0

@Bulos11 To mnie martwi tez

8

Torres to pomylka kompletnie nietrafiiony zakup

0

Na pierwszy sklad za slaby na lawke za drogi. Brawo za ten transfer xD 50mln

0

@sumo Tzn ze nie zlekcewazyli chociaz na papierze

0

Jak placili za niego kase w wymianie z arturem to lapalem sie za glowe.. teraz odchodzi za darmo. Czyli sie nie mylilem

0

@Hellrider Nie porownujmy Viniciusa do Ferreana xD Przeciez to widac bylo od poczatku kto ma papiery na Real a kto ma papiery na Valencie

1

@ousmanedembele10 Dokladnie. Jak wystawi Depaya i umoczą to bedzie kompromitacja kompletna

6

Jak barca nie wygra meczu z Viktoria to bedzie koniec na starcie i mega nieprofesjonalne zlekcewazenie rywala w dobrej formie. Lewy musi zagrac obydwa mecze

0

Bez gaviego i lewego.. Komedia

5

Najwiekszy cienias to Ferran

0

@sokot przecietniak mega przeplacony

2

@Sttrikerr zawsze taki byl tylko dobry marketing

0

@Patryksz Ale by bylo

1

Ferran torres to jest gosc na tym samym poziomie co griezz. Czyli mierny

0

@kejdzi moim zdaniem slabo

0

@ForcaBarca12 potrzebny niczym umtiti

7

Sprzedac ferrana jak najszybciej bo pozniej bedzie klopot by sie go pozbyc nawet za darmo

0

@JaCules1211 lepszy niz slaby garcia

0

@ForcaBarca12 przychamuj troche bo tez odlatujesz

0

@Lucassito dokladnie. Cos ala vazquez

0

Tylko nie on. To jest zawodnik dla Koemana nie dla tej barcy walczacej o powrot do elity

0

@Messi1992 Krzyknac im 38 i wezmą

0

@ZwyklyKibicBarcy04 Dembele mysle ze obecnie lepszy niz raphinha

21

Zostawic depaya w spokoju jako zmiennika lewego. Bez sensu oddawac go za pol darmo na sile komus

0

@ziomal62 fatalny gracz przecietny jak zawsze

1

@noface dramatyczny zawodnik i transfer

0

@ote1989 zawsze byl marny ale nigdy tego nie mowiono glosno

3

@brd42 i ferranem oczywiscie

1

@liberoFCB bo to bardzo przecietny zawodnik niestety

1

Kto tak jak ja uwaza ze sadziowanie w hiszpanii to klauny lapka w gore

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?