0

@nationalpen Mam to samo. Wszystko przez bartomeu i taka jest prawda. Nikt nie byl w stanie tak nasrac na ten klub jak ten typ

1

Madrze stracone punkty i pewna wypowiedz trenera na konferencji pomeczowej. Jest nadzieja

0

Czyzby perełka na miare brajtłajta? Zacieramy rece ! Proponuje wymienic za griezmanna i doplacic symboliczny milion. Tak na powaznie to nic juz nie jest powazne w tym klubie

16

Messi zwijaj mandzur . Dzieki za wszystko to byly piekne czasy. Co do obecnej barcy... Chcieli francuzow to maja. Jeszcze kilka miesiecy i ten klub bedzie memem w 100procentach. Griezmann lenglet i dembele to najgorsze co moglo spotkac ten klub. Oczywiscie uwzgledniajac kase jaka za nich wylozyli

0

Barca to obecnie nawet z legią by mogla pogubic punkty wiec powinniscie walczyc o pelna pule

0

Nie ma to jak kolejny charakterny trener co nie uznaje porazki... z griezmannem dobrze sie dobrali..

0

Chyba tylko griezmann byl gorszym wyborem z obecnej kadry w stosunku do swojej ceny... dembele tez kiepsko... francuzi won !

0

Francuzi dla tego klubu to jakas porazka. Wszyscy procz Henry'ego to klauny boiskowe

0

@Gregsky10 griezmann to straszny klaun pilkarsko dramatyczny xD lenglet umtiti to raj dla napastnikow druzyn przeciwnych a dembele , potencjal ma ale nie w barcelonie

0

Mistrzowie swiata out !!!

2

Bede to powtarzal jak mantre. Najgorsze: Francuzi !!!!!!

0

Hahaha ambitny trener

2

Klub spadl na same dno a to jeszcze nie koniec konsekwencji lat nieudolnej polityki i tramsferow

4

Jedyna rewolucja to oddanie krola strzelcow do atleti xD

2

@Barcelonista94 jedyna rewolucja i zmiana to oddanie krola strzelcow do atletico przed sezonem xD

0

@patryk1995991 griezman dramatyczny brejt tak samo. .przykre czasy barcy nastaly

0

@xoran przeciez sam chcial odejsc... to w koncu nie?

0

@Avatarr racja hehe

0

Od tamtego dnia nic juz nie jest takie jak bylo

0

@xoran Chyba Tobie brakuje wyobrazni. Myslisz ze ktos z dwojki psg city nie chcialoby zapewnic sobie uslug messiego kosztem np oddania jednego gracza ze skladu? Pomyśl potem pisz

0

Griezmann na prezydenta !

0

W sumie gdyby zubizareta zamiast krecic netflixa z koemanem zajeliby sie branza porno to przynajmniej byliby na szczycie. Takiego burdelu serio jak w barcie nie ma nigdzie.

1

@MarcelNJ11 gdyby zubizareta zamiast krecic netflixa z koemanem zajeliby sie branza porno to przynajmniej byliby na szczycie. Takiego burdelu jak w barcie nie ma nigdzie.

1

Griezmann braithwaite i reszta miernot...

0

@Tomek54321 to po czesci tez. Wiekszosc wypalonych a do tego dramatyczne transfery miernych graczy typu griezmann co 120mln za niego nie zwroci sie na boisku nawet w przyszlym zyciu

0

Chyba na porn tube. Bo patrzac na to co sie dzieje w klubie i transferach to jeden wielki burdel

0

@czar007 griezmann sie nie nadaje . Ze wszystkim sie zgadzam co mowisz procz z tyn gosciem w skladzie. Wooooon please

0

@Herbert bo dla barcy juz wakacje za 2 tyg xd

0

@janek_centrum tez bym bral ta opcje w ciemno

0

@Avatarr rece opadaja po co oni wywalali taka kase w bloto biorac takich leszczykow jak griezmann pjanic czy cou...przeciez te kwoty byly z czapy conajmniej o polowe. Teraz placz i brak siana nawet na depaya za rozsadna kase

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?