O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 1469
  • Liczba komentarzy 669
  • Polecenia 775

Komentarze

2

@Lucassito coś czuję, że szczekać będziesz :)

3

Cyrk i jaja jakich mało, grubasek zaczyna trącić grunt

12

Wiele osób wypowiada się, kwestionując decyzje piłkarzy, jednak kto z was z powodu słabej kondycji pracodawcy rezygnuję z zaległej wypłaty? Prędzej związki zawodowe byście obudzli, niż oddali. Skoro poprzedni prezes zrobił prezenty, to do sądu z nim i jego majątek niech zrekompensuje wypłaty piłkarzy. BTW po co są te zabezpieczenia, skoro już w końcówce kadencji widać było jaki jest burdel w klubie? Zbierają kasę od kumpli, jednak ona nie do ruszenia jest... Zamrozić takie środki finansowe do rozpatrzenia sprawy i mamy zabezpieczenie.

1

@NorbiTBOB Pikuś jest chciany? Wyciekają nagrania z jego "przestępczych prób", pojawiają się skandale łóżkowe czy częste imprezki. Stegen od operacji to może 4 dobre mecze, dodatkowo został wymieniony w grupie piłkarzy do opuszczenia, bo coś jest wart na rynku. Gdyby wpadły oferty od ręki by ich oddali. Postaw się w ich sytuacji, pracujesz na budowie jako kierownik i masz ustalone ile zarabiasz, ale skoczyły ceny materiałów w górę, i nagle mówią, że te zaległe pensje co nie zapłacili nie będą przelane, bo tamtą umową była podpisana przed nagłą podwyżką. Co ma to Ciebie interesować? Dlaczego masz nie dostać swojej kasy?

1

Akurat wszyscy wymienieni, to niechciani obecnie piłkarze, czy to zbieg okoliczności? Jednego chuj... A na 2 zamieniono

Zobacz wszystkie

21

Alêna teraz by pograł

19

El Pistolero tez może zrzucić trochę...

18

CHolewka, cieżko powiedzieć, czy powinien odejść czy też nie... Gdy grał, gole były, ale w głowie mam głupie dryblingi i stracone piłki. Jest silny, szybki, spoko prawa noga.... Jestem na rozstaju dróg.

16

Prawda taka, że w zeszłym sezonie kilka razy uratował nam dupe, a teraz wielki hejt. Prawdziwe cebulaki z was panowie, za dużo tvpis u was.

15

@monsterrize weź przestań

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Które miejsce zajmie Barcelona w zbliżającym się sezonie LaLigi?