1

Pjanic xD ale beka.. Griezmann Pjanic Brajtlajt.... co za dno

0

A my z beznadziejnym griezmannem..

0

Oby tylko pozbyli sie griezmanna i brajtlajta.. blagam

0

@wroclawskifan W tym , ze wiecej na swiecie jest glupich ludzi co mowia statystyki

0

@oZinho 3 pilkarskie katastrofy bo Griezmann mimo ze gra regularnie pokazuje jak jest slaby w tym klubie

0

Ale dno. Bylo pewne ze nikt takiego cieniasa nie kupi..

1

@Adi123456789 ich tez

0

Byle bez griezmanna

0

@Bykunn Niestety. Wspolczuje

0

@wroclawskifan Nic nie kumasz jak wiekszosc.. Tych co wymieniles juz spisalem na straty. Za Griezmanna mozna jeszcze odzyskac czesc wtopionej kasy..

0

@kibic555 Serio. Nic nie wnosi do gry

3

Byle pozbyli sie Griezmanna i Brajtlajta

0

Najwieksze dno transferowe to griezmann. Nie da sie go pozbyc..

0

@janek_centrum to byloby cudowne

0

Komentarz usunięty

0

@robimen12345 Tak. Nie wyglada na pilkarza

1

@Naker Sportowo Griezmann gorszy od wszystkich wymienionych

1

@normasubiektywna Griezmann sportowo to moze rywalizowac z Brajtlajtem jedynie..

0

@Bykunn Skoro obywatel homo chce to tak samo moze sobie wstawic logo z orlem. . Mieszanie orla z teczowa flaga to ingerencja na sile i to niesmaczna. Czego nie kumasz?

0

@Bykunn podpinanie godła pod chore ideologie niszczace swiat chociazby.. jakis kark tatuuje bo utozsamia sie z historia..

1

Kwadratowy aguero w srodku . Postura dzika tucznika

4

Fatalnie wygląda obecnie. Ulany i nabity jak dzik. Zero zwinnosci i szybkosci

0

Nikt nie chce Cie w tym klubie!!!

5

Nikt w zyciu nie posadzal tego klubu o te cechy i z reguly klub ktoremu kibicuja ludzie z wyboru na calym swiecie jest dla wszystkich, wiec po co ta propaganda? Swiat idzie na dno. Robcie screeny

9

Marksisci i tyle

1

Oby tylko griezmann odszedl i bedzie dobrze

0

@Kismeth kto wie ale zawodnicy to dno

0

@Nieznajomy nie da sie niestety

1

Nie ma to jak zaplacic 100mln za saula..

0

@BARCA1899Messi za griezmanna to wymiana na zgrzewke coli bylaby do zastanowienia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?