Alberto1031
Dołączył/a: sierpień 2015
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Hhahah jak wezma tego cieniasa felixa zamiast neya to padne
1
@Wojtah jak na moje to bardziej narca robi dobrze city niz odwrotnie
0
@hasan 7 nikt nie bedzie a psg jeszcze nie wie jaki fail popelnili
0
@barteq Xavi Dembele Out
1
@Yael Dawajcie Neya i klub wroci do gry. Wszystko co najgorsze zaczelo sie gdy on odszedl a ten jelop przyszedl
2
Jeden z najgorszych
0
A niech ida w Pi**
0
Jak sprowadza felixa to niech ida do diabla
7
Dawac tu tego kocura. Tu odzyje i magia pilki wroci na Camp Nou
0
W tym roku bedzie podobnie
2
Fatalny byl i kojarzyl sie z porazka wiec dobrze dla klubu, ze odszedl do Paryza
0
@Dojt fatiego?? O niee
0
@ousmanedembele10 Ale oni juz udowodnili niejednokrotnie ze sa. Nie musza juz udowadniac kolejny raz
0
Blagam tylko nie on ani nie felix
2
Bedzie kasa na neya
3
Gdyby przyszedl neymar to fajnie by ta kadra wygladala z nim i mlodymi. Oczywiscie ferran fati out
0
@semafor hahaha blagam..
0
Yamal na prawa na lewa ney i srodek lewus
0
@Pako96 Cos Ty. Ludzie sa niereformowalni
0
Macie swojego Xaviego Generala xD
3
Szaleniec. Moze gdyby Neymar przyszedl to by byl cien szansy
0
@Gall Dryblingiem do przodu ! Potrzebne od zaraz w tym klubie
0
@tom9001 i wlasnie te ligowe i dwumecz pucharowyxD nie mowie o tych towarzyskich w stanach czy tego typu. Aczkolwiek wiem ze ludziom z tego portalu co nie chca Neymara to wystarczy
1
@Barca2022 Ferrana to za paczke mentosow by nie bylo chetnych
0
Brac i dorzucic jakies slodycze
0
Numer dla Ferrana to powinen byc jakies 28 ,a dla Raphinhi 12 jako rokujacy do pierwszej 11stki.
0
Hahah ferran z 7.. no cyrk nie mniejszy niz fatoli z 10
0
@panczo Neymar to zawodnik z polotem i gwarantujacy kosmos na skrzydle. W tym klubie przy tym systemie jest to niezbedne. Potem placzecie ze graja klepanke i dostaja lanie w LM. Ja wybieram jednak LM a nie lige ktora Real odpuscil ogrywajac barce w klasykach + oszukiwanie sie ze barca cos znaczy. Leci w dol z kazdym kolejnym rokiem. Co kto lubi ,, kibice" od 7 bolesci
0
@Wojtas823 Ta ale najbardziej zalosne jest, ze ludzie z tej strony nie ucza sie na bledach i trzymaja z xavim xd cyrk
1
Xavi co za mato l nie wierze w niego