0

@Mroziu zamienilbys zdrowego hazarda na griezmana? Ja tak. Mimo ze zawodzi w realu

0

@Mroziu chodzi o to ze wnosza tyle samo , a skoro tak jest to tylko swiadczy o griezmanie..

0

@barteq no wlasnie nie. Nie ten poziom

0

@Yoshi94 wlasnie nie , w nim bylo widac potencjal. W Griezmanie niestety nie

1

@VeB 1899 to prawda jest tragiczny

1

@VeB 1899 masz calkowita racje. Ciagle to mowie

0

@YoungMan To prawda. Ciagle o tym mowie

0

@Gaucho No zobaczymy. Obym sie mylil ale mam przeczucie ze jedynym zawodnikiem z ktorego koeman nic nie wycisnie bedzie griezman

0

Griezman.. Dramatyczny zawodnik

5

Griezman i Hazard ida leb w leb

0

Depay przydalby sie bardzo. Jestem pewien ze wygryzlby griezmana bez problemu

0

Gdyby nie ansu mielibysmy biede w ataku oj biede. Przynajmniej on odciaza messiego. Griezman dramatyczny od samego poczatku

0

@LucaBrasi Niestety masz racje. Nic nie odzyskamy

0

Ile obecnie mozna odzyskac z wtopy transferowej jaka byl griezman? Mysle ze z 35 mln obecnie . Jak uwazacie ?

0

Pozbyc sie griezmana za 35 milionow za rok bedzie wart jeszcze mniej

1

Nic tylko wypozyczyc griezmana do bayernu.. obawiam sie ze nawet to nie pomoze

0

@PePeMasta gdyby dali wtedy za griezmana 50 to dzisiaj i tak mozbaby smialo powiedziec ze wtopa

0

@PePeMasta okazja?? Hahahaha

0

Jesli to prawda to barca na francuzach wyszla jak zablocki.. najlepszy z nich lenglet... to duzo mowi. Zalosne !

11

Ja pierdziele.... wypychac na sile zawodnika za ktorego barca dala 160 melonow tylko po to by oplacili pensje??? Żałosne. Jesli wezma za niego 50mln to mamy 100 do tyłu... Co za dno.. Ale co sie dziwic.. ciagle takie ruchy wykonuja biznesowe bartomełki

0

@mejsinio Racja. Tez pozytywnie

0

@Scross Ogolnie na duzy plus. Piona

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Eto'o9 R10 Mozesz miec niestety racje. Na seville dembele i trincao zbyt ryzykowni. Griezman nic nie wnosi ale tez nie ryzykuje

0

@Kacper1432 Problemem griezmana jest to ze nie mamy kota na jego pozycje. Biedny musi grac

0

Lepszy niz griezman juz teraz.. to wiele mowi o francuzie..

0

@RosjaninBut a griezman dalej poza grą

0

@El dominatore tylko griezman zagral dzis "po swojemu " reszta na plus

2

Tylko Griezman dzis pokazal ze sie nie nadaje do tej ekipy. Gdyby go zamienic na depaya byloby ok. Mimo ze mie uwazam holendra za wirtuoza to wniesie wiecej

1

@MaziFCB mega pozytywnie dzis.. tylko ten griezman smierdzi jak zgnile jablko w tej ekipie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?