O sobie

  • Zainteresowania Piłka nożna
  • Ulubiony zawodnik Shevchenko, Messi, Van Basten, P. Maldini
  • Ulubione zespoły AC Milan, FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 1996

Statystyki

  • Dni w serwisie 1530
  • Liczba komentarzy 621
  • Polecenia 1476

Komentarze

5

@Kapitan hawk dzięki za potwierdzenie tego co od dawna sądziłem o tym typku. Haha i to niby kibic Barcelony, no jprdl cyrk jakie tu są kwiatki. Pozdro

8

@MesQueUnClub_87 jemu nie można współczuć, absolutnie. To jest tak odklejony i zwichrowany osobnik, że serio łeb pęka. Takich typków należy izolować bo swoimi idiotyzmami przyciąga podobnych sobie.

24

@koksik2700 ale ty chłopku jesteś czerstwy to aż głowa mała. Idź tam sobie pograj w te swoje gry bo to widać twój świat.

1

@NaFazieHitman jakim trzeba być upo*****onym typem żeby chcieć Cristiano w Barcelonie? Jprdl, mam nadzieję, że tylko beke ciśniesz.

2

Zobacz wszystkie

41

No i hejterzy na tej stronce mają zjebczony dzień haha. Brawo Argentyna, mecz walki, trofeum wyszarpane.

30

@l0Messini nie jestem za pis, ale jeśli przez swoją wypowiedź uważasz, że za rzsdow innych partii byłby bezpieczniej to jesteś w ogromnym błędzie. Prawda jest taka, że te wszystkie partie są siebie warte w mniejszym lub większym stopniu. Teraz jest czas by te kolesiostwo się dogadalo bo na granicy tysiące ludzi którzy nielegalnie i w sposób rozbojowy próbują dostać się do naszego kraju.

28

@ściah aha 36 letni Cristiano tak, ale 34 letni Leo to już nie? Logika niektórych ludzi naprawdę mnie zaskakuje, ale osoba z redakcji? To już dopiero wyższy poziom żenady.

27

Robert Lewandowski to "gwiazdka z nieba" dla Barcy. Największa legenda Polskiej piłki, a teraz w wieku 34 lat zostanie również legendą Barcelony. To jest dopiero wyczyn. Kiedyś w tym wieku piłkarze byli na emeryturze a tu chłop pisze sobie historię w kolejnym klubie. Brawo.

27

@mildan1704 a co miał już nie zagrac więcej dla Barcy? F... Logic