Alberto1031
Dołączył/a: sierpień 2015
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Messibestplayerintheworld araujo jako jedyny mial patent na viniciusa
0
@TheKlucha najwieksze badziewie jakie isntnieje
1
No to po zawodach. Bez Aruajo z realem bayernem i interem... Dno
5
Tylko nie on........
0
@pacior95 Wlasnie wedlug mnie to za grosz go nie ma. Wolny przewidywalny malo skuteczny. Pisze szczerze jak go widze
1
Oby nie. Juz wolalbym Portugalie by wygrala
5
Bardzo licze na jego odejscie po sezonie. Zwyczajnie to juz ten moment
1
Podoba mi sie ten ruch. Bardzo licze na odejscie pique
2
Engolo Kante !!!
0
@pacior95 tylko nie ferranem.. on jest przecietny strasznie
1
@K4tsuuu bo nie sa i nigdy nie byli. Zwlaszcza ferran
0
@fryc_86 taki w ktorym przeciwnik dostaje 5 do 0 i jest to najmniejszy wymiar kary od lidera. Niestety druga polowa cienizna. Zwlaszcza po zejsciu lewego
0
Ferran MVP meczu
0
@AlexDark00 nawet gdyby lezal to potencjal ma nieporownywalny
0
@pt9 fati kiepski ferran dno
1
@DonAndresFCB nie wiem czy by sie zalapal do 11stki
0
@Technik straszny slabiak
0
@MateuszGotowka99 trudno sie nie zgodzic. Mega przecietniaki
0
Na tle najslabszej druzyny w lidze grajacej w dziesieciu wygladamy dosc kiepsko..
0
Lewandowski i koniec. Chyba ze z prawej strony
2
Ja uwazam ze mecz zawalil nam Pedri
3
@KibicBarcy84 No jasne bo messi z Bayernem ostatnimi czasy blyszczal
0
@pichichi7 to bylo wiadome od dawna. Mowilem Nikos Dyzma
0
@Darkin Guardiola zwlaszcza na niego stawia xD
0
@sevs To pewnie bedzie lepszy niz lewy? XD
0
@The_Man szybkosci nie nadrobi. Drybling tez przecietny. Lipa
0
@seba444 ale dembele mial potencjal chociaz a on wcale
1
Zalosne jak odpuscila mallorca przy tych dwoch golach
0
@ToreTToOO Morde to masz Ty. A czy pokaze swoja jakosc zobaczymy. Jak narazie jej brak. W interesie kazdego kibica byloby gdyby jednak odpalil. W co szczerze watpie i dlatego o tym pisze. Tak samo bylo z griezzem
4
Sprzedac Torresa poki jeszcze nie poszlo w swiat jaki to przecietny zawodnik. Z kazdym meczem bedzie trudniej zarobic na nim