O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od 1998

Statystyki

  • Dni w serwisie 3448
  • Liczba komentarzy 964
  • Polecenia 1118

Komentarze

rk

0

@ŁukaszNidzica na farcie można wygrać mecz czy dwa. Inni może mają pecha co ?

rk

0

@macio_944 hehehe a pomyśl sobie jak to jest oglądać gdy Barcelona gra i komentatorzy nie potrafią być obiektywni :) już zdążyłem przywyknąć więc Wam też to radzę.

rk

0

@cules100pro w takim razie chybq przyjemność być kibicem realu skoro grają ciągle z frajerami.

rk

0

@tervas zadajesz pytanie czy Silva będzie lepszy niż Frankie. Tak więc ciężko powiedzieć bo to całkiem różni piłkarze i inne pozycje.

rk

0

Normalnie aż ciężko uwierzyć w takie rzeczy. Chciałbym żeby to wyglądało jakby ktoś ich wynajął ale wiadomo że tak nie jest. Mimo wielu fajnych transferów cała ta otoczka z transferami w drugą stroną pozostawia wielki niesmak bo tak się nie po prostu nie robi. Niby za Bartomeu próbowano dyskredytować zawodników. Miało być przecież w końcu lepiej ale widzę że pewne praktyki są dalej. Zobaczymy jeszcze co z rejestracją zawodników bo to wstyd na cały świat żeby robić takie rzeczy prawie że na farta.

Zobacz wszystkie
rk

43

Dembele out. Nie rozumiem ludzi, którzy chcą żeby został. Jakby Barcelona to faktycznie był taki Arsenal czyli średniak po prostu. Za tą kasę co przyszedł w jakim stopniu potwierdził swoją wartość ? Jeszcze myśli że jest wart swojej ceny i wysokiej pensji, którą pobiera. Bartek za bardzo ich rozpieścił i jak dla mnie nie ma tu miejsca dla takich graczy.

rk

33

Był powód to gwizdali.

rk

28

Co kogo obchodzi Real ? Niech się zajmie swoim klubem bo z tym ma chyba większy problem.

rk

18

Hehehe ktoś tu żyje przeszłością. Od 2 sezonów Busquets nadaje się co najwyżej na zmiennika. Latka lecą ale co super trener musi stawiać na święte krowy.

rk

17

Apropo kibiców to jeśli mają przychodzić tylko bo gra tu taki i taki piłkarz to wcale niech nie przychodzą sezonowcy :) W końcu Barca to więcej niż klub ?

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Czy Barcelona powinna starać się jeszcze o podpis Ousmane'a Dembele pod nową umową?