Alberto1031
Dołączył/a: sierpień 2015
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
rafinha powinnien zostac i grac ! zjada munira , rakitica, arthura na sniadnie
3
Pieknie by bylo przytulic 100mln za Rakitica
0
racja. raz spartaczyl sam na sam z bramkarzen , ale pozniej sie poprawil i ladnie wpakowal po indywidualnej akcji
0
mam wrazenie ze jak nie messi to nikt nie umie tu wykanczac
5
ten mecz pokazuje jak nasz trener nie wyciaga wnioskow , ze swiete krowy nie istnieja!
0
Usman ladnie , pozytywnie zaskoczył, suarez kompletne dno , rakitic wraca do ,,formy " przedmundialowej, a messi to messi
3
w tym roku cos czuje , ze nawet munir bedzie lepszy niz suarez
0
we wszystkim???
7
125 mln za rakitica? jesli to prawda to sprzedawac poki czas. na mundialu jego wartosc wzrosla
3
Widze ,ze ludzie na tym forum juz chcieli Cie pozrec , bo po 1 jestes za Juve ,a po 2 mialeś czelnosc zasugerowac , ze zawodnik , ktory jeszcze nie zagral ani minuty w waznym meczu Barcelony , nie jest swiatowej klasy. hehe beka z tych co tak slepo wierza w kazdy transfer barcy ( aczkolwiek moim zdaniem akurat Malcom jest niezly). Jestem jak najbardziej za tym by kibice innych druzyn mogli merytorycznie dyskutowac i wymieniac poglady na tym forum. :) Napinacze won
0
Paul Pogbierrrro
0
fatalnie oj fatalnie
0
a wedlug mnie mega przecietnym jest zawodnikiem
0
byloby mega ale to fejk news
21
Cos w tym moze byc. piona dla normalnych kibicow roznych zespolow :)
0
straszny ma charakter ten dembele , ale czuje ze najgorsze sytuacje z nim dopiero nadejda
2
Ten dembele to bedzie nasz wrzód przez kilka lat.. Przeplacili, a gosc procz tego z charakteru jest tragiczny
0
oczywiscie rotujac coutinho
1
4 2 3 1 najbardziej mi sie podoba osobiscie
0
Szczerze to nie przemawial do mnie nigdy ten Paco , nigdy nie uwazalem go za wybitnego grajka i za zmiennika ktory moze cokolwiek wniesc do gry wchodzac z lawki. Gomesa to nawet szkoda komentowac : D
13
hahahaha jak parejo trafi do barcy to bedziemy mieli dwoch gomesow : D gosc jest fatalny. Jego zamulony wyraz twarzy to taka wisienka na torcie, by denerwowac kibicow Barcy .. dramat
0
Blagam. Vidal Paco i Gomes. Tylko o to prosze by ich sprzedali
Nic wiecej nie trzeba
0
Sprzedanie Gomesa bedzie dla nas wiekszym wzmocnieniem i bomba transferowa niz Cr7 dla Juve
1
hehe no racja w sumie
0
Pierwsza dobra wiadomosc w tym okienku transferowym :)
15
albo zmiana klubu
0
jakbym napisal Ci przed transferem gomesa, ze to bedzie strzal w kolano ,to Ty i tak bys gadal ,ze tylko janusze tak mysla i bedzie to mega zawodnik.. Tak samo z paco i innymi arthurami. Wedlug Ciebie nikt na tej stronie nie ma prawa nic krytykowac ,ani wyglaszac swojej opinii .,, Wierzmy slepo w zawodnikow i zarzad "
2
Swietny wystep suareza na mundialu...blagam.. Gosciu wez juz nie zarazaj ludzi tym oderwaniem od rzeczywisosci , bo nie kazdy lubi efekt stawania na grabie..
0
W lidze i pucharze krola bedziemy si liczyli. Co innego w LM
0
O lige i puchar krajowy powalczymy raczej, ale Lm nie