O sobie

  • Zainteresowania Sport szczególnie piłka nożna
  • Ulubiony zawodnik Lionel Messi, Luis Suarez, Xavi, Andres Iniesta, Carles Puyol, Ronaldinho, Samuel Eto'o, Dani Alves, Gerard Pique, Jakub Błaszczykowski
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 2007

Statystyki

  • Dni w serwisie 3796
  • Liczba komentarzy 384
  • Polecenia 1032

Komentarze

6

Najbardziej w tym wszystkim przerażające jest to, że w ogóle pojawił się temat, że może tego nie poprowadzić. W jakim my świecie żyjemy? Ta organizacja chce walczyć z rasizmem, czy go ośmieszać? Ja nie wiem co ci ludzie tam mają w głowach, albo raczej czego nie mają, ale nigdy więcej dla takich organizacji jak Nigdy więcej. Nie długo jak ktoś przejdzie koło Mentzena to będzie rasista i homofob, to już zatacza o jakąś fobię chyba.

12

Swego czasu ciężko było znaleźć lepszego na tej pozycji. Dzięki za wszystko Jordi i powodzenia!

0

@Objectivo bo z tej perspektywy tego nie widać, od innej ewidentnie uderzył, więc dla mnie nie ma wątpliwości, że to powinno być zawieszenie.

5

Dlaczego właściwie zamknęli Mestalla już po kilku dniach a dla kibiców Espanyolu nie ma żadnej kary, bo "potrzeba czasu na analizę"? Dlaczego Lewy za nos dostał 3 mecze zawieszenia a tu bez najmniejszych konsekwencji? Tak jak w przypadku Valverde. I to niby Barca przekupia sędziów i komitety? Śmiech na sali. Madryckie, skorumpowane leśne dziadki. Perez posmarował i tyle, niech Barcie zabiorą Mistrza jeszcze, bo Viniciusa przezywali.

0

@Objectivo No to zwracam honor, mój błąd, ale nie zmienia to pewnych faktów, że zawieszenie się należy dla jednego i drugiego a nie pierdzielenie o rasizmie.

Zobacz wszystkie

59

@Chakalaka No kolejny popis komunistycznego tygodnika, byleby zaatakować katolików. A akcja jest totalnie bez sensu, bo odnosi się tylko i wyłącznie do czarnoskórych a jak ktoś białoskóry, żółtoskóry, czerwonoskóry jest prześladowany to oczywiście wszystko jest w porządku. Pomijając fakt, że została zapoczątkowana jako bronienie bandyty. Poza tym czas zakończyć wpychanie polityki do sportu. Niech piłkarze sobie popierają co chcą prywatnie, ale nich ich nikt nie zmusza do akcji w czasie meczu, z którą mają prawo się nie zgadzać, jak każdy wolny człowiek!

40

Jak wygrają tryplet to też go zwolni? Śmieszny jest ten gość, mam nadzieję, że nie zostanie prezydentem. Też chcę żeby Xavi został kiedyś trenerem, ale u Fonta to jakaś przesadzona obsesja.

30

@Chakalaka Umówmy się, Tusk wprowadziłby jeszcze większe restrykcje, pewnie swego czasu byłoby tak samo jak we Francji, czyli godzina policyjna codziennie a nie tylko w Sylwestra, bo przecież według tego pana wszystko, co jest na zachodzie, jest dobre i musi być też w Polsce koniecznie. Jedyna opcja, że może plan pomocy firmom miałby lepszy od obecnego rządu, nic więcej. Dla mnie to szczyt hipokryzji tego Pana i tyle, szczególnie, że jego partia pierwsza oburzała się na "za małe" restrykcje w ostatnie lato, to samo lewica, więc jedyna partia, która z czystym sumieniem może gadać o zbyt dużych restrykcjach to Konfederacja.

30

@Encore od zaszczepionych też się możesz zarazić, bo szczepionka nie chroni przed zakażeniem a jego większymi skutkami. Znam już zresztą taki przypadek z mojego otoczenia. Dlatego właśnie ta spina zaszczepionych do tych, którzy się nie szczepią jest bez sensu.

28

Przez lata z różnych powodów nie przepadałem za Lewym. Głównie dlatego, że grał dla Bayernu, którego nie lubię i że wszyscy w Polskim otoczeniu piłkarskim, wprost chorobliwie się nim podniecali. Ale jednak kurczę, nasz klub ma już prawie 123 lata a akurat za naszych czasów przyszedł do nas pierwszy Polak w historii klubu, nie licząc oczywiście tych, którzy mieli jakieś tam nasze korzenia, ale jednak typowo Polakami nie byli. Przychodzi Polak i to nie jako wieczny rezerwowy niczym Jerzy Dudek w Realu, ale gwiazda, nowy lider zespołu i główna twarz projektu Xaviego, napędzający nasz marketing w najbliższym czasie po całości. Ciężko się nie cieszyć, szczególnie, że Lewy jest prawdopodobnie najlepszym Polskim piłkarzem w historii i akurat zagra dla naszego ukochanego klubu. Dlatego mimo wszelkiego naginania sympatii do niego przez lata, jaram się tym transferem niesamowicie. Oby nawet te kilka sezonów było wielkich dla Roberta i przy okazji dla całej Barcy. Dla mnie i sportowo i marketingowo świetny transfer. Będziemy mieli z niego wiele radości. Powodzenia Robert!

Media

Sonda

Kto zostanie mistrzem Europy?