Alberto1031
Dołączył/a: sierpień 2015
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Romario87 beznadziejnie grali i dostali po lbie. Lepiej?
0
@liberoFCB w ktorym miejscu moje zdanie nie jest prawdziwe i zarazem bardziej podsumowujace od Twojego ?
0
To nie jest tak, ze kibice sie napinaja obrazaja zawodnikow itp, bo troluja, czy maja cos z glowa. Maja prawo byc zli. Zwyczajnie widza, ze pilkarze i trener mentalnie nie dojechali, a taka wypowiedz zawodnika po meczu sa tylko potwierdzeniem tego. Przeciez oni zasneli po przerwie. Tyle lat upokorzen ze strony bialych na tle pucharowy, a oni dalej nie kumaja jak wazny jest mental? No to pozdro
2
Realia sa takie, ze na lige europy tez sa za slabi. Moga sobie gadac co chca, ale brzmi to slabo
1
@liberoFCB A ja sie nie zgadzam. Dostali baty i wylatuja nawet z ligi europy. Takie sa realia
3
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Nie wierze.... Koszmar ten zarzad
0
Rashford??? Hahahahahah
0
Jak zaplaca to niech idzie. Przecietny jest
0
@xavi890 racja panowie racja
2
Ten mecz pokazuje jak przecietny jest raphinha
0
Kazda oferta powyzej 30mln jest do wziecia moim zdaniem
0
@Prorokk Waskie patrzenie masz
1
Lawka rezerwowych wraz z Ferranem straszy mocno
0
Straszny przecietniak jako pilkarz nieporadny
1
Nic sie nie stalo. Raphinha to top 5 slrzydlowych na swiecie. A nie soryy..
0
@Prorokk kto ustala normy ?
0
@LatajacyHolender nie ta liga i waga niestety
0
@Yoshi94 Ciebie zlapie jak bedziesz taki bezbronny i wrazliwy
0
@Alberto1031 Zloczyncy nie powinni puszkowac ludzi za zle czyny
1
@Calderon raphinha i torres to sie nie nadaja w ogole na ten klub
1
Dani nawet jak go odmozdzylo i nawywijal to trudno. Na tej stronie same spoleczniaki i obroncy tkzw ,, dobra" zalosne
0
Komentarz usunięty
0
@ziomal62 Ma zone i chce dymac inne laski. To chyba naturalne dla wielu?
0
Majac go na prawej w takiej formie dobrze to wyglada. Lewy na 9tce, a po lewej kupic jakiegos kozaka z dryblingiem co umie mijac obroncow" do przodu" Pozbyc sie szrotu w tej kolejnosci ferran raphinha fati i bedzie mozna walczyc w LM
0
Jak pisalem ,ze to marny grajek, nie lapiacy sie w city do skladu to kazdy pisal, ze to dobry zakup perspektywistyczny... Jak mozna byc tak slepym. Griezmann tez sie kopie po czole a komentatorzy wmawiaja, ludziom ze to wirtuoz. Koszmar
1
Oby nie wrocil tu.
0
Powiem tak. Ciesze sie, ze pauzuje, bo jest cienki i parodyjny, aczkolwiek liga robi z igly widly. Jak zawsze zenada z tymi zawieszeniami
0
@panczo mialem na mysli mecz wczorajszy i forme
0
Hahahhahahahahahahahahaahah