0

i bijemy sie o 1/8 LM

1

barca w tym sezonie bedzie strasznie slaba jesli nikogo nie kupia do ataku

0

Wierz dalej slepo w to ,ze dembele nagle zacznie grac lepiej niz sredniak w barcy to po dwoch sezonach kolejnych zobaczysz puchar LM w rekach Ramosa

0

i co zaklad ze mam racje?

1

ten dembele to jakies nieporozumienie... on sie nadaje do grania w jakims lille w lidze francuskiej a nie w barcie za 150mln.. juz widac ze jest kompletna kompromitacja zarzadu... ide z kazdym na tej stronie o zaklad ze barca za rok go sprzeda za ok 60 mln albo wypozyczy.. dno i wywalanie kasy za neymara w bloto pod wplywem presji ..

0

szykuje sie kolejny rok bez LM

0

brac salaha !!!!!!

2

z rakieta ? oby

0

wole salaha 100 razy

0

ja watpie i to bardzo

0

smutne , ze pod koniec kwietnia gdy ruszakja polfinaly LM nasz glowny news na stronie dotyczy utrzymania segunda B drugiej druzyny...

0

Pomyslec , ze nam juz zostaly w tym sezonie same piknikowe mecze o nic a tymczasem najlepsza czworka w europie bije sie o LM... Smutne, ale prawdziwe

0

i ronaldo zlota pilke. wyprzedajac messiego

0

ide o zaklad ze wszystkimi na tej stronie ze wygra

0

Jedna wielka lipa. Barca staje sie druzyna ktora nie liczy sie w LM

1

Przewiduje bicie glowa w mur i strate punktow. Mecz konpletnie o nic , a valverde juz drazni kibicow..

1

biroac pod uwage ze real wygra lige mistrzow 3 raz z rzedu to i tak jestesmy w czarnej d****

0

Jest pewien problem.. Real wygra

3

Zgadzam sie. W tej druzynie nie ma jaj... Zero charyzmy i determinacji... Przeciez to za LM powinni Ci gracze gryzc trawe najbardziej... jak pip* sie zachowali

2

Tylko po co? Niech prezydent dziala w interesie klubu ,a nie w i teresie zawodnika , ktory dostal juz zbyt wiele szans i udowodnil , ze nie nadaje sie do barcy. Za wysokie progi . Zarabia takie pieniadze ,ze musi sie zmierzyc z tym , ze ludzie wyrazaja niezadowolenie gdy nawala na boisku

0

Ostatnio nie gra nic , od 2 sezonow

2

gomes....... nie rozumiem tego

0

Niech odejdzie. Byl fatalny zawsze

2

nie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

1

mam nadzieje ze oni nam zrobia na wiosne xd

0

spoko, bedzie luzniej w skladzie

0

powtorki od przyszlego sezonu obowiazkowe. z Valencia znow ten sam syf byl

0

Eden Hazard mi sie marzy w Barcy

0

Nie najaralem sie , bo niby czemu? Bo nie lubie oszostwa?

0

W moich i wszystkich ludzi , ktorzy szanuja zasady fair play. Caly mecz zabila sytuacja z 2 minuty. Dla kibicow barcy rowniez , bo takie wygrywanie nie powinno nikogo cieszyc

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?