3

Raphinha dzisiaj dno , kessie dramat , lewy nieskuteczny a sedzia komiczny jak symulki przeciwnikow

0

@Pawlak1992 messi slusznie nie byl nominowany. Ronaldo ciagnal United jak mogl. Obiektywnie pisze

0

@Matix90 Byloby bosko. Tylko ze nikt nie wylozy dobrego

0

Prośba o link !! :(((( priv

0

Ten kunde to jest taki cienias ze glowa boli... blagam nie kupujcie kolejnego lengleta za gruby hajs!

0

@Chlebek23391 dokladnie... wyczuwam kolejny blamaz transferowy z nim

0

@Korti1921 Ja tez kibicuje barcie nie lewemu , chodzi tylko o to ze to gracz z topu , nie nikos dyzma jak griezmann czy dembele. Wydaje mi sie ze w Barcelonie nie mamy takiego gracza. Wiec placic za zawodnika 50mln ktory z marszu jest najwieksza gwiazda na 3 lata i z marszu tworzy duet wrogow boiskowych dziewiatek z benzema, nie jest takie zle. Zle jest placenie 40 mln za przecietniakow jak np Ferran czy 60 mln za przereklamowanego kunde.

0

Tylko nie on.. Taki slaby obronca ze glowa mala. Niczym sie nie wyroznia i ma odpaly

2

@Andy83 Lewy to jest kocur i gra na poziomie na ktorym tkzw Grieezz nigdy nie zagra xD

0

@FioletoweOczy w jakim celu oni to przedluzyli....

0

@Korti1921 Ja mam nadzieje ze frankie odejdzie a lewy przyjdzie. Tylko ze wzgledow sportowych. Bo jesli chodzi o ludzkie i wizerunkowe to laporta i dembele sa siebie warci.. :/

1

@Magicc89PL na kij nam ten roberto... to jakis zart

0

@Barca2022 Racja. Trolowalem. Pozdrowki

0

@CriminalFCB Nie no luz. To akurat byl troll chcialem zobaczyc jaka bedzie reakcja. Powiem wam ze przez chudsze lata barcy chyba strone opiscili fanboye i napinacze bo kazdy na spokoju przyjal tego mojego trolla i merytorycznie. Taki plus

0

@ViscaelBarca2007 Dokladnie. To straszny przecietniak

2

Samo to, ze ten pilkarz tu zostaje to jest napis na czole klubu ,, mozna z nami jechac jak burą su** a i tak bedzie git " Wstyd

0

Dembele xDD Ale parodia

0

@meg23 Racja. Smutne to a jeszcze teraz daja 60 mln za raphinhe i 45mln za sredniaka ferrana dali. .

0

Sprzedac tego Kessiego poki cos jeszcze jest wart. Wóz z węglem jakich malo

3

Lewy Di Maria Kuibaly i lecim !

0

@karolup a ja mysle ze wtopa

0

@Peciak Kolejny odpad z francji. Oby nie powtorzyli x100 tego samego bledu

4

Griezmann coutinho i dembele to byly 3 gwozdzie finansowe do trumny.. sportowe tez

0

@ousmanedembele10 ferran nie wyglada dobrze na papierze ani na boisku

1

Fatalny gracz.. przereklamowany mimo ze malo medialny

0

Soler to taki ssm przecietniak jak ferran.. bez sensu. Di maria starszy a wnioslby wiecej. Senegalczyk i lewy mozna zaczynac sezon

0

@Kuchar otoż to wlasnie

2

Czas sie pozegnac

2

To nie fart. To mental fenomenalny przez cala edycje. Jak pomysle o naszych ferranach torresach i dembelech i depayach to az przykro

0

@Arczi1991 to czemu tak robisz?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?