2

Hhahah jak wezma tego cieniasa felixa zamiast neya to padne

1

@Wojtah jak na moje to bardziej narca robi dobrze city niz odwrotnie

0

@hasan 7 nikt nie bedzie a psg jeszcze nie wie jaki fail popelnili

0

@barteq Xavi Dembele Out

1

@Yael Dawajcie Neya i klub wroci do gry. Wszystko co najgorsze zaczelo sie gdy on odszedl a ten jelop przyszedl

2

Jeden z najgorszych

0

A niech ida w Pi**

0

Jak sprowadza felixa to niech ida do diabla

7

Dawac tu tego kocura. Tu odzyje i magia pilki wroci na Camp Nou

0

W tym roku bedzie podobnie

2

Fatalny byl i kojarzyl sie z porazka wiec dobrze dla klubu, ze odszedl do Paryza

0

@Dojt fatiego?? O niee

0

@ousmanedembele10 Ale oni juz udowodnili niejednokrotnie ze sa. Nie musza juz udowadniac kolejny raz

0

Blagam tylko nie on ani nie felix

2

Bedzie kasa na neya

3

Gdyby przyszedl neymar to fajnie by ta kadra wygladala z nim i mlodymi. Oczywiscie ferran fati out

0

@semafor hahaha blagam..

0

Yamal na prawa na lewa ney i srodek lewus

0

@Pako96 Cos Ty. Ludzie sa niereformowalni

0

Macie swojego Xaviego Generala xD

3

Szaleniec. Moze gdyby Neymar przyszedl to by byl cien szansy

0

@Gall Dryblingiem do przodu ! Potrzebne od zaraz w tym klubie

0

@tom9001 i wlasnie te ligowe i dwumecz pucharowyxD nie mowie o tych towarzyskich w stanach czy tego typu. Aczkolwiek wiem ze ludziom z tego portalu co nie chca Neymara to wystarczy

1

@Barca2022 Ferrana to za paczke mentosow by nie bylo chetnych

0

Brac i dorzucic jakies slodycze

0

Numer dla Ferrana to powinen byc jakies 28 ,a dla Raphinhi 12 jako rokujacy do pierwszej 11stki.

0

Hahah ferran z 7.. no cyrk nie mniejszy niz fatoli z 10

0

@panczo Neymar to zawodnik z polotem i gwarantujacy kosmos na skrzydle. W tym klubie przy tym systemie jest to niezbedne. Potem placzecie ze graja klepanke i dostaja lanie w LM. Ja wybieram jednak LM a nie lige ktora Real odpuscil ogrywajac barce w klasykach + oszukiwanie sie ze barca cos znaczy. Leci w dol z kazdym kolejnym rokiem. Co kto lubi ,, kibice" od 7 bolesci

0

@Wojtas823 Ta ale najbardziej zalosne jest, ze ludzie z tej strony nie ucza sie na bledach i trzymaja z xavim xd cyrk

1

Xavi co za mato l nie wierze w niego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?