Alberto1031
Dołączył/a: sierpień 2015
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
i bijemy sie o 1/8 LM
1
barca w tym sezonie bedzie strasznie slaba jesli nikogo nie kupia do ataku
0
Wierz dalej slepo w to ,ze dembele nagle zacznie grac lepiej niz sredniak w barcy to po dwoch sezonach kolejnych zobaczysz puchar LM w rekach Ramosa
0
i co zaklad ze mam racje?
1
ten dembele to jakies nieporozumienie... on sie nadaje do grania w jakims lille w lidze francuskiej a nie w barcie za 150mln.. juz widac ze jest kompletna kompromitacja zarzadu... ide z kazdym na tej stronie o zaklad ze barca za rok go sprzeda za ok 60 mln albo wypozyczy.. dno i wywalanie kasy za neymara w bloto pod wplywem presji ..
0
szykuje sie kolejny rok bez LM
0
brac salaha !!!!!!
2
z rakieta ? oby
0
wole salaha 100 razy
0
ja watpie i to bardzo
0
smutne , ze pod koniec kwietnia gdy ruszakja polfinaly LM nasz glowny news na stronie dotyczy utrzymania segunda B drugiej druzyny...
0
Pomyslec , ze nam juz zostaly w tym sezonie same piknikowe mecze o nic a tymczasem najlepsza czworka w europie bije sie o LM... Smutne, ale prawdziwe
0
i ronaldo zlota pilke. wyprzedajac messiego
0
ide o zaklad ze wszystkimi na tej stronie ze wygra
0
Jedna wielka lipa. Barca staje sie druzyna ktora nie liczy sie w LM
1
Przewiduje bicie glowa w mur i strate punktow. Mecz konpletnie o nic , a valverde juz drazni kibicow..
1
biroac pod uwage ze real wygra lige mistrzow 3 raz z rzedu to i tak jestesmy w czarnej d****
0
Jest pewien problem.. Real wygra
3
Zgadzam sie. W tej druzynie nie ma jaj... Zero charyzmy i determinacji... Przeciez to za LM powinni Ci gracze gryzc trawe najbardziej... jak pip* sie zachowali
2
Tylko po co? Niech prezydent dziala w interesie klubu ,a nie w i teresie zawodnika , ktory dostal juz zbyt wiele szans i udowodnil , ze nie nadaje sie do barcy. Za wysokie progi . Zarabia takie pieniadze ,ze musi sie zmierzyc z tym , ze ludzie wyrazaja niezadowolenie gdy nawala na boisku
0
Ostatnio nie gra nic , od 2 sezonow
2
gomes....... nie rozumiem tego
0
Niech odejdzie. Byl fatalny zawsze
2
nie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1
mam nadzieje ze oni nam zrobia na wiosne xd
0
spoko, bedzie luzniej w skladzie
0
powtorki od przyszlego sezonu obowiazkowe. z Valencia znow ten sam syf byl
0
Eden Hazard mi sie marzy w Barcy
0
Nie najaralem sie , bo niby czemu? Bo nie lubie oszostwa?
0
W moich i wszystkich ludzi , ktorzy szanuja zasady fair play. Caly mecz zabila sytuacja z 2 minuty. Dla kibicow barcy rowniez , bo takie wygrywanie nie powinno nikogo cieszyc