Alberto1031
Dołączył/a: sierpień 2015
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@nationalpen Mam to samo. Wszystko przez bartomeu i taka jest prawda. Nikt nie byl w stanie tak nasrac na ten klub jak ten typ
1
Madrze stracone punkty i pewna wypowiedz trenera na konferencji pomeczowej. Jest nadzieja
0
Czyzby perełka na miare brajtłajta? Zacieramy rece ! Proponuje wymienic za griezmanna i doplacic symboliczny milion. Tak na powaznie to nic juz nie jest powazne w tym klubie
16
Messi zwijaj mandzur . Dzieki za wszystko to byly piekne czasy. Co do obecnej barcy... Chcieli francuzow to maja. Jeszcze kilka miesiecy i ten klub bedzie memem w 100procentach. Griezmann lenglet i dembele to najgorsze co moglo spotkac ten klub. Oczywiscie uwzgledniajac kase jaka za nich wylozyli
0
Barca to obecnie nawet z legią by mogla pogubic punkty wiec powinniscie walczyc o pelna pule
0
Nie ma to jak kolejny charakterny trener co nie uznaje porazki... z griezmannem dobrze sie dobrali..
0
Chyba tylko griezmann byl gorszym wyborem z obecnej kadry w stosunku do swojej ceny... dembele tez kiepsko... francuzi won !
0
Francuzi dla tego klubu to jakas porazka. Wszyscy procz Henry'ego to klauny boiskowe
0
@Gregsky10 griezmann to straszny klaun pilkarsko dramatyczny xD lenglet umtiti to raj dla napastnikow druzyn przeciwnych a dembele , potencjal ma ale nie w barcelonie
0
Mistrzowie swiata out !!!
2
Bede to powtarzal jak mantre. Najgorsze: Francuzi !!!!!!
0
Hahaha ambitny trener
2
Klub spadl na same dno a to jeszcze nie koniec konsekwencji lat nieudolnej polityki i tramsferow
4
Jedyna rewolucja to oddanie krola strzelcow do atleti xD
2
@Barcelonista94 jedyna rewolucja i zmiana to oddanie krola strzelcow do atletico przed sezonem xD
0
@patryk1995991 griezman dramatyczny brejt tak samo. .przykre czasy barcy nastaly
0
@xoran przeciez sam chcial odejsc... to w koncu nie?
0
@Avatarr racja hehe
0
Od tamtego dnia nic juz nie jest takie jak bylo
0
@xoran Chyba Tobie brakuje wyobrazni. Myslisz ze ktos z dwojki psg city nie chcialoby zapewnic sobie uslug messiego kosztem np oddania jednego gracza ze skladu? Pomyśl potem pisz
0
Griezmann na prezydenta !
0
W sumie gdyby zubizareta zamiast krecic netflixa z koemanem zajeliby sie branza porno to przynajmniej byliby na szczycie. Takiego burdelu serio jak w barcie nie ma nigdzie.
1
@MarcelNJ11 gdyby zubizareta zamiast krecic netflixa z koemanem zajeliby sie branza porno to przynajmniej byliby na szczycie. Takiego burdelu jak w barcie nie ma nigdzie.
1
Griezmann braithwaite i reszta miernot...
0
@Tomek54321 to po czesci tez. Wiekszosc wypalonych a do tego dramatyczne transfery miernych graczy typu griezmann co 120mln za niego nie zwroci sie na boisku nawet w przyszlym zyciu
0
Chyba na porn tube. Bo patrzac na to co sie dzieje w klubie i transferach to jeden wielki burdel
0
@czar007 griezmann sie nie nadaje . Ze wszystkim sie zgadzam co mowisz procz z tyn gosciem w skladzie. Wooooon please
0
@Herbert bo dla barcy juz wakacje za 2 tyg xd
0
@janek_centrum tez bym bral ta opcje w ciemno
0
@Avatarr rece opadaja po co oni wywalali taka kase w bloto biorac takich leszczykow jak griezmann pjanic czy cou...przeciez te kwoty byly z czapy conajmniej o polowe. Teraz placz i brak siana nawet na depaya za rozsadna kase