0

@etobzyk czemu cały czas ktoś musi grać z Leo? tam biega więcej ludzi. teraz grają wszystko na Leo i jest przewidywalne.

4

Łosie myślą tylko żeby oddać Leo piłkę. arthur to co zrobił w 1 połowie...żenada.
alba narobił w gacie przed meczem, pique myśli o tenisie, w pomocy 3 grajków, którzy potrafią utrzymać piłkę generują 1000 podań szkoda że nie do przodu. roberto na po to jest takie dno, ze się przykro robi. Fati był zwyczajnie znajdany przez bardziej doświadczonego obrońcę Valenci. Griezmann nie pasuje do koncepcji klepania tysiąca podań. i w tym bagnie Leo. od którego wymaga się wygrywania każdego meczu w pojedynkę. Vidal w minutę zrobił więcej niż cała pomoc przez 55 minut. Niestety to jest sport drużynowy i 2-3 zawodników nie da rady wygrać meczu, jak pozostałych 8-9 "biega" z dodatkowym balastem.

0

@yla ciągle lepszy niż alba, który narobił w gacie, jak ma to w zwyczaju ostatnio.

0

@Oskarzer no właśnie nie byli w stanie stworzyć sobie sytuacji strzeleckiej przez 67 minut...widzisz problem? Podpowiem, to nie jest problem taktyki.

0

żeby Rakitic walczył tak o piłkę w każdej sytuacji.

0

@Oskarzer no tak, trener powinien wyjść i oddać strzał na bramkę.

0

@hanscarstop Zaczyna się xD Szkoda że to piłkarze nie mają motywacji.

3

@mn2000 "komentatorów" w większości to 10 latkowie, którzy łykają każdą opinie jako prawdę objawioną.

0

@Dertinho mi takie wytłumaczenie się podoba :)

5

@Dertinho to ma być ewentualne wytłumaczenie przegranej ?

0

Co z tego, że zmienił się trener, jeżeli "piłkarze" nie chcą biegać.

2

@sedziaoxford pierwszy sezon był trochę zaskoczeniem, niby ta sama Barca ale jakby tak bardzo zachowawcza, spokojna, dużo bardziej defensywa. Zdało to egzamin w 1 sezonie, w kolejnych już to nie było takim zaskoczeniem i łatwiej było nas rozgryźć.
Szkoda że nie udało się 1 sezonu zakończyć bez porażki to byłby niezły rekord.

2

@AlvaroHanso to dziwne że nie wierzysz w żadne słowo, w większości to fakty.

0

@DeAGie to nie pis wygrywa, tylko opozycja przegrywa.

1

@gilbert3 porównywać V w Barcelonie do pisu w Polsce to jednak przesada. V nie jest taki zły.

2

@vukoo1 zobacz jeszcze kiedy napastnik był łapany za koszulkę, i ile czasu upłynęło zanim się wywrócił. Gdyby wywrócił się w momencie kiedy nasz defensor ciągnął za koszulkę, czerwona karta jak najbardziej była by zasłużona. Tak jak ktoś napisał - gdy zobaczyłem że dzisiejszy mecz będzie sędziował lahoz, wiedziałem że coś się odwali.

0

nie liczę godzin i lat...

0

@Dari0G co ma piernik do wiatraka ? czy Semedo zagra dobrze czy źle będziesz marudzić. Nigdzie nie napisałem że zagrał cudowny mecz. Zagrał średnio, nie zasługuje na to żeby po nich cisnąć ani wychwalać.

0

@Dari0G to nie świadczy o wychwalaniu Semedo pod niebiosa i otwieraniu szampana :)

0

@Dari0G w którym zdaniu "otwieram szampana" ?

1

@Yael PS. Dawno nie tak nie emocjonowałem się jak przy meczu z Betisem :D

51

mam nadzieje że Neymar nie przyjdzie i uda się zbudować młodzież, to byłoby coś !

1

@Dari0G czego Semedo by nie zrobił to i tak będziesz marudzić :)

0

@Losiex o to to to. My na siłe chcemy ściągnąć neymara do siebie.

1

Cieszyłbym się jakby do nas nie trafił.

0

Podawanie informacji że Coutihno dogadał się z PSG, ale działania są dyskretne...XD
To nie ma sensu.

3

Czytelnicy FcBarca.com mogą sobie chcieć :D

1

To, że Rabiot chce podwyżki (7 mln), ale PSG nie chce mu tyle dać.
A Barca byłaby skłonna płcic tyle Rabiotowi, gdy ten przejdzie do nas.

0

Argument z typowaniem zawodników zupełnie nie przemawia do mnie. Czyżby Real, który wygrał 3 ligi mistrzów z rzędu wychodził w większości meczów takim samym składem i tylko niewiadomą było prawe skrzydło w linii ataku ?