Alberto1031
Dołączył/a: sierpień 2015
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Griezmann to najwiekszy przereklamowaniec ever
0
@jeykey1543 to za malo chyba ze barca mierzy w dół
0
@jeykey1543 kota to ja w nim nigdy nie widzialem i nie widze. Nie przasadzaj. Nie robi ten zawodnik roznicy na boisku
0
Wszystko byle nie z griezmannem w skladzie . Messi powinien odpoczac
0
@kosmos91 oby bez griezmanna
0
@Diego Bez griezmanna lepiej i messi niech odpocznie
0
Nie ma co sie dziwic. Powoli hype na Barce pada na swiecie
0
@jeykey1543 No tak ale nie porownujmy cr7 do griezmanna. Griezmann w barcelonie wyglada jak n. Dyzma
1
@bernardFCB wielki mistrz ? No tu sie nie zgadzamy : D
0
W koncu mamy wielkiego napastnika po suarezie. Ciagnie ta ekipe jak tylko moze
3
@gaq Zglaszam sie. Jesli wedlug Ciebie on dal rade zastapic Suareza to pozdro : D
0
Wypalony jak nigdy. Do tego brak silnej 9 tki w polu karnym. Zalosny griezmann
1
Griezmann powinien dostac 5 tak obiektywnie. To jest napastnik..
0
@Jacento2105 griezmann to nieporozumienie
0
@Vold94 hehe moze i probuje robic ale nie ma papierow na gre w tym zespole. Porownujac go z takim fatim czy pedrim wyglada jak niegdys illaramendi w realu
1
Haha komentatorzy ,, griezman w tym meczu na tarczy... zwlaszcza przy swoich okazjach bramkowych pokazal kunszt
3
Griezman kocur straszny
0
@Kamiloza91 widziales jak protestowal ramos a jak messi?
0
To o wszystkie razy za mało
0
Griezmann show !!
0
Slowo mistrz swiata i griezmann jakos mi nie leza
0
@arasz1819 no sportowo 1:3
1
Griezmann pokazuje swoja wartosc na boisku nie potrzebuje innej reklamy
1
Nasz klub idzie na dno kroczek po kroczku
4
Niestety ale nasz klub idzie na dno. Systematycznie kroczek po kroczku
1
Brawo dla ramosa , kolejny raz pokazal jaja. Takiego kapitana potrzebuje barca
0
Żałosna klepanka bez tempa
2
Najlepsze najgorsze po meczu barcelona real
Najlepsze:
-Fati
- niezla postawa Desta
Najgorsze :
- Brak charakteru druzyny, zniechecony do gry i zfochany messi , brak przygotowania fizycznego, gra na stojaco, brak typowej 9tki, brak KAPITANA DRUZYNY
0
@Avatarr hehe dopiero odczytalem i widze ze jakis ban polecial :D Masz racje, ludzie nie rozumieja ze mozna miec dwie rozne opinie , szanowac je i bez agresji sprobowac wymienic swoje spostrzezenia. Jak jeden ma racje argumentow to madry zrozumie i przyswoi
0
@pinho1899 Czemu? Mysle, ze calkiem dobry. Nie pluc jadem prosze, ja nie z tych : D