O sobie

  • Zainteresowania Sport
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły FC Barcelona, Sandecja Nowy Sącz
  • Barcelonie kibicuję od 2005

Statystyki

  • Dni w serwisie 4272
  • Liczba komentarzy 654
  • Polecenia 1137

Komentarze

3

Marco Alonso bardzo słabo wszedł w mecz

0

0

Nie bez powodu jest byłym agentem, jak nie potrafił ocenić potencjału swojego klienta i wysłał go do najlepszego klubu na świecie, to czego oczekiwał?!

1

@kosmos91 tylko z tego jakie informacje wypływają ma dostać dużo niższy kontrakt, a jak wróci do zdrowia jest piłkarzem którym może zagrać w trzech formacjach

28

Nie ma się co dziwić, że nie chcą odchodzić. Bartuś dał takie kontrakty, że głupotą byłoby rezygnować. Ciężkie zadanie przed całym zarządem, ale miejmy nadzieję, że ich odpalimy i wyjdziemy na prostą.

Zobacz wszystkie

54

Barca pomiedzy meczami z Romą ma mecz z Leganes na CN. Real ma dwumecz z Juve i mecz z Atletico.

52

Więcej kasy niż za Rakiticia, Suareza i Vidala

42

Kiedyś już było, ale warto jeszcze raz to przeczytać

''Nie jest Brazylijczykiem ani Argentyńczykiem. Nie jest wysoki ani przystojny. Już dawno zaczęły wypadać mu włosy, a te kilka które mu zostały pokryły się siwizną. Nigdy nie nakręci reklamy w bieliźnie. Nigdy nie jest autorem szokujących wypowiedzi. Nie robi ''bicicletas'' czy ''rabonas'', nie przesadza z zagraniami pięta. Nie patyczkuje się z mediami. Nie strzela goli. Nie bije się z innymi piłkarzami, nigdu nie udaje, że został uderzony. Kiedy strzela gola, który daje Hiszpanii mistrzostwo świata, dedykuje go zmarłemu przyjacielowi z przeciwnej drużyny. Nie jest z miasta pełnego szyku, jest z miasteczka pod Albacete. Na nieszczęście ludzie nie mają pojęcia o piłce, tak jakby liczyły się tylko w niej indywidualne osiągnięcia. Gole, złote buty, złote piłki. Ten pan jest zdolny tworzyć styl gry, dzięki któremu funkcjonuje 10 pozostałych piłkarzy. Swoją grą ulepsza resztę. Jak on sam zwykł mówić: nie gram, żeby być najlepszym ale ,żeby się tą grą cieszyć i dawać radość innym." Dzięki Legendo!!!

40

Nie zapominajmy,że Barcelonę teraz czeka mecz z Villarreal. Niby mamy już finał w kieszeni a nie można ich lekceważyć.

30

W końcu jakąś pozytywna narracja, a nie w stylu Simeone "Barcelona ani przez chwilę nie była od nas lepsza"