Alberto1031
Dołączył/a: sierpień 2015
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
dembele w tym meczu pokazal ze ma mega potencjal i ta latwosc. brakuje mu zgrania i wyczucian
0
lepszy niz alba . juz w tym meczu wygladal lepiej niz on
3
a suarez na skrzydle to pomylka kompletna
0
Dembele w tym meczu pokazal , ze ma potencjal , to od jego przyjecia pilki i zagrania zaczela sie pierwsza bramka dla barcy. Dlaczego nikt nie mowi o tej sytacji gdy zostal wyciety rowno z trawa w polu karnym i dlatego strzelil obok slupka w tej setce?? Mial pare niedokladnych podan ale widac po nim ze ma niesamowity zryw i drybling
3
jesli messi nie przedluzy kontraktu stajemy sie z miejsca drugim milanem
0
same zle wiadomosci
0
niestety , ale tak byc nie powinno jak jest
0
sraty taty . powinni wlepiac kary dziennikom za takie informacje z litery d!!!
0
skad takie info?
0
brac bez zastanowienia nawet za 50. do tego coutinho i mozemy probowac cos zawalczyc w tym roku. inaczej bedzie ciezko
0
gra w porzadku?? no chyba niezbyt. comdonreszty ide sie zgodzic
0
bo calowal herb ?
0
oddac za 25 nawet
0
w stylu neymara
4
paco taki striker jak z koziej.. ;p Ale co poradzimy. nic
2
oby te plotki byly prawdziwe
1
kur** !!!!! no szlak czlowieka trafic moze , to co sie dzieje z barca!!!!!! wypier**** z tego zarzadu !!!! zniszcza nam klub!!!
1
to jes smutne co sie dzieje z barca
0
uwazam ze porazka dzis bylaby wbrew pozorom najlepsza dla nas i dla tego sezonu. moze pojda w ruch biale chusteczki
0
Neymar byl dla barcy bardzo wazny . Na maksa daje sie odczuc jego brak . Jak przychodzil do nas to barca zaczynala odbijac sie od kryzysu po przegranych w tamtym sezonie z realem u siebie i bayernem w Lm. Mam wrazenie ze po jego odejsciu jestesmy znow tak powolni i schematyczni jak za tito , z tym ze bez magicznego iniesty i z gomesami w skladzie.
0
gadasz jak bartomeu i zarzad
0
Wedlug mnie powinien czasem zostac przesuniety do srodka, tak jak wielu sugerowalo. Wiecej opcji w taktyce by nam pomoglo
0
jestes swiadomy tego , ze w klubie potrzeba swiezosci i zmian?
0
gdyby transfer dembele wiazal sie z oddaniem bartomeu, nie mialbym pretensji gdyby zaplacili za francuza wiecej niz za neya
2
dembele , seri i kogos na prawe skrzydlo ( griezmann/ di maria / dybala)
0
dramat barcy na naszych oczach
0
Plakac sie chce jak sie patrzy na to jak zarzad marnyje ostatnie lata messiego i przycmiewa ostatnie zwyciestwa barcy na korzysc realu
0
za rok nie bedzie kisil sie w klubie jak arda
0
na jakim bukmacherze mozna to obstawiac?
1
w koncu brak pipity. dobry znak