O sobie

  • Zainteresowania piłka nożna
  • Ulubiony zawodnik Andres Iniesta
  • Ulubione zespoły Ruch Chorzów , Fc Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 2005

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 3600
  • Liczba komentarzy 816
  • Polecenia 1025

Komentarze

1

Moja opinia jest taka, że powinni powalczyć z City o Yana Couto. Cena nie jest wygórowana, a jeżeli ktoś oglądał mecze reprezentacji Brazylii wie, że jest to na prawdę obiecujący zawodnik. Niestety prawy obrońca to na obecnym rynku towar deficytowy.

4

A co myślicie gdyby naszym wzmocnieniem miał zostać powracający z wypożyczenia Coutinho? On nadal ma to coś w sobie a wierzę, że trener byłby w stanie zrobić z tego użytek. Doprowadzić Dembele do momentu w którym będzie w stu procentach gotów do gry i myślę, że przy obecnej sytuacji kryzysowej tych dwóch piłkarzy mógłby wnieść bardzo wiele do zespołu. W mojej opinii sprzedaż Firpo, Rakitica, Cucu, Rafinhi czy Nelsona Semedo dałoby pewien oddech w drabince placowej, która możnaby spożytkować na konkretne wzmocnienie. No i ciekawą opcja jest ten Meunier, na pewno nie gorszy od Nelsona i za darmo (: jedno jest pewne, to będzie bardzo trudne okienko dla każdego z zespołów i każdy zakup powinien być przemyślany dwa razy. No i na koniec w mojej opinii kupno Lautaro nie uzdrowi naszego ataku, a już na pewno nie za kwotę którą stawia inter. VeB!

30

@MarioVeB! A czym zasłużył Lautaro, żeby wydać na niego ok 111mln euro?

1

Was nadal boli ta porażka sprzed roku? Trzeba być obiektywnym i przyznać, że Lfc zasługuje na awans, a ich gra i walka to dla obiektywnego kibica wielki spektakl. My mamy swoje meczycho w środę i na tym trzeba się skupić o ile dojdzie oczywiście do skutku. Pozdrówki!

0

Brawa dla Realu, w drugiej połowie nakryli nas czapką. Słaby Real wygrał z jeszcze słabszą Barceloną tak to można podsumować. Wstydzę się postawy Barcelony i pisze to pierwszy raz od 2011r czyli od momentu dołączania do forum. Mimo wszystko kibicem się jest a nie bywa. VeB!

Zobacz wszystkie

63

A czy ktoś z was to zinterpretował w ten sposób, że trener widząc jak kiepska atmosfera panuje w zespole stara się stanąć za chłopakami aby się nie podłamali? Mi szczerze mówiąc coś takiego przeszło przez myśl, że kolejna krytyka mogłaby ich dobić a nie zmotywować bo nie oszukujmy się, ale są tu pojedyncze osoby, które o motywacji już dawno zapomniały. VeB!

35

Lubie czytać jego wypowiedzi, i osobiście sądzę że prawdziwą Barce Quique poznamy po tym jak poskłada i ułoży drużynę po letnim okresie przygotowawczym. Jutro po 3pkt panowie! VeB!

31

Legenda głosi, że Casemiro nadal leży zwinięty w dywan i turla się po Bernabeu...

30

@MarioVeB! A czym zasłużył Lautaro, żeby wydać na niego ok 111mln euro?

27

Cieszy obecność Umtitiego i Aleni :) po 3pkt! VeB!