0

dembele w tym meczu pokazal ze ma mega potencjal i ta latwosc. brakuje mu zgrania i wyczucian

0

lepszy niz alba . juz w tym meczu wygladal lepiej niz on

3

a suarez na skrzydle to pomylka kompletna

0

Dembele w tym meczu pokazal , ze ma potencjal , to od jego przyjecia pilki i zagrania zaczela sie pierwsza bramka dla barcy. Dlaczego nikt nie mowi o tej sytacji gdy zostal wyciety rowno z trawa w polu karnym i dlatego strzelil obok slupka w tej setce?? Mial pare niedokladnych podan ale widac po nim ze ma niesamowity zryw i drybling

3

jesli messi nie przedluzy kontraktu stajemy sie z miejsca drugim milanem

0

same zle wiadomosci

0

niestety , ale tak byc nie powinno jak jest

0

sraty taty . powinni wlepiac kary dziennikom za takie informacje z litery d!!!

0

skad takie info?

0

brac bez zastanowienia nawet za 50. do tego coutinho i mozemy probowac cos zawalczyc w tym roku. inaczej bedzie ciezko

0

gra w porzadku?? no chyba niezbyt. comdonreszty ide sie zgodzic

0

bo calowal herb ?

0

oddac za 25 nawet

0

w stylu neymara

4

paco taki striker jak z koziej.. ;p Ale co poradzimy. nic

2

oby te plotki byly prawdziwe

1

kur** !!!!! no szlak czlowieka trafic moze , to co sie dzieje z barca!!!!!! wypier**** z tego zarzadu !!!! zniszcza nam klub!!!

1

to jes smutne co sie dzieje z barca

0

uwazam ze porazka dzis bylaby wbrew pozorom najlepsza dla nas i dla tego sezonu. moze pojda w ruch biale chusteczki

0

Neymar byl dla barcy bardzo wazny . Na maksa daje sie odczuc jego brak . Jak przychodzil do nas to barca zaczynala odbijac sie od kryzysu po przegranych w tamtym sezonie z realem u siebie i bayernem w Lm. Mam wrazenie ze po jego odejsciu jestesmy znow tak powolni i schematyczni jak za tito , z tym ze bez magicznego iniesty i z gomesami w skladzie.

0

gadasz jak bartomeu i zarzad

0

Wedlug mnie powinien czasem zostac przesuniety do srodka, tak jak wielu sugerowalo. Wiecej opcji w taktyce by nam pomoglo

0

jestes swiadomy tego , ze w klubie potrzeba swiezosci i zmian?

0

gdyby transfer dembele wiazal sie z oddaniem bartomeu, nie mialbym pretensji gdyby zaplacili za francuza wiecej niz za neya

2

dembele , seri i kogos na prawe skrzydlo ( griezmann/ di maria / dybala)

0

dramat barcy na naszych oczach

0

Plakac sie chce jak sie patrzy na to jak zarzad marnyje ostatnie lata messiego i przycmiewa ostatnie zwyciestwa barcy na korzysc realu

0

za rok nie bedzie kisil sie w klubie jak arda

0

na jakim bukmacherze mozna to obstawiac?

1

w koncu brak pipity. dobry znak

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?