O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 3497
  • Liczba komentarzy 428
  • Polecenia 965

Komentarze

4

Głupotą było podpisywanie umowy z Lewym na 4 sezony. Poza wykończeniem nic nie wnosi do gry. Przynajmniej będzie miał czas na odpoczynek przed druga częścią sezonu.

2

I co Xavi posłuchał?

3

Oglądając mecze Barcy widać, że za Busiego potrzebny jest silny fizycznie defensywny pomocnik. Przy pedrim i gavim potrzebny jest ktoś kto potrafi się przepchać, skoczyć do główki i posłać celnie daleką piłkę. Może Bruno Guimares byłby dobry ale transfer niemożliwy.

0

Ja bym mu dał czas do końca sezonu. I zobaczył czy drużyna się zgra i froma się ustabilizuje. A po zakończeniu sezonu wyciągnąć wnioski. Mnie się podoba trener żeńskiej drużyny. Dziewczyny grają świętnie. Jest pomysł i doświadczenie.

1

I tak z sezonu pewnie nic nie będzie a on odchodzi po sezonie to już lepiej ogrywać de jonga niż stawiać na niego.

Zobacz wszystkie

130

Moim zdaniem przyznawanie ZP piłki powinno wyglądać tak. Po każdym meczy powinny być przyznawane oceny za mecz (jak to jest w Niemczech, czy Anglii) i na koniec sezonu wyjdzie, który zawodnik maił najlepszą średnią, co oznaczałoby, że przez cały sezon trzymał najwyższą formę. A nie, że nazywam się Ronaldo, mam średnią za sezon 3 i wygrywam ZP... Kiedyś wygrywali to trofeum bramkarze i pomocnicy właśnie za ich udział w grze zespołu. Ja już nie mogę patrzeć na te ZP.

40

Jeżeli Barca szybko by rozstrzygała losy meczów, a nie czekała do 60 minuty to błędy sędziów nie miałyby znaczenia. Barca za dużo kalkuluje a potem ma pretensje że remisie z ogórkami

39

1 kwiatek wiosny nie czyni. na 34 kolejki to dość krucho to wygląda.

37

Ja bym dał taki skład:
Obrona: Samedo, Pique, Umtiti i Alba
Pomoc: Coutinho, Sergio I Vidala
Atak: Malcom, Messi i Dembele.
Messi i tak się nie wraca to nich stoi na środku ataku a do niego dwóch szybkich skrzydlowych

26

Pepe też wygrał Ligę Mistrzów i Mistrzostwa Europy i co więcej. Był jednym z najlepszych piłkarzy na Euro w porównaniu z Ronaldo. Także ZP dla Pepego za takie rozumowanie, że wygrałem to, czy to. Ale Panie Ronaldo patrz na wkład w te zwycięstwa. Na Euro to nawet w finale nie grałeś, to za co ta ZP?