1

Messi odejdzie po sezonie. Fajnie bylo ale sie skonczylo. Tercet MSN klasa for ever. Griezmann rowna sie nieporozumienie
Wziac za niego 2 dychy , paczke draży i sie pozegnać bo bardziej przereklamowanego gracza do zaplaconej ceny nie znam

7

Busquets juz powinien zchodzic ze sceny. Niech wezmie ze soba griezmanna i roberto

8

Ten balonik musial wybuchnac po takich ostatnich latach rządów

0

Po sezonie
OUT ( Griezmann ! ! , Busi ," Bartłajt", roberto , samuel szaman umtiti, Koeman)

0

Z niewolnika brak zawodnika. Przykre to. Pomyslec ze taki griezmann ma niby byc nowym liderem ataku jak leo odejdzie.. koszmar kibica

0

Warto zaznaczyc ze przy straconym golu pilke stracil griezmann i poszla kontra. Rodzynek jakich jeszcze nie mielismy w tym zespole.

5

Moze griezmann? W ataku tylko szkodzi to moze na obronie zagra lepiej

0

Cale szczescie ze to nie Griezmann wypadl z gry bo mielibysmy po sezonie

0

Griezmann zamknie wszystkim twarze na tej stronie jestem przekonany ze nie pokazal nawet 80 % swojego przereklamowania xD

0

@Undertaker87 hehe wart kazdej sumy , era griezmanna uksztaltowala wspolczesny football

4

Griezmann pokazal pazur i dal do zrozumienia atletico jakiego kosmite oddali za marne 100 milionów

1

Andre gomes , Griezmann , Chihrynski LUBIĄ TO

0

@Imonkey nie wiem czy jest to mozliwe by byla jeszcze gorsza wersja groezmanna : D ale faktycznie mnie tez lautaro nie przekonuje

0

@Krystian1588 od depaya gorszy moim zdaniem

0

@Neymarinho racja. A griezmann jeszcze gorszy wiec ja bym dal szanse holendrowi

0

@RosjaninBut masz racje. Zgadzam sie z Toba

0

@Martucha26 po grze niestety

0

To co ? Wymiana griezman suarez i doplata 30 mln w lato?

0

@Qba2113 Messi to oddzielny temat. Griezmann cienias nieziemski wiekszosc kibicow ma go dosc a atleti wcale za nim nie placze wiec o czym ta gadka..

0

@MaxRM No 6 zlotych pilek obok Mistrza swiata to nic. Messi i Ronaldo to poziom na ktory Griezmann razem z Pavardem nie wejda wiec daruj sobie takie gadki

0

@Kvzik47 to niezbyt mocne argumenty masz w takim razie xD

0

@socha to prawda xD

0

Smutne ze Lyon ma takie same szanse na jakiekolwiek puchary jak Barca..

0

Griezmann to zwyczajnie kiepski gracz i tyle. Barca go zweryfikowala. W reprze nie jest kotem

0

Depay ? Na bank poradzilby sobie lepiej niz griezmann na skrzydle. W ataku w sumie tez xD

0

@Brashearr griezmann na ławe lepiej

0

@Mazi z griezmannem i z taka forma zespolu to nie liczylbym na final bo mozna sie zderzyc ze sciana xD

1

Najlepsze ter stegen
Najgorsze griezman ( jak zawsze) , brak formy i checi messiego , kryzys sportowy w fcb

2

@DLFCB nie da sie patrzec na przereklamowanego francuza

0

Griezmann show istne

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?