O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 2488
  • Liczba komentarzy 346
  • Polecenia 733

Komentarze

0

A był do wzięcia Gabriel Barbosa, mogli go wypożyczyć z Interu. Ja uważam, że nie ma się co spieszyć z napastnikiem w zimowym okienku. Ja sprzedałbym w lecie Suareza i kupiłbym napastnika do pierwszego składu. Patrząc na grę Barcelony to środkowy napastnik powinien mieć dobry drybling. Niestety Suarez dryblować nie potrafi, a w każdym meczu ma co najmniej 1 sytuację kiedy wystarczy minąć 1 obrońcę i stwarzamy zagrożenie.

0

@XaviHeart Na pewno nie mało. Ale nie lepiej dołożyć do tych 60 mln co chcą wydać na starego Rodrygo? Przecież to strata kasy. Będzie to samo co z Griezmannem albo Coutinho.

0

A ja bym ściągnął Gabriela Martinelliego z Arsenalu. Młody napastnik 1 sezon uczyłby się od Suareza i w każdej chwili mógłby go spokojnie zastąpić. A szukają dziwnych piłkarzy za nie mała kasę. Ten klub z roku na rok staje się coraz słabszy.

1

1 kwiatek wiosny nie czyni.

0

A ja bym ściągnął w miejsce Sergio młodego pomocnika Brescii Tonaliego. Nazywany jest we Włoszech nowym Pirlo. Mamy De Jona i Arthura to idealnie klepali by w środku boiska. Do tego dojdzie młodu Puig i coś za kilka lat może z tego być.

Zobacz wszystkie

130

Moim zdaniem przyznawanie ZP piłki powinno wyglądać tak. Po każdym meczy powinny być przyznawane oceny za mecz (jak to jest w Niemczech, czy Anglii) i na koniec sezonu wyjdzie, który zawodnik maił najlepszą średnią, co oznaczałoby, że przez cały sezon trzymał najwyższą formę. A nie, że nazywam się Ronaldo, mam średnią za sezon 3 i wygrywam ZP... Kiedyś wygrywali to trofeum bramkarze i pomocnicy właśnie za ich udział w grze zespołu. Ja już nie mogę patrzeć na te ZP.

40

Jeżeli Barca szybko by rozstrzygała losy meczów, a nie czekała do 60 minuty to błędy sędziów nie miałyby znaczenia. Barca za dużo kalkuluje a potem ma pretensje że remisie z ogórkami

37

Ja bym dał taki skład:
Obrona: Samedo, Pique, Umtiti i Alba
Pomoc: Coutinho, Sergio I Vidala
Atak: Malcom, Messi i Dembele.
Messi i tak się nie wraca to nich stoi na środku ataku a do niego dwóch szybkich skrzydlowych

26

Pepe też wygrał Ligę Mistrzów i Mistrzostwa Europy i co więcej. Był jednym z najlepszych piłkarzy na Euro w porównaniu z Ronaldo. Także ZP dla Pepego za takie rozumowanie, że wygrałem to, czy to. Ale Panie Ronaldo patrz na wkład w te zwycięstwa. Na Euro to nawet w finale nie grałeś, to za co ta ZP?

18

Wystarczy popatrzeć jak zawodnicy kryli. Rakitic, Sergio nie bardzo byli zainteresowani obroną. Zero jakiejś zawziętości i chęci. Po prostu im się nie chciało bronić i skakać. Tak to wyglądało.

Media

Liga typerów

1 barcatv 100 pkt
2 marius64 99 pkt
3 piotrtrzebinia 97 pkt
4 Marjando 94 pkt
5 rambocyc 92 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Kogo Barcelona powinna sprowadzić w zastępstwie Ousmane'a Dembele?