0

Na taka prezentacje to by sie nawet nie chcialo isc

0

Komentarz usunięty

0

@dinero Garcia to wielki gracz?? No bez jaj

1

Jedyny plus to ze za darmo.. Reszty plusow brak

1

@viscajasiek hehe smiech smiechem ale chcialbym zobaczyc leo i cr7 razem. Griezmann to kapiszon jakich malo

0

Niech biora Griezmanna. Stac ich na to by wywalic duzo milionow psu w du*e

0

Ciekawe czy Garcia go wygryzie ze skladu. Sadze ze nie

0

@rk jaja z tym griezmannem co? Nie wierze ze napisali cos takiego.. cyrk . Leszcz jakich malo

1

@Gacu95 Masz racje to jest dyzma. On ma jakies chody? To chyba jest Żyd z pochodzenia ze media tak klamia na jego korzysc bo juz nie mam innego wytlumaczenia na to co sie dzieje.. mam nadzieje ze odejdzie

0

Blagam Griemann do psg out

0

@patryk1995991 a griezmann ???? Nie zartuj ze chcesz go w skladzie

0

@Przemas8411 a griezmann dalej w klubie.

0

Transfer Griezmanna to byl kapiszon jakich malo. Moze Coutinho moze sie rownac z tym

0

Czas zrobic czystki i pozbyc sie szrotu typu griezmann i brajtlajt

0

Teraz trzeba znalezc frajera co sie da nabrac i opchnac mu griezmanna za jak najwiekszy hajs

0

Sprzedac griezmanna i bedzie git

0

@Pawel1985 i griezmannem

0

@zibi Dziewczynki proponuje schowac barbie i marsz do spania... ;)

0

@SeWo77 Griezmana wywalam bo jest zalosny odkad przyszedl a kosztowal krocie. Aguero nic nie kosztowal wiec ryzyko zadne. Zastanow sie a pozniej napisz

0

@dzefrej234 blagam nie. Oczy krwawia jak sie oglada griezmana w barcy

0

@19Riki20 odzyskac hajs za chlam typu brajt griezmann coutinho dembele lenglet

0

@monsterrize dembele ma przeblysk na skrzydle ale za drogi jak na takie pojedyncze objawienia

0

@monsterrize masz racje zgadzam sie , z tym ze taki griezman przy messim nie nadaje sie na zadna pozycje w tym klubie Jako skrzydlowy jest zalosny jako 9tka marny

0

@dzefrej234 byloby pieknie byle griezman won

0

@dzefrej234 wiem ale bardziej chodzi o to by ta koszulka sie zwolnila xD

0

@45M4R pytanie kto do podstawy bo na bank nie griezmann ani brajtlajt. Dwa cieniasy

0

@emil102_fcbarca to komedia. Tylko griezmann gorszy od niego biorac pod uwage cene

0

@zeko0 niech dadza jeszcze depaya , sprzedadza fatalnego griezmanna , brajtlajta i bedzie git

0

@dzefrej234 oby tylko griezmann i brajtlajt won

0

@Oskar28 griezmann brajtlajt won!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?