O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od 1998

Statystyki

  • Dni w serwisie 2680
  • Liczba komentarzy 337
  • Polecenia 398

Komentarze

rk

1

@Striker obyś miał rację ;)

rk

3

Nie wiem czy Xavi w tej chwili jest odpowiedni. Potrzeba trenera który nie będzie się z nimi szczypał i patrzył że to Messi czy inny. Jak się nie podoba to na trybuny. To jest Barcelona więcej niż klub tak czy nie w końcu ? A oni od 2 sezonów chodzą po boisku że spać się chce. No dramat i to to za jaką kasę..

rk

0

Przepraszać ? Słucham ? A Griezz kolejny po Coutinho. Barca to chyba jedyny klub na świecie który wydaje tyle kasy na zawodników kompletnie nie pasujących do tego klubu. Inna sprawa to jedna taktyka pod Messiego i nic więcej.

rk

6

Szkoda że Messi jako w końcu kapitan dostosowuje się poziomem do reszty chociażby pod względem zaangażowania. Żeby nie było nic mu nie ujmuje ale irytuje mnie od dawna ten stan rzeczy.

rk

7

@Bart_08 ale pieprzysz głupoty. Nawet jakby przyszedł żółtodziub to nadal on jest Twoim przełożonym i masz guzik do gadania. Autorytet to inna sprawa.

Zobacz wszystkie
rk

33

Był powód to gwizdali.

rk

18

Hehehe ktoś tu żyje przeszłością. Od 2 sezonów Busquets nadaje się co najwyżej na zmiennika. Latka lecą ale co super trener musi stawiać na święte krowy.

rk

15

Jeśli z ogorkami się męczą to nie mamy o czym rozmawiać. Teraz powinni wszystkim udowodnić że mecz PSG to wypadek przy pracy jednak jest jak jest..

rk

14

Co się z tym klubem dzieje nie mam pytań. A tego pana nie ma sensu słuchać i komentować od dawna.

rk

13

Jak się skończą rządy szatni i chodzenie po boisku może wreszcie wróci radość z oglądania gry Barcelony. Tyle i aż.