0

@Tuc kilku młodych też jest których można przywrócić.

0

@Boss227daj spokój, obaj wiemy że Perez zrobiłby wszystko, gdyby tylko uważał że ma rację. Tylko że zazwyczaj ma rację, to inna rzecz. A co do Laporty, wyszło trochę nieelegancko, ale takie jest zarządzanie ludźmi. Jak gra się poprawi to wszyscy o tym zapomną, jak przyjdzie sukces to za rok będą go klepać po plecach a Xavi zostanie kundlem jak Koeman.

0

@Boss227 przedostały się gorsze rzeczy np na temat Raula czy Cassillasa pamiętasz?

3

A ja tam stoję po stronie Laporty, jak zawsze. Myślę że cała ta szopka z odejściem i zostaniem Xaviego wynikała z niepewności co do FFP. Temat się wyjaśnił to można było szopkę zakończyć. A że Xaviemu będzie przykro? Trudno, gorsze rzeczy bym dla klubu zrobił. Jestem pewien że Perez tez by się nie patyczkował.

2

@4Fabregas4 pożyjemy zobaczymy, oglądałem w tym sezonie kilka meczów Las Palmas i dla mnie to nie było nic nadzwyczajnego.

0

Nie ukrywam, że Bayern z 2020 i Liverpool 2019 to drużyny które najbardziej mi się podobały od naszej Barcy 2015. Abstrahując już od tego, kto w końcu zostanie trenerem, myślicie że Barca była by w stanie grać w ten sposób z tą kadrą która jest? Czy jest tam wystarczający potencjał, żeby przy odpowiednim prowadzeniu wprowadzić naszych piłkarzy na ten poziom?

1

@Hindus dwa udane, w tym jeden z trypletem i kms. Bolonia na razie 3 w lidze a jeszcze sezon się nie skończył, moze być 4. Jest co porównywac, fakt. To nawet sukces na miarę Atalanty na razie nie jest.

1

@winiola zobacz jak Perez traktuje swoje Legendy a później porównajmy który klub działa lepiej.

0

@Hindus Motta nic jeszcze nie wygrał, na razie to też kot w worku.

1

Grało zdecydowanie więcej osób, podwórka były wypełnione dziećmi od rana do wieczora. Przebijali się najlepsi, a on pośród tych najlepszych wyglądał jak gość z innej planety. Dziś tak nie jest, wybiera się najlepszych ze zdecydowanie mniejszej puli, zwłaszcza w krajach rozwiniętych. Może być tak, że ci którzy dzisiaj grają, za tamtych czasów by szybko odpadli. To jedna rzecz. A druga to to, że gdyby go poddać specjalistycznemu treningowi z dzisiejszych czasów, to kto wie co by z tego wyszedł za potwór. Podsumowując, jestem pewien że dałby sobie rade i nawet w dzisiejszej piłce byłby niesamowitym kotem. Ale z jednym się zgodzić nie mogę - piłkarze są mądrzejsi niż kiedyś, bardziej dbają o siebie i swoje kariery. Grają przez to zdecydowanie dłużej. A sam Romario najbystrzejszy też nie jest, pamiętam że było coś na rzeczy z Piramidą Grobelnego czy czymś podobnym.

0

Nazywanie tego "pomysłem" sugeruje że stoją za tym jakieś przemyślenia lub szerszy plan. A było to pospieszne gaszenie pożaru, który spowodował sam nasz trener. Pomysł to by był Gavi czy Nico na dmie - rozwijanie naturalnych predyspozycji tych graczy i stworzenie takiego defensywnego pomocnika, jaki może z nich wyjść. A nie próba odrysowania Busquetsa lewą ręką...

6

Ja to oceniam w ten sposób - gdyby gra się podobała, to zajęcie drugiego miejsca i odpadnięcie na tym etapie ligi mistrzów po zaciętej walce nie byłoby tragedią. Jakoś Real nic w zeszłym roku nie wygrał a Ancelottiego nie wyrzucili. U nas gra jest problemem, w wielu meczach gramy po prostu tragiczną piłkę. Nie raz nie chce się tego oglądać, nie raz można przysnąć na meczach. Do tego tragiczne wybory personalne, forsowanie na siłę przyjętych koncepcji i graczy. A najgorsze, naprawdę najgorsze z tego wszystkiego to jest to zwalnianie gry i ryzykowanie głupimi podaniami pod własnym polem karnym. Wstyd o tym nawet myśleć, a co dopiero pisać, ale naprawdę chciałbym żebyśmy grali jak Real - kiedy trzeba powoli, to powoli, ale jak atak to rura na 100% jak do pożaru...

0

@Kamiloza91 Za długo by pisać, ogólnie sprawa jest złożona a Busquetsa ciężko porównywać z innymi graczami bo grał w specyficzny sposób u boku wybitnych kolegów. Ogólnie rzecz biorąc to samo lub więcej osiągnęlibyśmy z kilkudziesięcioma DMami, ale na pewno więcej mając zamiast niego np. Davidsa, Vieire, Deschampsa, Roya Keana, Kante, Gattuso, Gerrarda, Makelele, Casemiro czy Kimmicha.

0

@Gaz on akurat narodowości nie ma, obywatelstwo to co innego :)

0

Niech oni pomyślą jak my jestesmy tym sezonem zmęczeni, i poprzednim i jeszcze 5 wcześniejszymi.

2

Rozbijemy bank dla Zubimendiego a gra będzie wyglądała tak samo.

3

Zakładam że najbardziej przeszkadzało to ich rodakom, tłumnie zamieszkującym ulice Paryża.

2

@BISHBASHBOSH a Ty się wczoraj urodziłeś z tym pytaniem czy nie mieszkałeś w tym kraju wcześniej?

1

Za tą kwotę to jak będzie miał 33 lata możemy rozmawiać.

2

Ronnie 10 lat temu miał dopiero 34 lata a już wtedy wydawało się że jest poza dużą piłką od wieków.

0

@JordiAlbion ja bym wprowadził wybory co roku - nie spełniłeś obietnic - wypad. W końcu żylibyśmy jak ludzie.

0

Prawo w Hiszpanii:
- Nakazuje przy rozwodzie by mąż zapłacił byłej żonie wynagrodzenie za kilkadziesiąt lat siedzenia w domu tak jakby u niego pracowała
- Chroni osoby, które włamały się do Twojego domu i nielegalnie w nim zamieszkały, nie tylko nie zamyka ich do więzień, ale nawet nie pozwala ich wyrzucić
- Tak faworyzuje kobiety w wojsku, że już kilkudziesięciu żołnierzy dla ściemy zadeklarowało że czuje się lesbijkami (mają na poligonach osobne pokoje i 15% większą emeryturę jako matka).

Wstrzymajcie się z osądami, to nie jest normalny kraj. Jeszcze może się okazać że Dani Alves nic jej nie zrobił.

1

Ja byłem sceptycznie nastawiony do jego gry na prawej stronie (zwłaszcza w ofensywie) ale odnoszę wrażenie że robi postępy. Biorąc pod uwagę, że nie podołali temu zadaniu ani Semedo ani Dest, uważam że nie idzie mu wcale najgorzej.

0

@Matt_i1992 mamy Pedriego, Gaviego i de Jonga. Każdy moze być rewelacyjnym dmem, nie wiem kogo i czego my szukamy.

0

@Kamil689 odejście szejka i zostawienie tego pseudoklubu z koniecznością sprostania jego rachunkom byłoby dla mnie najlepszym prezentem.

0

@Lucerfi może teraz pijaczki zaczną myśleć o chociaż o swoich rodzinach, skoro rodziny innych mają gdzieś.

0

@adukla bez przesady, PSG nic wielkiego nie gra.

1

@Iniesta8i jak dla mnie im bliżej Gundo bramki przeciwnika tym przeciwnik ma większe szanse:
1. Stracić gola
2. Nie strzelić gola.
Gość jest bardzo nieprzewidywalny w ataku, zagrywa fajne, nieszablonowe piłki ale w obronie wygląda jak Busquets w worku na węgiel. Niebezpieczeństwo przy każdej akcji.

5

@macio_944 zwracam tylko uwage, że dobre momenty Lewandowskiego zawsze splatają się z dobrymi momentami całej drużyny, a złe ze złymi. Mi tam się wczoraj podobało jak pograli klepką z Gundoganem, powinno być o wiele wiecej takich akcji.

1

@MrShakira mamy Juliana Araujo i Desta, nic nie musimy kombinować. To młodzi gracze, jeszcze wszystko jest w ich zasięgu.

Media

Sonda

Czy klub powinien sprzedać Alejandro Balde?