2

munir za cieniutki jest

0

1. nolito 2 lavezzi 3 piatti

0

Dobrze,ze zostal w la liga :) przyszlosc barcy. powinien tez isc na kurs salsy to pomaga w grze

0

0

tylko claudio bravo!!!

0

wazne by wyjsc z twarza z tego dwumeczu :) nawet jak nie wygraja tego suprpucharu to nie bd lipy. sezon byl bajeczny ,a przed nami jeszcze KMŚ. trzeba myslec o nadchodzacym sezonie ,rozpoczac lige od wygranej i dobrze rozkladac sily. :))

1

poczatek konca nc+ ! juz kibice z naszej strony i realu sie o to postaraja!!

1

dokladnie. zgadzam sie

4

busquets, rafinha, rakitic lub iniesta- byle nie roberto...

0

Kur** ten roberto i munir....... Z nich nic nie bedzie!!! Czy lucho tego nie widzi?! Sandro robi duzo lepsze wrazenie ,a gra duzo mniej ;////

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?