Alberto1031
Dołączył/a: sierpień 2015
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Korek365 to akurat nic nowego
0
Mysle, ze moznaby zamienic raphinhe na Mane biorac pod uwage jego sytuacje u bawarczykow
0
Mega przecietny grajek. Jedyny plus to sila fizyczna
2
@david89 25 mln za dwoch to i tak bedzie sukces biorac pod uwage jak graja
0
Cale szczescie bo sa bardzo slabi
0
@Rechcian dokladnie tak. I trafil sie jeden..
0
Cale szczescie ze nie ma w tych planach ferrana fatiego i raphinhii
0
Raczej fati i torres obecnie nie sa na poziomie Luka de jonga ktory o dziwo gral niezle
1
@norbo80 tak bo jest lepszym grajkiem o 3 klasy
3
Akurat Torresowi dobrze powiedzial. Bardziej w punkt sie nie dalo
0
@Brashearr kiepski. Przeplacony
3
Ten Torres to najslabszy ofensywny u nas. W dalszej kolejnosci jest fati a nastepnie raphinha. Lewy potrzebuje podan od dembele i drugiego skrzydlowego co zrobi wiatrak na skrzydle
0
Ferran Rafalala i Fati to sa takie wiatraki na skrzydlach...
0
Sprzedac kunde bo jest przereklamowany a kasa sie przyda
0
@Brashearr albo kunde
0
@bojaNoviC kunde jest kiepski za niego moglby grac inigo a on jako zmiennik
0
Z ta predkoscia biegu to przesadzil . Wolny i slaby fizycznie jest fati
1
@Chudini123 to by bylo w stylu barcy
0
Straszny mem z tego pilkarza
0
@R-Dinho ludzie to w wiekszosci sterowalne bydlo wiec po co sie produkowac. Nie mowie tu tylko w kwestii masek czy innych glupot
0
@Kinginiesta Na jakies zapalenie pluc albo wirus. Zawsze takie rzeczy sie dzialy. Respiratorow nie uzywano od od teraz..
1
@Sau_Ron Al nasr vs chicago bulls
0
Dawac do segunda beda smiechy
0
Jak widac city nadal kupuje mecze wiec niech juz sie odczepia od barcy
0
Szkoda nawet to komentowac
0
Val pier dek w typowej pozycji i minie
1
Jak najszybciej zmienic klub
0
@PatrychoO fatalny jest a bedzie tylko gorszy. To juz nie ten messi ktorego pamietamy
0
Ja bym sprzedal wszystkich skrzydlowych. Takiego miernoctwa jeszcze nie mielismy. BeZbarwni
0
@ramon59 ja bym wymienil wszystkich skrzydlowych. Nie da sie na to patrzec