O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 886
  • Liczba komentarzy 1357
  • Polecenia 7289

Komentarze

1

Karaś chyba pierwszym freakiem który pracuje ciosem prostym, przednią ręką a nie wali wiatraki albo sierpy tylko XD

1

Może po prostu se tak powiedział, a może faktycznie nie myśli o wracaniu do klubu i chce skończyć karierę gdzieś indziej. Oby nie


6

Szkoda bo Messi niestety pewnie znowu spakuje walizy po 1/8


0

2

Szkoda, bo lubiłem Enzo, ale no już teraz nie lubie

Zobacz wszystkie

110

Cristiano Ronaldo podczas konferencji przed meczem z Wegrami odstawił stojące przed nim dwie butelki Coli i postawił wodę, zapytany przez dziennikarza dlaczego to zrobił, odpowiedział:

-„To mój protest przeciwko opłacie cukrowej w Polsce. 0,05zł za każdy gram cukrów powyżej 5g w 100ml napoju? To nienormalne, dajcie tym ludziom żyć”.

94

Kiedy wiesz że Koeman lubi Holendrów, więc udajesz Van Persiego:


86

Simeone robi słynna cieszynke z trzymaniem sie za jaja. Ronaldo w rewanżu pakuje hat tricka i odwdzięcza się tą samą cieszynką. Kibice:
"GOAT, "MENTAL", "PIĘKNIE UCISZYŁ TEGO BUCA SIMEONE"

Van Gaal wypowiada się przed meczem negatywnie o Argentynie i Messim. Messi strzela bramkę, wygrywa mecz i pokazuje cieszynkę Riquelme ( cieszynke która była robiona jakieś milion razy w futbolu i która Ronaldo wykonał na spokojnie z 50 razy w karierze jak jeszcze umiał strzelać bramki heh). Kibice:
"POKAZAŁ W KOŃCU JAKIM NAPRAWDĘ JEST CZŁOWIEKIEM", "CHAMIDŁO", "ŻAŁOSNE ZACHOWANIE BEZ SZACUNKU"

A to podobno Messi ma płachtę ochronną cala karierę i nikt go nie krytykuję kiedy sie powinno. Ludzi albo naprawdę boli to że nie mozna sie juz o nic przyczepić do Messiego bo gra niesamowicie i pokazuje w końcu emocje,zachowania lidera, z czym nie mogą sie pogodzić, bo zawsze mu zarzucali brak wiary czy też brak zaangażowania jako kapitana albo ludzie są po prostu tępi. Albo... jedno i drugie. Pozdrawiam normalnych kibiców

78

71

Ronaldo podobno już w drodze do Piersa Morgana bo jest źle traktowany przez trenera