Alberto1031
Dołączył/a: sierpień 2015
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bulos11 To mnie martwi tez
8
Torres to pomylka kompletnie nietrafiiony zakup
0
Na pierwszy sklad za slaby na lawke za drogi. Brawo za ten transfer xD 50mln
0
@sumo Tzn ze nie zlekcewazyli chociaz na papierze
0
Jak placili za niego kase w wymianie z arturem to lapalem sie za glowe.. teraz odchodzi za darmo. Czyli sie nie mylilem
0
@Hellrider Nie porownujmy Viniciusa do Ferreana xD Przeciez to widac bylo od poczatku kto ma papiery na Real a kto ma papiery na Valencie
1
@ousmanedembele10 Dokladnie. Jak wystawi Depaya i umoczą to bedzie kompromitacja kompletna
6
Jak barca nie wygra meczu z Viktoria to bedzie koniec na starcie i mega nieprofesjonalne zlekcewazenie rywala w dobrej formie. Lewy musi zagrac obydwa mecze
0
Bez gaviego i lewego.. Komedia
5
Najwiekszy cienias to Ferran
0
@sokot przecietniak mega przeplacony
2
@Sttrikerr zawsze taki byl tylko dobry marketing
0
@Patryksz Ale by bylo
1
Ferran torres to jest gosc na tym samym poziomie co griezz. Czyli mierny
0
@kejdzi moim zdaniem slabo
0
@ForcaBarca12 potrzebny niczym umtiti
7
Sprzedac ferrana jak najszybciej bo pozniej bedzie klopot by sie go pozbyc nawet za darmo
0
@JaCules1211 lepszy niz slaby garcia
0
@ForcaBarca12 przychamuj troche bo tez odlatujesz
0
@Lucassito dokladnie. Cos ala vazquez
0
Tylko nie on. To jest zawodnik dla Koemana nie dla tej barcy walczacej o powrot do elity
0
@Messi1992 Krzyknac im 38 i wezmą
0
@ZwyklyKibicBarcy04 Dembele mysle ze obecnie lepszy niz raphinha
21
Zostawic depaya w spokoju jako zmiennika lewego. Bez sensu oddawac go za pol darmo na sile komus
0
@ziomal62 fatalny gracz przecietny jak zawsze
1
@noface dramatyczny zawodnik i transfer
0
@ote1989 zawsze byl marny ale nigdy tego nie mowiono glosno
3
@brd42 i ferranem oczywiscie
1
@liberoFCB bo to bardzo przecietny zawodnik niestety
1
Kto tak jak ja uwaza ze sadziowanie w hiszpanii to klauny lapka w gore