O sobie

  • Zainteresowania Piłka nożna
  • Ulubiony zawodnik Shevchenko, Messi, Van Basten, P. Maldini
  • Ulubione zespoły AC Milan, FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 1996

Statystyki

  • Dni w serwisie 1654
  • Liczba komentarzy 721
  • Polecenia 1654

Komentarze

0

@Death_voice a odklejeńcy nawet z tej strony potrafią pierdzielic, że Cristiano jest lepszy i w ogóle goat itp. A tu suche staty sezonowych dokonań g+a. Przepaść.

1

@Rust_Cohle jaki "ojciec" taki "syn".

1

@Bogan dokładnie, nic dodać nic ująć. Parodia jakie tu są "chorągiewki". A te idealizowanie niektórych zawodników to już kompletna żenada.

0

@P33ck jak nie było jak było. Po tym "potężnym" wolnym również.

0

@Zawsze_Wierny jaki Maldini?? Chyba nie piszesz tak o Christensenie? Bez jaj. Duńczykowi lata świetlne brakują do poziomu Paolo.

Zobacz wszystkie

41

No i hejterzy na tej stronce mają zjebczony dzień haha. Brawo Argentyna, mecz walki, trofeum wyszarpane.

30

@l0Messini nie jestem za pis, ale jeśli przez swoją wypowiedź uważasz, że za rzsdow innych partii byłby bezpieczniej to jesteś w ogromnym błędzie. Prawda jest taka, że te wszystkie partie są siebie warte w mniejszym lub większym stopniu. Teraz jest czas by te kolesiostwo się dogadalo bo na granicy tysiące ludzi którzy nielegalnie i w sposób rozbojowy próbują dostać się do naszego kraju.

28

@ściah aha 36 letni Cristiano tak, ale 34 letni Leo to już nie? Logika niektórych ludzi naprawdę mnie zaskakuje, ale osoba z redakcji? To już dopiero wyższy poziom żenady.

27

Robert Lewandowski to "gwiazdka z nieba" dla Barcy. Największa legenda Polskiej piłki, a teraz w wieku 34 lat zostanie również legendą Barcelony. To jest dopiero wyczyn. Kiedyś w tym wieku piłkarze byli na emeryturze a tu chłop pisze sobie historię w kolejnym klubie. Brawo.

27

@mildan1704 a co miał już nie zagrac więcej dla Barcy? F... Logic