O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 4040
  • Liczba komentarzy 525
  • Polecenia 1077

Komentarze

0

A ja bym zamienił trenerów. Panie grają super piłkę. I trenera od pań przesunąć zamiast Xaviego.

1

Tu się z Xavi zgodzę. Jedno z lepszych spotkań. Była dominacja. Jeszcze troszkę więcej gry z pierwszej piłki pod polem karnym przeciwnika i okazję będą.

0

@Barcelonista94 nie no. Przecież Balde gra jako obrońca i zarazem skrzydłowy. Za to prawy obrońca zostaje w tyle bo jest Raphinia. I każdy zna już to ustawienie, które nic nie daje. Tylko męczenie się ze słabymi przeciwnikami. A skrzydłowych jak nie było tak nie ma. To chyba już lepiej przejść na romb tak jak gra teraz Real.

4

I dobrze. Jak w tym roku nie będzie chociaż zmiany w jakości gry to żegnamy. Wiadomo o wyniki czasem ciężko ale pomysł na grę musi być.

0

Dla mnie transfer bez sensu. Oddać skrzydłowego, a wziąć kogoś kto nie pasuje do systemu tym bardziej że w styczniu przyjdzie Vitor. To pokazuje jaki ten klub działa. Najpierw działać potem myśleć. Nowe motto Barcy

Zobacz wszystkie

130

Moim zdaniem przyznawanie ZP piłki powinno wyglądać tak. Po każdym meczy powinny być przyznawane oceny za mecz (jak to jest w Niemczech, czy Anglii) i na koniec sezonu wyjdzie, który zawodnik maił najlepszą średnią, co oznaczałoby, że przez cały sezon trzymał najwyższą formę. A nie, że nazywam się Ronaldo, mam średnią za sezon 3 i wygrywam ZP... Kiedyś wygrywali to trofeum bramkarze i pomocnicy właśnie za ich udział w grze zespołu. Ja już nie mogę patrzeć na te ZP.

40

Jeżeli Barca szybko by rozstrzygała losy meczów, a nie czekała do 60 minuty to błędy sędziów nie miałyby znaczenia. Barca za dużo kalkuluje a potem ma pretensje że remisie z ogórkami

39

1 kwiatek wiosny nie czyni. na 34 kolejki to dość krucho to wygląda.

37

Ja bym dał taki skład:
Obrona: Samedo, Pique, Umtiti i Alba
Pomoc: Coutinho, Sergio I Vidala
Atak: Malcom, Messi i Dembele.
Messi i tak się nie wraca to nich stoi na środku ataku a do niego dwóch szybkich skrzydlowych

26

Pepe też wygrał Ligę Mistrzów i Mistrzostwa Europy i co więcej. Był jednym z najlepszych piłkarzy na Euro w porównaniu z Ronaldo. Także ZP dla Pepego za takie rozumowanie, że wygrałem to, czy to. Ale Panie Ronaldo patrz na wkład w te zwycięstwa. Na Euro to nawet w finale nie grałeś, to za co ta ZP?

Media

Sonda

Czy klub powinien sprzedać Alejandro Balde?