0

Di maria Lewy Fati. Calkiem niezle. Z lawki Ferran i mozna grac. Szczerze to mysle ze sportowo wyszloby na dobre. Jest Pedri , Gavi, Araujo.. Wiadomo, ze odmladzanie skladu to inna sprawa. Trzeba to robic rownoczesnie. Mlodzi dobrzy pilkarze sa teraz kosmicznie wyceniani , trzeba grac weteranami i sprowadzac talenty, ktore aspiruja by im dorownac, za nieprzeplacony szmal

3

Szkoda ze nie dostal piątej

1

Haland i ktos solidny tani do obrony

1

@Bobski Rozumiem kazda ze stron, ale ma tez racje. Mimo ze u nas henry i villa dali rade to widac bylo ze nie graja na miare 100% swojego potencjalu.

5

Ferran torres ale to jest przecietny zawodnik

0

Wymiana za dembele i doplata 100mln

1

Albo przegrac 0:1.. Bez sensu takie gadanie image wyglada tez slabo na tle innych klubow po takiej grze i slowach pomeczowych

1

Hahah piekny mecz realu brawo benzema messi dno

0

@dom3kk wolalbym by zaczal na lawce. Jest mega przecietnym grajkiem

0

@ViScAAA pchaja na sile tego cienkiego ferrana

0

Czyli w koncu chcial cos dobrze hehe Spadówka leszczy kuuuu

1

Najgorsze: Dembele i ferran

0

Szkoda chlopaka ale to nie jest kaliber na pilkarza z topu

4

Garcia i Torres... Dwa odpady z man city

1

Dawac Abume i zdrajce Dembusa by zamieszal z przodu. To moze pomoc. Torres out

0

@ToreTToOO ta hehe

6

Ten ferran jest tak przereklamowany mimo braku renomy ze makabra

0

@1kondziu1 szkoda ze tyle kasy dali za niego

2

Traore dawajta do karnych

0

Szkoda ze wzieli tego torresa. Mega przecietny

0

Torres mega przecietny grajek. Niczym sie nie wyroznia

0

Alba to jest tak niski czlowiek ze masakra. Nie mowie tu o wzroscie i statusie majatkowym. Falszywy jak malo kto. Oliwa sprawiedliwa

1

W koncu. Wywalic cieniasa

0

@LaRoja po calej karierze kolego

0

@TonySoprano ferran jest mega przecietnym grajkiem. Nie kot i nie leszcz

0

Tak jak myslalem. Ferrran jest przecietny. Brawo zarzad

0

Beznadziejny numer. Chyba ze dla rezerwowego z ławy. To ok

5

Tylko nie on... juz niech odejdzie bo zawsze bedzie przypominal przeplacony transfer 10krotnie

3

Francuzi w Barcelonie ostatnimi laty to dno

3

Dembele to czlowiek ktory nie posiada mimiki twarzy co swiadczy o jego prymitywizmie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?