Alberto1031
Dołączył/a: sierpień 2015
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Raphinha dzisiaj dno , kessie dramat , lewy nieskuteczny a sedzia komiczny jak symulki przeciwnikow
0
@Pawlak1992 messi slusznie nie byl nominowany. Ronaldo ciagnal United jak mogl. Obiektywnie pisze
0
@Matix90 Byloby bosko. Tylko ze nikt nie wylozy dobrego
0
Prośba o link !! :(((( priv
0
Ten kunde to jest taki cienias ze glowa boli... blagam nie kupujcie kolejnego lengleta za gruby hajs!
0
@Chlebek23391 dokladnie... wyczuwam kolejny blamaz transferowy z nim
0
@Korti1921 Ja tez kibicuje barcie nie lewemu , chodzi tylko o to ze to gracz z topu , nie nikos dyzma jak griezmann czy dembele. Wydaje mi sie ze w Barcelonie nie mamy takiego gracza. Wiec placic za zawodnika 50mln ktory z marszu jest najwieksza gwiazda na 3 lata i z marszu tworzy duet wrogow boiskowych dziewiatek z benzema, nie jest takie zle. Zle jest placenie 40 mln za przecietniakow jak np Ferran czy 60 mln za przereklamowanego kunde.
0
Tylko nie on.. Taki slaby obronca ze glowa mala. Niczym sie nie wyroznia i ma odpaly
2
@Andy83 Lewy to jest kocur i gra na poziomie na ktorym tkzw Grieezz nigdy nie zagra xD
0
@FioletoweOczy w jakim celu oni to przedluzyli....
0
@Korti1921 Ja mam nadzieje ze frankie odejdzie a lewy przyjdzie. Tylko ze wzgledow sportowych. Bo jesli chodzi o ludzkie i wizerunkowe to laporta i dembele sa siebie warci.. :/
1
@Magicc89PL na kij nam ten roberto... to jakis zart
0
@Barca2022 Racja. Trolowalem. Pozdrowki
0
@CriminalFCB Nie no luz. To akurat byl troll chcialem zobaczyc jaka bedzie reakcja. Powiem wam ze przez chudsze lata barcy chyba strone opiscili fanboye i napinacze bo kazdy na spokoju przyjal tego mojego trolla i merytorycznie. Taki plus
0
@ViscaelBarca2007 Dokladnie. To straszny przecietniak
2
Samo to, ze ten pilkarz tu zostaje to jest napis na czole klubu ,, mozna z nami jechac jak burą su** a i tak bedzie git " Wstyd
0
Dembele xDD Ale parodia
0
@meg23 Racja. Smutne to a jeszcze teraz daja 60 mln za raphinhe i 45mln za sredniaka ferrana dali. .
0
Sprzedac tego Kessiego poki cos jeszcze jest wart. Wóz z węglem jakich malo
3
Lewy Di Maria Kuibaly i lecim !
0
@karolup a ja mysle ze wtopa
0
@Peciak Kolejny odpad z francji. Oby nie powtorzyli x100 tego samego bledu
4
Griezmann coutinho i dembele to byly 3 gwozdzie finansowe do trumny.. sportowe tez
0
@ousmanedembele10 ferran nie wyglada dobrze na papierze ani na boisku
1
Fatalny gracz.. przereklamowany mimo ze malo medialny
0
Soler to taki ssm przecietniak jak ferran.. bez sensu. Di maria starszy a wnioslby wiecej. Senegalczyk i lewy mozna zaczynac sezon
0
@Kuchar otoż to wlasnie
2
Czas sie pozegnac
2
To nie fart. To mental fenomenalny przez cala edycje. Jak pomysle o naszych ferranach torresach i dembelech i depayach to az przykro
0
@Arczi1991 to czemu tak robisz?