O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 2579
  • Liczba komentarzy 350
  • Polecenia 753

Komentarze

3

@T_TG a ja uważam że gra Barcy za Setiena wygląda dużo lepiej niż po 3 latach z Valverde. Ale i tak wszystko zależy od piłkarzy czy będzie im się chciało załapać nową taktykę

15

A jeszcze rok temu PSG dawało za Rakiticia 80 mln a teraz chcą za niego tylko 20. Ten klub się stacza z sezonu na sezon

0

@pawel_was Jeszcze jedno, kupiłbym Sandro Sancho na skrzydło. Barcy brakuje skrzydłowego, który akcją 1 na zrobi przewagę. Tego nie gwarantuje Griezmann. Zamieniłbym Suareza na Laturo.

2

A ja powalczyłbym o Sandro Tonaliego. Jest młody i gra już w kadrze Włoch. Po co nam staruszek Pjanić. Kadrę trzeba odmłodzić a Sergio Bousquet już życiową formę ma dawno za sobą. Mamy za dużo pomocników. Postawiłby na Coutinho, a pozbył się Vidala, Rakiticia oraz Griezmana, który kompletnie nic nie wnosi.

0

A był do wzięcia Gabriel Barbosa, mogli go wypożyczyć z Interu. Ja uważam, że nie ma się co spieszyć z napastnikiem w zimowym okienku. Ja sprzedałbym w lecie Suareza i kupiłbym napastnika do pierwszego składu. Patrząc na grę Barcelony to środkowy napastnik powinien mieć dobry drybling. Niestety Suarez dryblować nie potrafi, a w każdym meczu ma co najmniej 1 sytuację kiedy wystarczy minąć 1 obrońcę i stwarzamy zagrożenie.

Zobacz wszystkie

130

Moim zdaniem przyznawanie ZP piłki powinno wyglądać tak. Po każdym meczy powinny być przyznawane oceny za mecz (jak to jest w Niemczech, czy Anglii) i na koniec sezonu wyjdzie, który zawodnik maił najlepszą średnią, co oznaczałoby, że przez cały sezon trzymał najwyższą formę. A nie, że nazywam się Ronaldo, mam średnią za sezon 3 i wygrywam ZP... Kiedyś wygrywali to trofeum bramkarze i pomocnicy właśnie za ich udział w grze zespołu. Ja już nie mogę patrzeć na te ZP.

40

Jeżeli Barca szybko by rozstrzygała losy meczów, a nie czekała do 60 minuty to błędy sędziów nie miałyby znaczenia. Barca za dużo kalkuluje a potem ma pretensje że remisie z ogórkami

37

Ja bym dał taki skład:
Obrona: Samedo, Pique, Umtiti i Alba
Pomoc: Coutinho, Sergio I Vidala
Atak: Malcom, Messi i Dembele.
Messi i tak się nie wraca to nich stoi na środku ataku a do niego dwóch szybkich skrzydlowych

26

Pepe też wygrał Ligę Mistrzów i Mistrzostwa Europy i co więcej. Był jednym z najlepszych piłkarzy na Euro w porównaniu z Ronaldo. Także ZP dla Pepego za takie rozumowanie, że wygrałem to, czy to. Ale Panie Ronaldo patrz na wkład w te zwycięstwa. Na Euro to nawet w finale nie grałeś, to za co ta ZP?

18

Wystarczy popatrzeć jak zawodnicy kryli. Rakitic, Sergio nie bardzo byli zainteresowani obroną. Zero jakiejś zawziętości i chęci. Po prostu im się nie chciało bronić i skakać. Tak to wyglądało.

Media

Liga typerów

1 swiergol2 26 pkt
2 paker 22 pkt
3 tylo92 21 pkt
4 lefreux 21 pkt
5 Skazun1ho 20 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Czy Eric Abidal powinien zostać na stanowisku dyrektora sportowego FC Barcelony?