Alberto1031
Dołączył/a: sierpień 2015
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@brains obecna cena za griezmana to jakies 25 mln, nie oszkujmy sie. Podejrzewam ze nikt wiecej nie da
1
@4Fabregas4 Masz racje. To sie staje klubem o nazwie fc patologia
2
Fc PATOLOGIA - mniej niz klub. Czy oni faktycznie postradali zmysly ?
2
@RaVvi Ten klub stal sie patologiczny. Nie mam juz slow by to opisac jesli to prawda. PATOLA
1
@Fifty idziemy z nowa rewulucją..
0
@Undertaker87 to prawda. Dla nas oplacalny deal. 120 milionow wtedy za francuza to kpina
1
@Naturopata Griezman fatalny , Ansu zjada go juz teraz wiec o czym tu gadac. Depay ,za taka cene to dobra opcja. Prawda jest taka ze jesli chodzi o to co moglby wniesc do Barcy to na bank nie mniej niz Griezman. 120 melonow to chyba najwieksza wtopa transferowa odkad pamietam. Juz z ibry byl wiekszy pozytek. Przynajmniej wygral nam el clasico i pierwsza czesc sezonu gral kozacko
1
@wdokk racja. Kompletne nieporozumienie jak dla mnie
0
@MARCOS37 No tak bo obecnie jest wybornie i ugralismy 1:0 w finale z Psg
A nie sory to nie my
4
Najgorsze : GRIEZMAN
1
Ciekawe ile jeszcze cierpliwosci bedzie mial trener i kibice do GRIEZMANA XD
0
PATOLOGIA !!!!!!! TO JEST ŻAŁOSNE
0
PATOLOGIA !! !!!!
0
@Barca-Messi10 Bo zke to wyglada juz na starcie niestety
2
@endriuuu2 ja tez
2
@mejsinio Moim zdaniem tylko tedy droga obecnie. Bardzo pozytywnie to mogloby wygladac.
2
Mogliby troche tych Holendrow jeszcze wziąć. Reprezentacja w gazie i graja ladną "tiki take". Koeman Holender z repry ich zna i trenowal. Depay zamiast wynalazka Lautaro . Wainaldum tez zly nie jest, cena git. Tędy droga moim zdaniem.
0
@Bartex1981 Wiadomo, ze przyjazn wazniejsza. Klub to tylko korpo, tak to wyglada obecnie. Romantyzm poszedl w zapomnienie juz dawno. Licza sie mecze o 12:00 i rynki azjatyckie. No mamy kryzys pod kazdym wzgledem. Sportowym , wizerunkowym i finansowym. M.i.n nasz prezydent ,,ciezko"na to zapracowal. Czas pokaze co bedzie.. Trzeba wierzyc, ze nadejda lepsze czasy dla Barcy
0
@Chwytliwy Stuknij sie w glowe i dopiero cos powiedz. Chcesz sie szczepic to sie szczepisz , nie chcesz to nie. Boisz sie o innych to niech inni sie szczepia. Wolnosc to wolnosc.
0
Za griezmana to nawet Ty bys mordo mogl wystapic i by duzej roznicy nie bylo. Piona
0
@matiz1514 i dla griezmana niech zrobia od razu xD za to ze mu nie idzie
0
Haha znowu Griezmann i Roberto w pierwszym.. dramat
0
@KibicBarcy84 to prawda
0
@ChampionLW Nie wiem czy jest na poziomie przecietnym nawet obecnie. Nie gadalem nic o Coutinho , aczkolwiek uwazam ze pierwszy sezon coutinho w barcie byl lepszy niz ten poczatek Griezmana. Zobaczycie , ze dlugo tu nie pobedzie, nawet Messi to widzi
0
Oby tylko bez griezmana z przodu. Dramatyczny jest . Zgodzicie sie ze mna?
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
0
Co nie zmienia faktu ze barca majac messiego i taka kadre powinna ugrac wiecej LM . Patrz jak real wyciagnal max za Zizu . Bo mieli inne priorytety. I slusznie
4
Wazne ,ze wielka przyszlosc Barcy , Munir jest w kadrze
0
Przedluzamy kontrakt z munirem, wroci don andre gomes ,odejdzie dembele do liverpoolu , druzyna caly czas bedzie grala pod messiego tylko , w Lm polfinal to max co roku. Fajnie ze wygrywamy gran derbi i lige krajowa ale niesmak mimo wszystko jest , bo z takim budzetem co roku i messim w skladzien powinnismy wygrac wiecej w ostatnucj latach
3
Ma jakies uklady w klubie chyba albo taśmy