Alberto1031
Dołączył/a: sierpień 2015
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Niesamowite jakie to sa placki na rynku i ogolnie to brak slow
4
Oby! Obawiam sie jednak ze Perez wrabia barce i podkreca by przeplacila rekordowo a sam by nie wzial go za taka kase
0
@MessiForeverTheBest Zapowiada sie ze bedzie. Mocny start i jeszcze to
0
@SiempreCule10 100 tez nie jest wart. Rezerwowy w reprze i ze slabymi statystykami w lidze. 60mln byloby ok obiektywnie
0
@Yoshu Moim zdaniem masz racje. Tez tak to czuje
0
I jeszcze ten Gordon. No masakra co oni odwalaja
2
@FRANK2020 Juz brak slow na to co robia... I ten Gordon..
0
Barcelona to najwiekszy mem wsrod klubow
0
@PerroHerro Kopnal z Chorwacja a raczej nie kopnal ani razu. Przeciez to widac mniej wiecej jakie ma widelki umiejetnosci. Ogladalem mecze newcastle. Masakra
0
@gohan77 Bardzo madrze to rozgrali nie ma co
0
Beznadzieja. I tak juz sie spalili dajac za gordona 80 a teraz za tego grajka 150? Co nawet 9tka nie jest typowa
0
@Cules69 Beznadziejnie gral niestety
0
@orgazm44 A cena spadnie na leb na szyje po mundialu. Popisal sie
0
@JoeBlack I to ostatnie 80mln ktore klub ma. Paradoks i abstrakcja
0
@derus Spoczko ale przeczucia mam ja tez slabe co do niego. Kupili go zapewne na juz bo wiedza ze Raphinha odejdzie i bedzie znow jak z 222mln za neya
0
@BonusKiller No niezbyt. Wtopa bedzie niesamowita z tym gosciem. Przedsmak byl wczoraj
0
@mkl87 Jakby tak gral to nawet by go nie chcial kupic xD
2
@FanVictoraIbarbo Zapytac Newcastle czy nie chca go za 65mln po znajomosci
2
Ale z tym Gordonem to jest porażka. Przecież trzeba być slepym zeby wierzyć ze to transfer na kiare tej kwoty. Smiech na sali
0
Osimhen duzo lepsza opcja. Alvarez bedzie tragicznym transferem
1
Oby tylko nie ten Alvarez.. Gosc jest przecietny a juz gwiazdorzy w Atletico. W meczu z Arsenalem najbardziej irytujacy na boisku i sprokurowal karnego u siebie odpuszczajac pressing machajac lapami do swoich. Foch itd
0
W meczu z Arsenalem gosc najgorszy na boisku i gwiazdorzyl. Przez niego byl karny dla Londynczykow bo odpuscil obrone machal rekami
0
@vangoor To prawda. W meczu z Arsenalem w dwumeczu najgorszy na boisku i gwiazdorzyl przez niego byl karny bo nie bronil
0
Oddac Raphinhe za 80 do Arabow i wziac Gordona? Swietnie..
0
Raphinha coś czuję. Dlatego Gordon tak lekka reka 80mln i ze ta pozycja i wybiegany
3
Dlatego mowilem ze w zeszlym roku byla szansa na Lm, ktora odjechala i predko nie wroci. W tym sezonie mistrza zgarnie Real a Lm ktos typu Bayern, Chelsea
0
Olmoooooo .....
3
dawaj lewego bo on w pierwszym sie nie nadaje
3
Araujo ja tam mysle ze tym razem da rade
1
Moim zdaniem nie jest to glupi plan flicka by dac opaske temu Araujo. Ja tam wierze ze sie odbuduje. W formie i bez kontuzji jest najlepszy w klubie na obronie. Moze zlapie pewnosc siebie