0

Mateu wie co robić.

2

@Chudini123 wystąpi, zobaczysz.

1

@maroon niech mają pretensje do ojca/męża pijaka. Każdy przestępca uderza w swoją rodzinę, jak płaci grzywny czy idzie siedzieć. Jak matka z takim siedzi, to jej sprawa.

0

@Sheva77 dziwne to porównanie skoro Cristiano nigdy nie był rozgrywającym a Messi zabrał się za to pod koniec kariery. Od razu porównujmy ich na środku obrony albo na bramce. Jeden i drugi zaczynał jako skrzydłowy a później przeszedł do ataku. Jak chcesz ich ocenić to na tych pozycjach. I obaj byli na tych pozycjach rewelacyjni, choć mieli zupełnie inny styl. Cristiano trochę szybszy, silniejszy, lepiej grający w powietrzu. Leo zwinniejszy, z lepszym przeglądem, podaniem, być może strzałem. Można silić się na wykazywanie przewag u jednego albo drugiego. Pytanie brzmi po co?

1

@pluszek ja nie mówię, że to niesprawiedliwe, jestem jak najbardziej za. Nie znam prawa Finlandii ale w świetle naszej konst. może być problem.

3

@KierownikLucas jak ma trójkę dzieci, które wozi do szkoły to tym bardziej powinien się pilnować. Jak zwykle żałosne zasłanianie się dobrem rodziny.

0

@pluszek Piękny projekt, choć obstawiam że będzie z tym kłopot konstytucyjny. Za to samo przestępstwo jeden straci golfa 2-ke w gazie wartego 200 zł a ktoś inny nowego Passata za powiedzmy 100 000.

0

@MAGNETO czy ja wiem? jak dla mnie to są na tak zbliżonym poziomie, że nikt z nich w niczym nie jest "zdecydowanie lepszy". Jedynie Cristiano jest zdecydowanie wyższy.

0

@Kidd ogólnie nie wierzę w takie bzdury ani w żadne gwiazdy czy numerlogie. Ale to jak bardzo zgodne jest zachowanie ludzi względem ich znaku zodiaka.... No budzi wątpliwości. Gdyby cokolwiek w nauce kościoła tak się sprawdzało, to miałbym pełne gacie w obawie przed piekłem.

0

@Azi ale też nie jest powiedziane ze tak intensywna gra w tak młodym wieku nie sprawi że karierę Gaviego i Pedriego wyhamują kiedyś kontuzje. Trzeba zachować zdrowy rozsądek, 19 - 21lat to wciąż prospekt. Zwłaszcza że gra się dzisiaj spokojnie do 35lat.

0

@LeoKing10 A to da się wtedy nie iść?

0

Warto wspomnieć też o Francesco Coco, który przyszedł chyba w połowie sezonu 2002 i zrobił świetna robotę. Podobnie jak w przypadku Davidsa, nie wiem kto zadecydował o tym, że Ci gracze nie zostali tu na dłużej.

4

Ja tam nie jestem za formatem Superligi. Nie raz i nie dwa przeciętne, waleczne drużyny pokrzyżowały plany potęgom. Wolę format w którym jest dla nich miejsce. A Saudyjskie pieniądze można wyeliminować dużo prościej, co ostatnio pokazano na przykładzie Abramowicza

0

@Czarny_ck ja jeszcze za czasów Koemana zwróciłem na nich uwagę i pisałem że każdy z nich z miejsca podniósłby poziom Barcy. Są bardzo szybcy i świetnie pressują. Aż dziw bierze, że my tam nic nie kupiliśmy.

0

@Barcelonista94 Mówiłem że podnieta doktorem Pruną była niezrozumiała. Kto dłużej kibicuje pamięta jak bardzo był kiedyś krytykowany.

0

@Jacob94 dobrze powiedziane. Nie zdziwiłbym się jeśli to był żart, United to zespół w całkowitej rozsypce, tam nic jeszcze nie działa. Nie ma nawet ogólnego pomysłu na grę. Rywal spokojnie w naszym zasięgu.

12

Luis Enrique to listę powołań zacznie od niego i Pedriego.

0

To takie porównanie jak Suareza do Etoo czy Cristiano do Messiego. Każdy ma swoje argumenty i każdy ma rację. Puyol i Pique to dwaj najlepsi środkowi obrońcy w historii klubu, mieliśmy wielkie szczęście że było im dane trochę pograć ze sobą i stworzyć legendarny duet, który będzie punktem odniesienia dla wszystkich nowych obrońców Barcy. Do końca świata.

0

@aqqi pogadamy o tym G/A jak już tu będzie.

4

Nie wiem czy to dobrze, że kończy karierę teraz, w środku sezonu gdy mamy taki kataklizm z kontuzjami. Nawet w takiej formie jest lepszy niż Eric Garcia. Mam nadzieję, że klub przygotuje mu wspaniałe pożegnanie, bo obok Puyola to najlepszy środkowy obrońca jaki tu grał w ciągu ostatnich 25 lat. Młody Pique był praktycznie nie do przejścia.

0

Skoro już dostrzegają Artete to warto żeby wzięli pod uwagę jak długo trwało osiągnięcie tego poziomu. Początki Artety to katastrofa w obronie jakiej jeszcze w Barcelonie Xaviego nie widzieliśmy.

0

@Darkin jego stary numer.

0

Trzymam kciuki za powrót do formy. Pasowałby z Araujo i Kundlem na środku obrony.

0

@kacperst właśnie mi się też wydaje że on jakiś wolny się zrobił a kiedyś był chyba najszybszym zawodnikiem w Premier League. To przez kontuzje?

1

@marcinK0000 nr 2 ever jeśli chodzi o tą pozycję. Wyżej stawiam tylko Davidsa.

0

@Kidd To co w siatce to też statystyki. Gdyby stworzyli 30 okazji, zaliczyli po 5 słupków i poprzeczek i nie schodzili z nas przez 90 minut ale mecz skończyłby się tylko 1-0 to uznałbyś że był wyrównany? Ja wręcz uważam, że straciliśmy dwie bramki typowe dla okresu Guardioli, jak widziałem Bellerina goniącego za Mane to w tej czuprynie niewiele się różnił od Puyola. Rozpykali nas bo są lepsi, ograni a Xavi popełnia jeszcze spore błędy. Ale Bayern się już nie poprawi, a my możemy i to bardzo. Za dwa trzy lata przyjdzie czas by wystawić im rachunek za te wszystkie upokorzenia.

0

@Marcelinho99 bo Xavi zagrał już kilkanaście świetnych spotkań. Koeman nie.

0

@gamache no akurat wyniki włoskich drużyn nie bronią twojej teorii. Czy poprawa siły fizycznej jest potrzebna wszystkim? Może i nie. Ale na pewno nikomu nie zaszkodzi.

0

@Arasz a no tak, nie pomyślałem że to będzie argument.

0

Serio uważacie że Tuchel z miejsca rozwiąże problem? To nie jego zwolniono z Chelsea po tragicznych wynikach na początku sezonu?

Media