Alberto1031
Dołączył/a: sierpień 2015
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ksobi to niech wyłączą na rok i nadaja czarny pasek. Tez bedziesz ich bronil ? A ziomkowi z fcb com wmawial ze to fair ? Ludzie.. Nie dajmy sie
1
Fc patologia ... brawo luisito
0
Ale łomot sie szykuje z paryzem
0
@jolowanila Czlowieku nic sie nie dzieje bez przyczyny. To jest zjazd polityczny i dlatego tez sportowy. Czy ogladasz co robi suarez w atletico?? A Ty temu wszystkiemu jeszcze przyklaskujesz jak widz propagandy w tv. Grunt ze nie jestes kibicem sukcesu. Jestes kibicem porazki
2
Najgorsze. Oddanie suareza za free !! Bandytyzm
0
Nie wierze jakimi dziadami staje sie nasz klub... co to za jakis cienias. Malo im kerrisonow i chigrynskich ???
0
Czekaj "Kuman". Zaraz Liga mistrzow
0
@jolowanila uwazasz ze jest dobrze? No to czeka Cie niezle rozczarowanie pod koniec sezonu. W lutym rusza LM
3
Najgorsze przed Toba Ronald. Liga Mistrzów coming..
1
Kogo Ty chcesz oszukac Franek
2
Niestety, ale po finezyjnej barcelonie nie zostal nawet sam messi . Ta drużyna stała się ekipą koszykarzy z kosmicznego meczu. No nic i tak trzeba sie cieszyc ze mielismy okazje tyle sezonow cieszyc oko magiczną piłką ala xavi iniesta messi neymar eto'o villa puyol yaya luisito . Piona
1
Nie ma co sie oszukiwac i rozdrabniac na najlepsze i najgorsze.. powiedzmy sobie szczerze. Klub zmierza sportowo ku przepaści
0
Wymiana za albe
0
Puchar gampera moze?
0
@Joe_Pesci Wszyscy sa siebie warci.. Nie ma sensu rozkminiac ktorzy gorsi.. Tacy sami. W rządzie byla i jest patologia. Rak . Niestety dzieki mediom nieoperacyjny :/
0
Za mocny na barce obecnie wiec odszedl . Proste
1
@Remi70 czyli jeszcze gorzej xD
1
@formentera2017 masz racje. Mistrz swiata brzmi przy tym zawodniku jak niesmaczy zart
7
@igimigi18 na swoim rownym poziomie xD
20
Oddac suareza wziac aguero. Swietne... patologia
1
Przeciez to bylo pewne ze tak bedzie
0
Hehe nic nowego dżordi
0
Griezmann urodzony wojownik
0
@luke975 Hehe luzik ja pisalem zartobliwie. Griezmann przechodzi samego siebie jesli chodzi o kabaret
0
Beznadziejna zapchajdziura... brak slow jak ten klub sie stacza
1
Riqui kim Ty jestes przy Griezmannie ! Troche pokory
0
Najlepsze Griezmann , w końcu to mistrz świata
0
Griezmaaaaaaaannnn
0
@Undertaker87 Jedyne co daje to kabaret , bo ja jak ogladam mecze z nim to juz sie nawet nie wkurzam
. Zaczelo mnie to zwyczajnie bawic xD
0
Widac ze gosc wierzy w ta druzyne