Alberto1031
Dołączył/a: sierpień 2015
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Na taka prezentacje to by sie nawet nie chcialo isc
0
Komentarz usunięty
0
@dinero Garcia to wielki gracz?? No bez jaj
1
Jedyny plus to ze za darmo.. Reszty plusow brak
1
@viscajasiek hehe smiech smiechem ale chcialbym zobaczyc leo i cr7 razem. Griezmann to kapiszon jakich malo
0
Niech biora Griezmanna. Stac ich na to by wywalic duzo milionow psu w du*e
0
Ciekawe czy Garcia go wygryzie ze skladu. Sadze ze nie
0
@rk jaja z tym griezmannem co? Nie wierze ze napisali cos takiego.. cyrk . Leszcz jakich malo
1
@Gacu95 Masz racje to jest dyzma. On ma jakies chody? To chyba jest Żyd z pochodzenia ze media tak klamia na jego korzysc bo juz nie mam innego wytlumaczenia na to co sie dzieje.. mam nadzieje ze odejdzie
0
Blagam Griemann do psg out
0
@patryk1995991 a griezmann ???? Nie zartuj ze chcesz go w skladzie
0
@Przemas8411 a griezmann dalej w klubie.
0
Transfer Griezmanna to byl kapiszon jakich malo. Moze Coutinho moze sie rownac z tym
0
Czas zrobic czystki i pozbyc sie szrotu typu griezmann i brajtlajt
0
Teraz trzeba znalezc frajera co sie da nabrac i opchnac mu griezmanna za jak najwiekszy hajs
0
Sprzedac griezmanna i bedzie git
0
@Pawel1985 i griezmannem
0
@zibi Dziewczynki proponuje schowac barbie i marsz do spania... ;)
0
@SeWo77 Griezmana wywalam bo jest zalosny odkad przyszedl a kosztowal krocie. Aguero nic nie kosztowal wiec ryzyko zadne. Zastanow sie a pozniej napisz
0
@dzefrej234 blagam nie. Oczy krwawia jak sie oglada griezmana w barcy
0
@19Riki20 odzyskac hajs za chlam typu brajt griezmann coutinho dembele lenglet
0
@monsterrize dembele ma przeblysk na skrzydle ale za drogi jak na takie pojedyncze objawienia
0
@monsterrize masz racje zgadzam sie , z tym ze taki griezman przy messim nie nadaje sie na zadna pozycje w tym klubie Jako skrzydlowy jest zalosny jako 9tka marny
0
@dzefrej234 byloby pieknie byle griezman won
0
@dzefrej234 wiem ale bardziej chodzi o to by ta koszulka sie zwolnila xD
0
@45M4R pytanie kto do podstawy bo na bank nie griezmann ani brajtlajt. Dwa cieniasy
0
@emil102_fcbarca to komedia. Tylko griezmann gorszy od niego biorac pod uwage cene
0
@zeko0 niech dadza jeszcze depaya , sprzedadza fatalnego griezmanna , brajtlajta i bedzie git
0
@dzefrej234 oby tylko griezmann i brajtlajt won
0
@Oskar28 griezmann brajtlajt won!