Alberto1031
Dołączył/a: sierpień 2015
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No ta.. swoje zarobil
19
Byle nie olmo.. kolejny bezbarwny gracz
0
Griezmann xD beka
0
Obłąkany i falszywy typ
0
Cale szczescie ze uwolnili griezamanna. Nie dalo sie na niego patrzec tu
0
@UncleDrew najwieksza zaleta odejscia leo to uwolnienie griezmanna
0
@Sortello Zlatan , Giovinco , Pedro , Cavani byliby spoko
0
porownajcie sobie jego z griezmannem.. to juz bedzie jasne czemu zawsze psioczylem na transfer francuza
0
Haha ale dno. Ten pilkarz to ucielesnienie porazki tego klubu i kryzysu
0
Zastanawiam sie czemu klub nie wzial pod uwage sprowadzenia takich zawodnikow jak Tevez czy Giovinco . Na sezon lub dwa. Do wziecia za darmo a jakosc lepsza niz takiego de jonga
1
Haha wszystko co zwiazane z odejsciem tego slabiaka byloby dobre. Nawet pal licho te 120melonow ! Adios
0
@BartArt Cou bym dal szanse. Umtiti won
1
Strasznie fatalny grajek. Cale szczescie ze juz odszedl z barcy. Ciesze sie prawie tak mocno jak z odejscia Griezmanna
2
Niesamowita ulga ze juz odszedl
0
@bolinho89 kiepski pilkarz barca go zweryfikowala
0
@korolocik 8 dla coutinho powinno byc
3
Dobrze to wyglada. Jedyne co bym zamienil to 9 dla kuna , 11 depay i 19 demir
0
@4Fabregas4 Racja. Tez poczulem ulge
4
Czy wy tez jak ja poczuliscie ulge ze odchodzi? Ja nie moglem patrzec juz na jego twarz w tej koszulce. O grze nie wspomne
1
Nie ma co sie oszukiwac ale griezmann to nawet na pensje nie zaslugiwal razem z dembele
1
@Remi70 griezmann jest kompletnie przereklamowanym produktem na skale dyzmy
0
@Cypi$ Cavani dobra opcja
0
@Cypi$ Cavani !
1
Brac Cavaniego oddac Emersona i Pjanica
3
@rk bo griez jest denny i to jest jasne ale ludzie nie widza
2
Nikt nie chce takiego slabeusza. Caly swiat juz sie na nim poznal odkad trafil do barcy
0
Licze na niego w tym roku
0
Garcia to przecietny zawodnik , Griezmann tez tylko drozszy i rozreklamowany
0
Najlepsze
Depay i De jong
Najgorsze
Garcia Griezmann
Strata 2 punktow w 2 kolejce
0
@PeterGabriel to norma. Zawsze tak jest