Alberto1031
Dołączył/a: sierpień 2015
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
munir za cieniutki jest
0
1. nolito 2 lavezzi 3 piatti
0
Dobrze,ze zostal w la liga :) przyszlosc barcy. powinien tez isc na kurs salsy to pomaga w grze
0
0
tylko claudio bravo!!!
0
wazne by wyjsc z twarza z tego dwumeczu :) nawet jak nie wygraja tego suprpucharu to nie bd lipy. sezon byl bajeczny ,a przed nami jeszcze KMŚ. trzeba myslec o nadchodzacym sezonie ,rozpoczac lige od wygranej i dobrze rozkladac sily. :))
1
poczatek konca nc+ ! juz kibice z naszej strony i realu sie o to postaraja!!
1
dokladnie. zgadzam sie
4
busquets, rafinha, rakitic lub iniesta- byle nie roberto...
0
Kur** ten roberto i munir....... Z nich nic nie bedzie!!! Czy lucho tego nie widzi?! Sandro robi duzo lepsze wrazenie ,a gra duzo mniej ;////