0

Zobaczymy , jednak ja jestem zdania , ze ten sezon bedzie zly. Barca w tym sezonie stala sie druzyna troche jak za Tito. Przewidywalna tiki taka , liczenie na messiego co tylko przechodzi ze slabymi rywalami

1

Poczekaj az przyjda wazne mecze z lepszymi przeciwnikami. Balonik peknie jak rok temu z psg i juve na wyjezdzie , a Ty przestaniesz sobie mydlic oczu tabela w lidze i grupie Lm. Nic w tym roku nie wygramy, a na bank nie LM. Nie mamy mocy , procz messiego

0

Nie , bo malaga caly czas gralaby autokar i mecz inaczej by sie nogl potoczyc

0

Gdyby barca oddala gola fair play po tym jak sedzia uznal nam gola nieslusznie to pewnie by stracili punkty , ale zyskaliby w oczach calego swiata pilkarskiego. Byloby glosno o tym i byloby to cegielka do wprowadzeniu szybszej reformy w sedziowaniu.

0

Jasne , jesli tacy ludzie jak Ty z takim podejsciem beda sie na to godzic ,to zgadzam sie , ze bledy beda. Gdyby pilkarze barcy wczoraj zrobili taki gest jak mowilem zyskali by w oczach calego swiata pilkarskiego . Problem w tym czybprzybstanie 1:1 , z taka dyspozycja udaloby nam sie wygrac ten mecz. Obecnie pozostaje niesmak tylko i wylacznie

0

Eh , czyli jestes dalej za tym by to sie powtarzalo w jedna i w druga strone. Ja nie i ktos w koncu musi wyjsc ponad szereg z druzyn. Szkoda , ze nie byla to barca

0

Ja jako kibic barcy tez czuje sie zniesmaczony. To byl ten moment gdy nasz klub powinien oczarowac caly pilkarski swiat i zachowac sie fair play , oddac gola maladze. Dajac sygnal swiatu , ze nie zgadzamy sie na takie bledy w pilce i trzeba wprowadzac udoskonalenia do sedziowania. Pokazalibysmy, ze jestesmy ,, mes que un club" , a nie cwaniaczkami, ktorzy ciesza sie , bo blad sedziego byl akurat na nasza korzysc. Za miesiac czy dwa karma wroci i bedzie placz. Brzydze sie ta hipokryzja , jakie to niby przekazuje wartosci dla mlodych ludzi , dzieciakow ogladajacych mecz ? Ze lepiej palic Jana i udawac ze wszystko ok , czy ze jednak w sporcie jak i w zyciu nalezy kierowac sie zasadmi ? Gdzie podzialo sie fair play? Za 2 miechy jak sedziowie sie pomyla na nasza niekorzysc np w gran derbi , bedzie zalosny nic nie wmoszacy procz narastajacych konfliktow placz w mediach Piqueta. Nie tedy droga do reformynw sedziowaniu..

0

Ja na miejscu graczy malagi i trenera powiedzialbym , ze nie gram i oddaje walkowera. Bylaby afera na caly swiat , a nie jak zwykle zamiatanie pod dywan tych bledow skandalicznch

0

Mnie osobiscie Valverde tez nie przekonuje. Barca polegnie z mocnymi rywalami

0

zapomniales jeszcze o Turanie xd

0

Racja. Tylko ktos z najwyzszej polki

0

coutinho i ktos z najwyzszej polki do rotacji z suarezem , ktory jest dramatyczny

0

I co teraz powiedza wszyscy zaslepieni wygranymi z ogorkami??? Ludzie zrozumcie w koncu , ze barca to obecnie druzyna, ktora jest maszyna do ogrywania sredniakow a z dobrymi druzynami gra wolno , statycznie , przewidywalnie , zalosnie. Postawilem dzisiaj 5000zl po kursie 3.0 na wygrana atletico bo jestem i bylem pewien ze tak to sie skonczy. Szkoda ze socios dali sie uglaskac wynikami z poczatku sezonu przeciwko ogorkom i juventusowi ktory wolno wchodzi w sezon i odpuscili temat wywalenia zarzadu !

6

na lewe skrzydlo jak znalazl. na prawej mamy dembele a w srodku ataku suareza. messi wolny elektron w pomocy i ataku

0

Mowilem ostatnio ze tylko wyniki bronia barce jak narazie , wedlug mnie sa bez mocy od poczatku sezonu. Jak messi czegos nie zrobi to straca punkty

0

Tak przewiduje, mysle , ze nie tylko ja

0

Jakbysmy my grali wczoraj z Psg zamiast bayernu byloby podobnie . Trzeba byc slepym by myslec inaczej kochani kibice. Trzeba widziec ze nie jest dobrze i trzymac kciuki ze zarzad zostanie wywalony

0

Tym pomiedzy. Lluc93 chyba w to nie watpisz, ze bedzie dramat jak nie przedluzy?

0

Nie sadze by kiedykolwie Rakitic byl decydujacy. My nie mamy skrzydel , jakosci w ataku. Messi tylko ciagnie ten wozek. Wystarczy , ze ddostanie w kluczowych meczach plaster i zaczniemy kopac sie po czole. Jedyny plus tego okna to semedo. Dembele dramat , kolejny niesmaczny fail zarzadu , ktory tez nie powinien im zostac odpuszczony przez socios

0

Zbieranie podpisow zwolnilo , poniewaz wygrywamy mecze w lidze. ( do czasu gdy zagramy w lidze na wyjezdzie z kims wymagajacym)Wdlg mnie socios przypomna sobie o tym znow na wiosne ale bedzie za pozno by uratowac sezon

0

O ile zaklad ze z obecna kadra nic nie zdzialamy w LM?

0

Dokladnie o tym mowie. Przyjda ciezkie mecze i przykladowo takie juve tez nie zagra tak jak w grupie tylko jak rok temu w fazie pucharowej i nas obnazy . piona ! ;)

0

Suarez tragedia kompletna

0

Jak rok temu z psg i juve. Kwestia czasu w tyn roku. Zakladam ze nastapi to jak przyjda najwazniejsze mecze w LM i znow mydlenie oczu w poczatkowej fazie a pozniej lipa w kluczowym momencie sezonu

0

Ale przeciez barca gra bez blysku. Jedyny blysk to messi , reszta jest przecietna

0

Kiepska ta barca w tym roku bedzie . Nie chce byc zlym prorokiem, ale o ile w lidze mozna liczyc na cokolwiek to w pucharach nie mamy czego szukac. Nie mamy jakosci z przodu , tylko messi ciagnie zespol ,a ak ma gorszy dzien to lezymy. Dembele sie nie wkomponowal ( kontuzja ), brakuje transferu śpo i nie mamy skrzydlowych procz deulofeu ,ktory jakosci nie ma. Niech juz wywala ten zarzad czym predzej.

0

Czas zweryfikowal , ze nie powinni tu trafic. nisstety

0

I gral neymar w kosmicznej formie

0

moim zdaniem barcelona potrzebuje do skladu jeszcze jednego skrzydlowego na lewa strone . typu insigne np

0

semedo nie bedzie swiatowej klasy??? gosciu wlasnie semedo dzis potwierdzil ze zrobilismy mega transfer . dawno nie czulem takiej pewnosci na prawej obronie jak dzisiaj do tego ta szybkosc..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?