5

Griezmann to najwiekszy przereklamowaniec ever

0

@jeykey1543 to za malo chyba ze barca mierzy w dół

0

@jeykey1543 kota to ja w nim nigdy nie widzialem i nie widze. Nie przasadzaj. Nie robi ten zawodnik roznicy na boisku

0

Wszystko byle nie z griezmannem w skladzie . Messi powinien odpoczac

0

@kosmos91 oby bez griezmanna

0

@Diego Bez griezmanna lepiej i messi niech odpocznie

0

Nie ma co sie dziwic. Powoli hype na Barce pada na swiecie

0

@jeykey1543 No tak ale nie porownujmy cr7 do griezmanna. Griezmann w barcelonie wyglada jak n. Dyzma

1

@bernardFCB wielki mistrz ? No tu sie nie zgadzamy : D

0

W koncu mamy wielkiego napastnika po suarezie. Ciagnie ta ekipe jak tylko moze

3

@gaq Zglaszam sie. Jesli wedlug Ciebie on dal rade zastapic Suareza to pozdro : D

0

Wypalony jak nigdy. Do tego brak silnej 9 tki w polu karnym. Zalosny griezmann

1

Griezmann powinien dostac 5 tak obiektywnie. To jest napastnik..

0

@Jacento2105 griezmann to nieporozumienie

0

@Vold94 hehe moze i probuje robic ale nie ma papierow na gre w tym zespole. Porownujac go z takim fatim czy pedrim wyglada jak niegdys illaramendi w realu

1

Haha komentatorzy ,, griezman w tym meczu na tarczy... zwlaszcza przy swoich okazjach bramkowych pokazal kunszt

3

Griezman kocur straszny

0

@Kamiloza91 widziales jak protestowal ramos a jak messi?

0

To o wszystkie razy za mało

0

Griezmann show !!

0

Slowo mistrz swiata i griezmann jakos mi nie leza

0

@arasz1819 no sportowo 1:3

1

Griezmann pokazuje swoja wartosc na boisku nie potrzebuje innej reklamy

1

Nasz klub idzie na dno kroczek po kroczku

4

Niestety ale nasz klub idzie na dno. Systematycznie kroczek po kroczku

1

Brawo dla ramosa , kolejny raz pokazal jaja. Takiego kapitana potrzebuje barca

0

Żałosna klepanka bez tempa

2

Najlepsze najgorsze po meczu barcelona real
Najlepsze:
-Fati
- niezla postawa Desta
Najgorsze :
- Brak charakteru druzyny, zniechecony do gry i zfochany messi , brak przygotowania fizycznego, gra na stojaco, brak typowej 9tki, brak KAPITANA DRUZYNY

0

@Avatarr hehe dopiero odczytalem i widze ze jakis ban polecial :D Masz racje, ludzie nie rozumieja ze mozna miec dwie rozne opinie , szanowac je i bez agresji sprobowac wymienic swoje spostrzezenia. Jak jeden ma racje argumentow to madry zrozumie i przyswoi

0

@pinho1899 Czemu? Mysle, ze calkiem dobry. Nie pluc jadem prosze, ja nie z tych : D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?