Populizm to mówienie ludziom to co chcą usłyszeć. Truizm to mówienie rzeczy oczywistych. Akurat w tym przypadku Joan powiedział to, co jest oczywiste.

57

Fajnie napisane, podparte statystykami i własną analizą. Bez silenia się na niepotrzebne ozdobniki tekstu, czytelne. Piątka.

41

Ten rozdział jest zamknięty. Nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki. Pep zostawił tu dziedzictwo a powrót to zawsze ryzyko. O tym jak łatwo to zaprzepaścić niech świadczy przykład Zidana, który jeszcze pół roku temu był legendą, a dzisiaj szmatławce zastępują go Mourinho po 10 kolejkach.

36

Bojan ma dużo racji. Jak zagrałeś na Camp Nou w koszulce Barcelony i jeszcze strzeliłeś gola to przeszedłeś do historii. Żaden wstyd że nie starczyło talentu żeby zostać tam na dłużej.

35

Nie załamujcie mnie tym Busquetsem, od lat gra na wysokim poziomie...gość jest jednowymiarowy, wolny i od kilku sezonów najsłabszy na boisku. Jest głównym oskarżonym w procesie o Liverpool, razem z naszym trenejro.