Oficjalnie: Ousmane Dembélé z kontuzją uda

Ela Rudnicka

19 sierpnia 2019, 21:45

FCBarcelona.cat

392 komentarze

Jak podaje oficjalna strona internetowa FC Barcelony, Ousmane Dembélé doznał urazu mięśnia dwugłowego lewego uda. Klub wspomina o zerwaniu włókien mięśniowych. Przewidywany czas absencji piłkarza wyniesie pięć tygodni.

Ousmane Dembélé
Ousmane Dembélé
  • Typ kontuzji: Uraz mięśnia dwugłowego uda w lewej nodze
  • Data odniesienia kontuzji: 19.08.2019
  • Przewidywany czas powrotu: Za 5 tygodni

Kontuzja

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

120 milionów co miesiąc kontuzjowane, 150 mln wypożyczone do Bayernu 270 mln euro prze***dolone przez barana bartomeu który trzyma trenera nie mającego pojęcia o kierowaniu Barca przez trzeci sezon. Kiedy ich się pozbędziemy? Jak można dac za mlokosa z Borussii 120 mln kiedy oni dają nam za chwilę grosze za solidnego napastnika? Kto rządzi tym klubem? Żal obserwować obecnych poczynań.

@DamianPSV
Półfinał LM, Finał CdR, mistrz kraju. Hamuj zapędy bo akurat trenerem Valdek jest znakomitem a ze ma inny pomysł na grę niż nam sie podoba? Trudno nie my go wybralismy.

@yoli No znakomity trener co ośmiesza nas w Lm

@yoli Alejandro Sabella to też taki znakomity trener bo dociągnał drużynę do finału MŚ, czy to bardziej zasługa pewnego piłkarza z 10 na plecach?

@yoli Znakomity? Kpina.

@yoli Odstaw to ...

@DamianPSV już nie pamiętasz jak trzeba było na szybko zastąpić Neymara? Barcelona miała bardzo złą pozycję negocjacyjną.
« Powrót do wszystkich komentarzy