2

Niesamowite jakie to sa placki na rynku i ogolnie to brak slow

4

Oby! Obawiam sie jednak ze Perez wrabia barce i podkreca by przeplacila rekordowo a sam by nie wzial go za taka kase

0

@MessiForeverTheBest Zapowiada sie ze bedzie. Mocny start i jeszcze to

0

@SiempreCule10 100 tez nie jest wart. Rezerwowy w reprze i ze slabymi statystykami w lidze. 60mln byloby ok obiektywnie

0

@Yoshu Moim zdaniem masz racje. Tez tak to czuje

0

I jeszcze ten Gordon. No masakra co oni odwalaja

2

@FRANK2020 Juz brak slow na to co robia... I ten Gordon..

0

Barcelona to najwiekszy mem wsrod klubow

0

@PerroHerro Kopnal z Chorwacja a raczej nie kopnal ani razu. Przeciez to widac mniej wiecej jakie ma widelki umiejetnosci. Ogladalem mecze newcastle. Masakra

0

@gohan77 Bardzo madrze to rozgrali nie ma co

0

Beznadzieja. I tak juz sie spalili dajac za gordona 80 a teraz za tego grajka 150? Co nawet 9tka nie jest typowa

0

@Cules69 Beznadziejnie gral niestety

0

@orgazm44 A cena spadnie na leb na szyje po mundialu. Popisal sie

0

@JoeBlack I to ostatnie 80mln ktore klub ma. Paradoks i abstrakcja

0

@derus Spoczko ale przeczucia mam ja tez slabe co do niego. Kupili go zapewne na juz bo wiedza ze Raphinha odejdzie i bedzie znow jak z 222mln za neya

0

@BonusKiller No niezbyt. Wtopa bedzie niesamowita z tym gosciem. Przedsmak byl wczoraj

0

@mkl87 Jakby tak gral to nawet by go nie chcial kupic xD

2

@FanVictoraIbarbo Zapytac Newcastle czy nie chca go za 65mln po znajomosci

2

Ale z tym Gordonem to jest porażka. Przecież trzeba być slepym zeby wierzyć ze to transfer na kiare tej kwoty. Smiech na sali

0

Osimhen duzo lepsza opcja. Alvarez bedzie tragicznym transferem

1

Oby tylko nie ten Alvarez.. Gosc jest przecietny a juz gwiazdorzy w Atletico. W meczu z Arsenalem najbardziej irytujacy na boisku i sprokurowal karnego u siebie odpuszczajac pressing machajac lapami do swoich. Foch itd

0

W meczu z Arsenalem gosc najgorszy na boisku i gwiazdorzyl. Przez niego byl karny dla Londynczykow bo odpuscil obrone machal rekami

0

@vangoor To prawda. W meczu z Arsenalem w dwumeczu najgorszy na boisku i gwiazdorzyl przez niego byl karny bo nie bronil

0

Oddac Raphinhe za 80 do Arabow i wziac Gordona? Swietnie..

0

Raphinha coś czuję. Dlatego Gordon tak lekka reka 80mln i ze ta pozycja i wybiegany

3

Dlatego mowilem ze w zeszlym roku byla szansa na Lm, ktora odjechala i predko nie wroci. W tym sezonie mistrza zgarnie Real a Lm ktos typu Bayern, Chelsea

0

Olmoooooo .....

3

dawaj lewego bo on w pierwszym sie nie nadaje

3

Araujo ja tam mysle ze tym razem da rade

1

Moim zdaniem nie jest to glupi plan flicka by dac opaske temu Araujo. Ja tam wierze ze sie odbuduje. W formie i bez kontuzji jest najlepszy w klubie na obronie. Moze zlapie pewnosc siebie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?