Alberto1031
Dołączył/a: sierpień 2015
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nasz klub idzie na dno kroczek po kroczku
4
Niestety ale nasz klub idzie na dno. Systematycznie kroczek po kroczku
1
Brawo dla ramosa , kolejny raz pokazal jaja. Takiego kapitana potrzebuje barca
0
Żałosna klepanka bez tempa
2
Najlepsze najgorsze po meczu barcelona real
Najlepsze:
-Fati
- niezla postawa Desta
Najgorsze :
- Brak charakteru druzyny, zniechecony do gry i zfochany messi , brak przygotowania fizycznego, gra na stojaco, brak typowej 9tki, brak KAPITANA DRUZYNY
0
@Avatarr hehe dopiero odczytalem i widze ze jakis ban polecial :D Masz racje, ludzie nie rozumieja ze mozna miec dwie rozne opinie , szanowac je i bez agresji sprobowac wymienic swoje spostrzezenia. Jak jeden ma racje argumentow to madry zrozumie i przyswoi
0
@pinho1899 Czemu? Mysle, ze calkiem dobry. Nie pluc jadem prosze, ja nie z tych : D
3
Grieeezmannn to jest kocur nad kocury. Niedoceniany wiecznie i pomijany w nagrodach. Ten transfer splacil sie juz dawno nam. Lezka w oku sie kreci jak pomysle ze ma juz 28 lat i za kilka sezonow zabraknie francuza w fcb
4
Czas Griezmana w barcelonie dobiega konca.. i to juz pazdzierniku. Fenomenalny transfer
0
Haha cyrk. Za forme jaka prezentuje w stosunku do kwoty transferu nie jest zbytnim łaskawcą xD Do tego nie zgodzil sie obnizyc a odroczyc. Co to za tytuł artykułu.. jak w tvp albo w tvn
0
@Krzyszt8f_xd cholera wie tak wlasciwie kogo moznaby teraz wziac zeby dal jakosc. Suarez z lat 2016- 2018 tylko mi przychodzi do glowy : D
1
@SonBarcaGoku nie wiem cxy jesus nie jest za slaby fizycznie tez. Brakuje nam silnej 9wiatki za suareza. Ten depay moze nie okazac sie taka zla opcja moze?
1
@SonBarcaGoku Griezman od poczatku tak jak Ty wiedzialem, ze jest bez potencjalu . Dembele mial potencjal ale kontuzje i glowa zawiodly. 300 mln w bloto a na depaya paradoksalnie teraz brak kasy
0
@KibicBarcy84 racja. To nie jest obronca tylko napastnik z topu. To tylko pokazuje jak przereklamowany
2
@Alistar74 Najlepsze: nic ( zalicz tez tego fatalnego dembele )
Najgorsze : Ten Twoj komentarz o klapkach na oczach i uzywaniu mozgu xD gdzie ja bronie dembele? XD No powiedz. Ganie Grieza bo jest zalosny od poczatku przygody z fcb. Co Ci mam wyjasnic mordko jeszcze?
0
1)Sedzia sedzią, ale barca i real taki zaliczyly zjazd w ostatnich latach ze az zal patrzec. 2)Nawet Griezmann z pustego nie naleje. Jedyny pilkarz ktory potrafi pokazac magie joga bonito na boisku. Płynie w nim krew z kraju kawy
Oczywiscie tylko pierwszy punkt nalezy traktowac nie w formie humorystycznej/parodyjnej
0
Griezmann to bedzie legenda tego klubu. Takie liczby co on wykreca i jaki w nim potencjal drzemie to szok ! Siła napędzająca ta ekipe. Ciesze sie ze moge zyc w jego czasach.
-Wstawaj Heniek, zesr*łeś sie!
0
Wolny, bez dryblingu, bez sily , bez wzrostu ,bez strzalu z poza pola karnego , + niepewnosc w wykonczeniu. Ktora to moglaby byc pozycja w tym klubie dla griezmanna. Nie widze takowej
0
@socha niestety zawsze byl kiepski i bez potencjalu
0
@Ramek oby oby
4
Najlepsze Nic
Najgorsze Griezmann i kryzys sportowy
0
@marszi10 juz brak slow na francuza..
0
@Maurolkit to sztos :))
1
Czyli co? Lm bez depaya?? Swietnie to sobie wymyslili. Nie wiem co gorsze. Polski rzad czy bartomeu
0
@Majsteer tylko ze to dwie wtopy a hazard jedna xD
3
@Flyingbetoniarka Fc Bar tomeu
1
Na poziomie griezmanna juz i tak jest
0
Griezmann i tak najlepszy
1
Griezmann(120mln+pensja) vs Suarez(free + pensja). Kogo wolelibyscie ogladac w tym roku w skladzie barcy?
1
@neeed roberto lepszy bo za niego nikt by sie nie nabral zeby dac 120 melonow xD