O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Patrick Kluivert
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od 1999

Statystyki

  • Dni w serwisie 1652
  • Liczba komentarzy 387
  • Polecenia 1147

Komentarze

0

@XaviHeart Ale zapachniało PRLem. Bo on przecież poza boiskiem nie ma kursów dokształacjących, spotkań dot. analizy nowych przepisów i wymagających sytuacji boiskowych.

Ja na przykład prowadze szkolenia. I na sali mam w miesiacu ok. 8-10 dni szkoleniowych. Czy to znaczy że pracuję 10 dni? NIE! Bo mam dookoła tych szkoleń mnóstwo roboty zwiazanej z projektowaniem materiałów, analizą potrzeb uczestników, pisaniem raportów poszkoleniowych, działaniami marketingowymi etc., o których żaden z uczestnikow nie wie i wiedziec nie powinien. Tę pracę wykonuję w biurze, nierzadko siedząc w weekendy czy wtedy kiedy etatowy pracownik ma już "wyje*^&ne". Nie pisze tego żeby się żalić bo kocham to co robię, ale po to żeby zachęcić do bardziej otwartego spoglądania na różne zawody, w tym zawód sędziego.

Mamy XXI wiek, nie wszyscy siedzą w kopalni, co nie znaczy że nie pracują ciężko.


17

Nie widziałem takiego burdelu w żadnym klubie od lat. W żadnym.

9

Ale burdello,takie akcje rozwalają i tak już stracony sezon.

0

Czy też macie wrażenie że jest luty i to jest pierwszy sezon od dawna, w którym brakuje nam zgrania i takiej ogólnej spójności?

Oglądając aktualne mecze nie wiem co gramy. Nie wiem jaka jest taktyka. Wszystko takie jakby przypadkowe. Wiadomo, że przypadkowo można i coś wygrać, ale nie o taką Barcelonę na zakończenie kariery Leo nam chodzi.

0

Dlaczego zero artykułów o ataku hakerów z Saudi?

Zobacz wszystkie

51

Bardzo ładne zachowanie, mimo że nie był najważniejszym graczem to odszedł z honorem. Neymar dla porównania zasłużył się o wiele bardziej, ale zostawił po sobie taki burdel, że niesmak pozostał.

Niech się wiedzie Ardzie w nowym klubie.

45

Ronaldo nie cieszył sie po żadnym z trzech goli realu w meczu z LP. Ja rozumiem ze mentalnosc zwyciezcy ale ktos tu chyba zapomina ze uprawia sport druzynowy

40

I MYYYYYYK Robert Fernandez zamyka japy hejterom realizujac w pełni plan założony na to okienko. Kadra kompletna.

34

Pięknie się ogląda ten zespół, piękny sezon.

Idziemy po dublet i po pierwszy w historii sezon bez porażki. To już jest wielki sezon, a może być potężny. Kocham ten klub!

VeB!

29

Redakcja rm.pl jest żałosna, sa po prostu żenujący. Od czasu "rozdartych serc", przez słynne "czy sedziowie wpłynęli na ligę", po przedłużanie sobie przyrodzenia wybiórczo dobranymi statystykami.

Nigdy nie widziałem takich baboli tutaj, zawsze klasa i odpowiedni poziom artykułów.

Media

Liga typerów

1 swiergol2 26 pkt
2 paker 22 pkt
3 tylo92 21 pkt
4 lefreux 21 pkt
5 Skazun1ho 20 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Kto powinien być w niedalekiej przyszłości podstawowym prawym obrońcą Barcelony?