1

@Romario87 beznadziejnie grali i dostali po lbie. Lepiej?

0

@liberoFCB w ktorym miejscu moje zdanie nie jest prawdziwe i zarazem bardziej podsumowujace od Twojego ?

0

To nie jest tak, ze kibice sie napinaja obrazaja zawodnikow itp, bo troluja, czy maja cos z glowa. Maja prawo byc zli. Zwyczajnie widza, ze pilkarze i trener mentalnie nie dojechali, a taka wypowiedz zawodnika po meczu sa tylko potwierdzeniem tego. Przeciez oni zasneli po przerwie. Tyle lat upokorzen ze strony bialych na tle pucharowy, a oni dalej nie kumaja jak wazny jest mental? No to pozdro

2

Realia sa takie, ze na lige europy tez sa za slabi. Moga sobie gadac co chca, ale brzmi to slabo

1

@liberoFCB A ja sie nie zgadzam. Dostali baty i wylatuja nawet z ligi europy. Takie sa realia

3

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Nie wierze.... Koszmar ten zarzad

0

Rashford??? Hahahahahah

0

Jak zaplaca to niech idzie. Przecietny jest

0

@xavi890 racja panowie racja

2

Ten mecz pokazuje jak przecietny jest raphinha

0

Kazda oferta powyzej 30mln jest do wziecia moim zdaniem

0

@Prorokk Waskie patrzenie masz

1

Lawka rezerwowych wraz z Ferranem straszy mocno

0

Straszny przecietniak jako pilkarz nieporadny

1

Nic sie nie stalo. Raphinha to top 5 slrzydlowych na swiecie. A nie soryy..

0

@Prorokk kto ustala normy ?

0

@LatajacyHolender nie ta liga i waga niestety

0

@Yoshi94 Ciebie zlapie jak bedziesz taki bezbronny i wrazliwy

0

@Alberto1031 Zloczyncy nie powinni puszkowac ludzi za zle czyny

1

@Calderon raphinha i torres to sie nie nadaja w ogole na ten klub

1

Dani nawet jak go odmozdzylo i nawywijal to trudno. Na tej stronie same spoleczniaki i obroncy tkzw ,, dobra" zalosne

0

Komentarz usunięty

0

@ziomal62 Ma zone i chce dymac inne laski. To chyba naturalne dla wielu?

0

Majac go na prawej w takiej formie dobrze to wyglada. Lewy na 9tce, a po lewej kupic jakiegos kozaka z dryblingiem co umie mijac obroncow" do przodu" Pozbyc sie szrotu w tej kolejnosci ferran raphinha fati i bedzie mozna walczyc w LM

0

Jak pisalem ,ze to marny grajek, nie lapiacy sie w city do skladu to kazdy pisal, ze to dobry zakup perspektywistyczny... Jak mozna byc tak slepym. Griezmann tez sie kopie po czole a komentatorzy wmawiaja, ludziom ze to wirtuoz. Koszmar

1

Oby nie wrocil tu.

0

Powiem tak. Ciesze sie, ze pauzuje, bo jest cienki i parodyjny, aczkolwiek liga robi z igly widly. Jak zawsze zenada z tymi zawieszeniami

0

@panczo mialem na mysli mecz wczorajszy i forme

0

Hahahhahahahahahahahahaahah

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?