• Liczba komentarzy 144
  • Polecenia 86

Komentarze

0

@etobzyk czemu cały czas ktoś musi grać z Leo? tam biega więcej ludzi. teraz grają wszystko na Leo i jest przewidywalne.

4

Łosie myślą tylko żeby oddać Leo piłkę. arthur to co zrobił w 1 połowie...żenada.
alba narobił w gacie przed meczem, pique myśli o tenisie, w pomocy 3 grajków, którzy potrafią utrzymać piłkę generują 1000 podań szkoda że nie do przodu. roberto na po to jest takie dno, ze się przykro robi. Fati był zwyczajnie znajdany przez bardziej doświadczonego obrońcę Valenci. Griezmann nie pasuje do koncepcji klepania tysiąca podań. i w tym bagnie Leo. od którego wymaga się wygrywania każdego meczu w pojedynkę. Vidal w minutę zrobił więcej niż cała pomoc przez 55 minut. Niestety to jest sport drużynowy i 2-3 zawodników nie da rady wygrać meczu, jak pozostałych 8-9 "biega" z dodatkowym balastem.

0

@yla ciągle lepszy niż alba, który narobił w gacie, jak ma to w zwyczaju ostatnio.

0

@Oskarzer no właśnie nie byli w stanie stworzyć sobie sytuacji strzeleckiej przez 67 minut...widzisz problem? Podpowiem, to nie jest problem taktyki.