Alberto1031
Dołączył/a: sierpień 2015
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Messi odejdzie po sezonie. Fajnie bylo ale sie skonczylo. Tercet MSN klasa for ever. Griezmann rowna sie nieporozumienie
Wziac za niego 2 dychy , paczke draży i sie pozegnać bo bardziej przereklamowanego gracza do zaplaconej ceny nie znam
7
Busquets juz powinien zchodzic ze sceny. Niech wezmie ze soba griezmanna i roberto
8
Ten balonik musial wybuchnac po takich ostatnich latach rządów
0
Po sezonie
OUT ( Griezmann ! ! , Busi ," Bartłajt", roberto , samuel szaman umtiti, Koeman)
0
Z niewolnika brak zawodnika. Przykre to. Pomyslec ze taki griezmann ma niby byc nowym liderem ataku jak leo odejdzie.. koszmar kibica
0
Warto zaznaczyc ze przy straconym golu pilke stracil griezmann i poszla kontra. Rodzynek jakich jeszcze nie mielismy w tym zespole.
5
Moze griezmann? W ataku tylko szkodzi to moze na obronie zagra lepiej
0
Cale szczescie ze to nie Griezmann wypadl z gry bo mielibysmy po sezonie
0
Griezmann zamknie wszystkim twarze na tej stronie jestem przekonany ze nie pokazal nawet 80 % swojego przereklamowania xD
0
@Undertaker87 hehe wart kazdej sumy , era griezmanna uksztaltowala wspolczesny football
4
Griezmann pokazal pazur i dal do zrozumienia atletico jakiego kosmite oddali za marne 100 milionów
1
Andre gomes , Griezmann , Chihrynski LUBIĄ TO
0
@Imonkey nie wiem czy jest to mozliwe by byla jeszcze gorsza wersja groezmanna : D ale faktycznie mnie tez lautaro nie przekonuje
0
@Krystian1588 od depaya gorszy moim zdaniem
0
@Neymarinho racja. A griezmann jeszcze gorszy wiec ja bym dal szanse holendrowi
0
@RosjaninBut masz racje. Zgadzam sie z Toba
0
@Martucha26 po grze niestety
0
To co ? Wymiana griezman suarez i doplata 30 mln w lato?
0
@Qba2113 Messi to oddzielny temat. Griezmann cienias nieziemski wiekszosc kibicow ma go dosc a atleti wcale za nim nie placze wiec o czym ta gadka..
0
@MaxRM No 6 zlotych pilek obok Mistrza swiata to nic. Messi i Ronaldo to poziom na ktory Griezmann razem z Pavardem nie wejda wiec daruj sobie takie gadki
0
@Kvzik47 to niezbyt mocne argumenty masz w takim razie xD
0
@socha to prawda xD
0
Smutne ze Lyon ma takie same szanse na jakiekolwiek puchary jak Barca..
0
Griezmann to zwyczajnie kiepski gracz i tyle. Barca go zweryfikowala. W reprze nie jest kotem
0
Depay ? Na bank poradzilby sobie lepiej niz griezmann na skrzydle. W ataku w sumie tez xD
0
@Brashearr griezmann na ławe lepiej
0
@Mazi z griezmannem i z taka forma zespolu to nie liczylbym na final bo mozna sie zderzyc ze sciana xD
1
Najlepsze ter stegen
Najgorsze griezman ( jak zawsze) , brak formy i checi messiego , kryzys sportowy w fcb
2
@DLFCB nie da sie patrzec na przereklamowanego francuza
0
Griezmann show istne