1

rafinha powinnien zostac i grac ! zjada munira , rakitica, arthura na sniadnie

3

Pieknie by bylo przytulic 100mln za Rakitica

0

racja. raz spartaczyl sam na sam z bramkarzen , ale pozniej sie poprawil i ladnie wpakowal po indywidualnej akcji

0

mam wrazenie ze jak nie messi to nikt nie umie tu wykanczac

5

ten mecz pokazuje jak nasz trener nie wyciaga wnioskow , ze swiete krowy nie istnieja!

0

Usman ladnie , pozytywnie zaskoczył, suarez kompletne dno , rakitic wraca do ,,formy " przedmundialowej, a messi to messi

3

w tym roku cos czuje , ze nawet munir bedzie lepszy niz suarez

0

we wszystkim???

7

125 mln za rakitica? jesli to prawda to sprzedawac poki czas. na mundialu jego wartosc wzrosla

3

Widze ,ze ludzie na tym forum juz chcieli Cie pozrec , bo po 1 jestes za Juve ,a po 2 mialeś czelnosc zasugerowac , ze zawodnik , ktory jeszcze nie zagral ani minuty w waznym meczu Barcelony , nie jest swiatowej klasy. hehe beka z tych co tak slepo wierza w kazdy transfer barcy ( aczkolwiek moim zdaniem akurat Malcom jest niezly). Jestem jak najbardziej za tym by kibice innych druzyn mogli merytorycznie dyskutowac i wymieniac poglady na tym forum. :) Napinacze won

0

Paul Pogbierrrro

0

fatalnie oj fatalnie

0

a wedlug mnie mega przecietnym jest zawodnikiem

0

byloby mega ale to fejk news

21

Cos w tym moze byc. piona dla normalnych kibicow roznych zespolow :)

0

straszny ma charakter ten dembele , ale czuje ze najgorsze sytuacje z nim dopiero nadejda

2

Ten dembele to bedzie nasz wrzód przez kilka lat.. Przeplacili, a gosc procz tego z charakteru jest tragiczny

0

oczywiscie rotujac coutinho

1

4 2 3 1 najbardziej mi sie podoba osobiscie

0

Szczerze to nie przemawial do mnie nigdy ten Paco , nigdy nie uwazalem go za wybitnego grajka i za zmiennika ktory moze cokolwiek wniesc do gry wchodzac z lawki. Gomesa to nawet szkoda komentowac : D

13

hahahaha jak parejo trafi do barcy to bedziemy mieli dwoch gomesow : D gosc jest fatalny. Jego zamulony wyraz twarzy to taka wisienka na torcie, by denerwowac kibicow Barcy .. dramat

0

Blagam. Vidal Paco i Gomes. Tylko o to prosze by ich sprzedali
Nic wiecej nie trzeba

0

Sprzedanie Gomesa bedzie dla nas wiekszym wzmocnieniem i bomba transferowa niz Cr7 dla Juve

1

hehe no racja w sumie

0

Pierwsza dobra wiadomosc w tym okienku transferowym :)

15

albo zmiana klubu

0

jakbym napisal Ci przed transferem gomesa, ze to bedzie strzal w kolano ,to Ty i tak bys gadal ,ze tylko janusze tak mysla i bedzie to mega zawodnik.. Tak samo z paco i innymi arthurami. Wedlug Ciebie nikt na tej stronie nie ma prawa nic krytykowac ,ani wyglaszac swojej opinii .,, Wierzmy slepo w zawodnikow i zarzad "

2

Swietny wystep suareza na mundialu...blagam.. Gosciu wez juz nie zarazaj ludzi tym oderwaniem od rzeczywisosci , bo nie kazdy lubi efekt stawania na grabie..

0

W lidze i pucharze krola bedziemy si liczyli. Co innego w LM

0

O lige i puchar krajowy powalczymy raczej, ale Lm nie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?