Alberto1031
Dołączył/a: sierpień 2015
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Pjanic xD ale beka.. Griezmann Pjanic Brajtlajt.... co za dno
0
A my z beznadziejnym griezmannem..
0
Oby tylko pozbyli sie griezmanna i brajtlajta.. blagam
0
@wroclawskifan W tym , ze wiecej na swiecie jest glupich ludzi co mowia statystyki
0
@oZinho 3 pilkarskie katastrofy bo Griezmann mimo ze gra regularnie pokazuje jak jest slaby w tym klubie
0
Ale dno. Bylo pewne ze nikt takiego cieniasa nie kupi..
1
@Adi123456789 ich tez
0
Byle bez griezmanna
0
@Bykunn Niestety. Wspolczuje
0
@wroclawskifan Nic nie kumasz jak wiekszosc.. Tych co wymieniles juz spisalem na straty. Za Griezmanna mozna jeszcze odzyskac czesc wtopionej kasy..
0
@kibic555 Serio. Nic nie wnosi do gry
3
Byle pozbyli sie Griezmanna i Brajtlajta
0
Najwieksze dno transferowe to griezmann. Nie da sie go pozbyc..
0
@janek_centrum to byloby cudowne
0
Komentarz usunięty
0
@robimen12345 Tak. Nie wyglada na pilkarza
1
@Naker Sportowo Griezmann gorszy od wszystkich wymienionych
1
@normasubiektywna Griezmann sportowo to moze rywalizowac z Brajtlajtem jedynie..
0
@Bykunn Skoro obywatel homo chce to tak samo moze sobie wstawic logo z orlem. . Mieszanie orla z teczowa flaga to ingerencja na sile i to niesmaczna. Czego nie kumasz?
0
@Bykunn podpinanie godła pod chore ideologie niszczace swiat chociazby.. jakis kark tatuuje bo utozsamia sie z historia..
1
Kwadratowy aguero w srodku . Postura dzika tucznika
4
Fatalnie wygląda obecnie. Ulany i nabity jak dzik. Zero zwinnosci i szybkosci
0
Nikt nie chce Cie w tym klubie!!!
5
Nikt w zyciu nie posadzal tego klubu o te cechy i z reguly klub ktoremu kibicuja ludzie z wyboru na calym swiecie jest dla wszystkich, wiec po co ta propaganda? Swiat idzie na dno. Robcie screeny
9
Marksisci i tyle
1
Oby tylko griezmann odszedl i bedzie dobrze
0
@Kismeth kto wie ale zawodnicy to dno
0
@Nieznajomy nie da sie niestety
1
Nie ma to jak zaplacic 100mln za saula..
0
@BARCA1899Messi za griezmanna to wymiana na zgrzewke coli bylaby do zastanowienia