O sobie

  • Zainteresowania piłka nożna
  • Ulubiony zawodnik Andres Iniesta
  • Ulubione zespoły Ruch Chorzów , Fc Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 2005

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 4200
  • Liczba komentarzy 1022
  • Polecenia 1412

Komentarze

3

@ShawnC
A kogo miał w ich miejsce wystawić?

0

@MasonStorm
Również wolałbym żeby został, ale Mes Que Un Club zobowiązuje. Przeżyliśmy odejście Neymar,Suareza i Messiego więc Dembele też przeżyjemy.

0

Co to za ananas, ktoś wie?:D

0

@Azacca
Zdecydowanie Gaya, choć Grimaldo też jest świetny na swojej pozycji

0

A może tak wymiana Dembele za Ziyecha lub Pulisica/ Wernera?:) Chodzi mi oczywiście o wypożyczenie, bo żaden z nich na zasadzie wymiany nie przyjdzie.

Zobacz wszystkie

63

A czy ktoś z was to zinterpretował w ten sposób, że trener widząc jak kiepska atmosfera panuje w zespole stara się stanąć za chłopakami aby się nie podłamali? Mi szczerze mówiąc coś takiego przeszło przez myśl, że kolejna krytyka mogłaby ich dobić a nie zmotywować bo nie oszukujmy się, ale są tu pojedyncze osoby, które o motywacji już dawno zapomniały. VeB!

35

Lubie czytać jego wypowiedzi, i osobiście sądzę że prawdziwą Barce Quique poznamy po tym jak poskłada i ułoży drużynę po letnim okresie przygotowawczym. Jutro po 3pkt panowie! VeB!

32

Ludzie ogarnięcie się, wylewacie żale jakbyśmy niespodziewanie przegrali ze słabym Bayernem. Sprzedać wszystkich , zwolnić trenera , te komentarze są na gorszym poziomie niż obecna gra Barcelony. Przyzwyczaili nas do sukcesów, bo mieliśmy złote pokolenie, które z roku na rok się rozpadało a następców nie było, i nie wymagajcie tutaj ogarnia Bayernu od piłkarzy takich jak Gavi, Nico i całej reszty, która w profesjonalny futbol dopiero wchodzi. Zespoły takie jak Liverpool czy Chelsea buduje się latami i nas czeka teraz dokładnie taka samą droga. Tyle w temacie, nie pozdrawiam sezonowców dla których zmartwieniem będzie fakt iż jutro w szkole będą się z nich śmiać bo Barca przegrała, a całej reszcie życzę spokojnej nocy.
VeB!!!

31

Legenda głosi, że Casemiro nadal leży zwinięty w dywan i turla się po Bernabeu...

30

@MarioVeB! A czym zasłużył Lautaro, żeby wydać na niego ok 111mln euro?