0

@ksobi to niech wyłączą na rok i nadaja czarny pasek. Tez bedziesz ich bronil ? A ziomkowi z fcb com wmawial ze to fair ? Ludzie.. Nie dajmy sie

1

Fc patologia ... brawo luisito

0

Ale łomot sie szykuje z paryzem

0

@jolowanila Czlowieku nic sie nie dzieje bez przyczyny. To jest zjazd polityczny i dlatego tez sportowy. Czy ogladasz co robi suarez w atletico?? A Ty temu wszystkiemu jeszcze przyklaskujesz jak widz propagandy w tv. Grunt ze nie jestes kibicem sukcesu. Jestes kibicem porazki

2

Najgorsze. Oddanie suareza za free !! Bandytyzm

0

Nie wierze jakimi dziadami staje sie nasz klub... co to za jakis cienias. Malo im kerrisonow i chigrynskich ???

0

Czekaj "Kuman". Zaraz Liga mistrzow

0

@jolowanila uwazasz ze jest dobrze? No to czeka Cie niezle rozczarowanie pod koniec sezonu. W lutym rusza LM

3

Najgorsze przed Toba Ronald. Liga Mistrzów coming..

1

Kogo Ty chcesz oszukac Franek

2

Niestety, ale po finezyjnej barcelonie nie zostal nawet sam messi . Ta drużyna stała się ekipą koszykarzy z kosmicznego meczu. No nic i tak trzeba sie cieszyc ze mielismy okazje tyle sezonow cieszyc oko magiczną piłką ala xavi iniesta messi neymar eto'o villa puyol yaya luisito . Piona

1

Nie ma co sie oszukiwac i rozdrabniac na najlepsze i najgorsze.. powiedzmy sobie szczerze. Klub zmierza sportowo ku przepaści

0

Wymiana za albe

0

Puchar gampera moze?

0

@Joe_Pesci Wszyscy sa siebie warci.. Nie ma sensu rozkminiac ktorzy gorsi.. Tacy sami. W rządzie byla i jest patologia. Rak . Niestety dzieki mediom nieoperacyjny :/

0

Za mocny na barce obecnie wiec odszedl . Proste

1

@Remi70 czyli jeszcze gorzej xD

1

@formentera2017 masz racje. Mistrz swiata brzmi przy tym zawodniku jak niesmaczy zart

7

@igimigi18 na swoim rownym poziomie xD

20

Oddac suareza wziac aguero. Swietne... patologia

1

Przeciez to bylo pewne ze tak bedzie

0

Hehe nic nowego dżordi

0

Griezmann urodzony wojownik

0

@luke975 Hehe luzik ja pisalem zartobliwie. Griezmann przechodzi samego siebie jesli chodzi o kabaret

0

Beznadziejna zapchajdziura... brak slow jak ten klub sie stacza

1

Riqui kim Ty jestes przy Griezmannie ! Troche pokory

0

Najlepsze Griezmann , w końcu to mistrz świata

0

Griezmaaaaaaaannnn

0

@Undertaker87 Jedyne co daje to kabaret , bo ja jak ogladam mecze z nim to juz sie nawet nie wkurzam
. Zaczelo mnie to zwyczajnie bawic xD

0

Widac ze gosc wierzy w ta druzyne

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?